| 5 :-) Anna B. | 2013-07-30 23:01:05 |
| Z wieka przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia obiektów sakralnych.Pięknie pokazany detal. Anna B. | 2013-07-30 22:59:29 |
| Ładna i zadbana. Miło się ogląda takie zdjęcia...Pięknie! Pozdrawiam Piotrze :-) Anna B. | 2013-07-30 22:53:34 |
| To miejsce ma jakiś niezwykły klimat i coś z magii.Trudno to nazwać, ale to się czuje, odwiedzając Monastyr.
Dziękuję serdecznie za odwiedziny i miłe, budujące słowa :))) Pozdrawiam bardzo serdecznie :) Anna B. | 2013-07-30 22:46:28 |
| na mnie to zdjęcie robi wrażenie; po raz pierwszy trafiłam do tej galerii i aż mi niezręcznie, bo troszkę jestem na PK, a pominęłam - galeria jest przebogata Słonecznik (Maryla) | 2013-07-30 22:08:50 |
| wspaniale odchodzi malując pięknymi odcieniami czerwieni świat Słonecznik (Maryla) | 2013-07-30 21:53:38 |
| *****ładnie pokazane:) M. & P.Górniak | 2013-07-30 20:03:38 |
| ...ślicznie:) M. & P.Górniak | 2013-07-30 19:49:51 |
| ciekawe miejsce ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-30 16:36:22 |
| ekstra widok ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-30 14:37:39 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-30 12:27:22 |
| ****** rajrar48 | 2013-07-30 12:25:33 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-30 12:21:45 |
| też na + ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-30 06:41:40 |
| Piękne zdjęcie,klimatyczne. Ola B. | 2013-07-29 19:15:57 |
| ***** Ola B. | 2013-07-29 19:11:26 |
| Przepiękny kolor poranka. Ola B. | 2013-07-29 19:11:04 |
| *****gratuluję i pozdrawiam Henryk Paw | 2013-07-29 17:48:37 |
| ładnie z tej perspektywy Słonecznik (Maryla) | 2013-07-29 17:26:57 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-29 17:25:30 |
| interesujące "zestawienie" w tym kadrze i ciekawa perspektywa Słonecznik (Maryla) | 2013-07-29 17:21:28 |
| częściowo. po renowacji bazar przeniesiono na Lubelską. tutaj jest kilka stoisk, ekspozycje historyczne i klub młodzieżowy. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-29 15:42:56 |
| dobre Marcin Napierała | 2013-07-29 14:46:35 |
| dla mnie unikalne i klimatyczne , w bardzo ładnej tonacji, takie zdjęcie sercem robione Słonecznik (Maryla) | 2013-07-29 14:33:09 |
| Taką kępę drzew sfotografowałem kiedyś w okolicach miejscowości Karsy. Podoba mi się takie spojrzenie na świat. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-29 13:56:17 |
| Pięknie pływa:) Ciekawe w jakim stylu? :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-29 13:45:24 |
| A , ile razy dzwonił - ogłaszał dobre i złe wieści rajrar48 | 2013-07-29 11:31:09 |
| Jak zwykle - dopracowane w każdym szczególe. rajrar48 | 2013-07-29 11:25:10 |
| +++++ rajrar48 | 2013-07-29 11:21:44 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-07-31 13:04:40