Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Stary, ale piękny.

rajrar48 |  2013-07-31  13:04:40
5 :-)

Anna B. |  2013-07-30  23:01:05
Z wieka przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia obiektów sakralnych.Pięknie pokazany detal.

Anna B. |  2013-07-30  22:59:29
Ładna i zadbana. Miło się ogląda takie zdjęcia...Pięknie! Pozdrawiam Piotrze :-)

Anna B. |  2013-07-30  22:53:34
To miejsce ma jakiś niezwykły klimat i coś z magii.Trudno to nazwać, ale to się czuje, odwiedzając Monastyr. Dziękuję serdecznie za odwiedziny i miłe, budujące słowa :))) Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Anna B. |  2013-07-30  22:46:28
na mnie to zdjęcie robi wrażenie; po raz pierwszy trafiłam do tej galerii i aż mi niezręcznie, bo troszkę jestem na PK, a pominęłam - galeria jest przebogata

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-30  22:08:50
wspaniale odchodzi malując pięknymi odcieniami czerwieni świat

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-30  21:53:38
*****ładnie pokazane:)

M. & P.Górniak |  2013-07-30  20:03:38
...ślicznie:)

M. & P.Górniak |  2013-07-30  19:49:51
ciekawe miejsce ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-30  16:36:22
ekstra widok ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-07-30  14:37:39
*****

rajrar48 |  2013-07-30  12:27:22
******

rajrar48 |  2013-07-30  12:25:33
*****

rajrar48 |  2013-07-30  12:21:45
też na + ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-07-30  06:41:40
Piękne zdjęcie,klimatyczne.

Ola B. |  2013-07-29  19:15:57
*****

Ola B. |  2013-07-29  19:11:26
Przepiękny kolor poranka.

Ola B. |  2013-07-29  19:11:04
*****gratuluję i pozdrawiam

Henryk Paw |  2013-07-29  17:48:37
ładnie z tej perspektywy

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-29  17:26:57
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-29  17:25:30
interesujące "zestawienie" w tym kadrze i ciekawa perspektywa

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-29  17:21:28
częściowo. po renowacji bazar przeniesiono na Lubelską. tutaj jest kilka stoisk, ekspozycje historyczne i klub młodzieżowy. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-07-29  15:42:56
dobre

Marcin Napierała |  2013-07-29  14:46:35
dla mnie unikalne i klimatyczne , w bardzo ładnej tonacji, takie zdjęcie sercem robione

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-29  14:33:09
Taką kępę drzew sfotografowałem kiedyś w okolicach miejscowości Karsy. Podoba mi się takie spojrzenie na świat. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-29  13:56:17
Pięknie pływa:) Ciekawe w jakim stylu? :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-29  13:45:24
A , ile razy dzwonił - ogłaszał dobre i złe wieści

rajrar48 |  2013-07-29  11:31:09
Jak zwykle - dopracowane w każdym szczególe.

rajrar48 |  2013-07-29  11:25:10
+++++

rajrar48 |  2013-07-29  11:21:44

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony