Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

+++++

rajrar48 |  2013-07-29  11:21:08
Piękny obraz. Światło i miejsce czarujące.

piotr55 |  2013-07-28  19:37:47
Wszystkim bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam_Monika:)

M. & P.Górniak |  2013-07-28  19:32:19
Tonacja adekwatna do tytułu. Może i ten pałac doczeka się renowacji.

piotr55 |  2013-07-28  19:18:29
Wspaniałe !!!

rajrar48 |  2013-07-28  18:18:39
Dobrze pokazany .

rajrar48 |  2013-07-28  18:08:11
... i pięknie :-)

Anna B. |  2013-07-28  17:58:51
Widzę, że jesteś miłośnikiem lilii, jak ja ... Dziękuję za miłe słowa :-) Pozdrawiam :-)

Anna B. |  2013-07-28  17:29:50
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-28  16:24:58
To moje kwiaty !

rajrar48 |  2013-07-28  12:26:34
Piękne miejsce na odpoczynek.

rajrar48 |  2013-07-28  12:23:03
Piękny!

rajrar48 |  2013-07-28  12:20:46
Super pokazany.

rajrar48 |  2013-07-28  12:19:47
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-28  08:14:56
Przepiękna fotografia!

Dorota |  2013-07-28  08:09:31
Łapki na powitanie... miłe spotkanie :-)

Anna B. |  2013-07-27  23:37:10
Jak w krainie baśni... Piękne! Pozdrowionka Basiu serdeczne :-)))

Anna B. |  2013-07-27  23:34:06
Bardzo mi się podoba to ujęcie pałacu :-) 5 :-)

Anna B. |  2013-07-27  23:31:19
5 :-)

Anna B. |  2013-07-27  22:59:35
Wspaniały...w tej naturalnej oprawie :-)))

Anna B. |  2013-07-27  22:56:39
Miło się ogląda takie odnowione i zadbane obiekty :-) Piękne zdjęcia pałacu, w każdym ujęciu... Pozdrawiam serdecznie Krzysiu, życząc wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil... :-)

Anna B. |  2013-07-27  22:54:40
Krzysiu - serdeczne dzięki za piękne życzenia i bardzo miły komentarz do zdjęcia. Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

Anna B. |  2013-07-27  22:47:30
Dziękuję Basiu za piękne życzenia :-) Składane ze szczerego serca, na pewno się spełnią...Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :-)))

Anna B. |  2013-07-27  22:34:23
piękny ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-07-27  22:08:51
Nie jest to technika HDR, kolorystyka tak intensywna, ponieważ mury nasiąknięte były od padającego deszczu. Naprawdę serce się ściska, kiedy człowiek tak patrzy jak to niszczeje, a widać jak było piękne.

Barrenn |  2013-07-27  21:49:43
ekstra ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-27  18:27:03
Chylę czoła , pięknie. Mogłabym patrzeć bez końca :)

Elżbieta |  2013-07-27  16:49:34
Niesamowity jest klimat tej fotografii .Podoba się :)

Elżbieta |  2013-07-27  16:37:03
Przepiękna fotografia!

Dorota |  2013-07-27  16:15:49
SUPER.

rajrar48 |  2013-07-27  14:20:53

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony