| Piękny obraz. Światło i miejsce czarujące. piotr55 | 2013-07-28 19:37:47 |
| Wszystkim bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam_Monika:) M. & P.Górniak | 2013-07-28 19:32:19 |
| Tonacja adekwatna do tytułu. Może i ten pałac doczeka się renowacji. piotr55 | 2013-07-28 19:18:29 |
| Wspaniałe !!! rajrar48 | 2013-07-28 18:18:39 |
| Dobrze pokazany . rajrar48 | 2013-07-28 18:08:11 |
| ... i pięknie :-) Anna B. | 2013-07-28 17:58:51 |
| Widzę, że jesteś miłośnikiem lilii, jak ja ... Dziękuję za miłe słowa :-) Pozdrawiam :-) Anna B. | 2013-07-28 17:29:50 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-28 16:24:58 |
| To moje kwiaty ! rajrar48 | 2013-07-28 12:26:34 |
| Piękne miejsce na odpoczynek. rajrar48 | 2013-07-28 12:23:03 |
| Piękny! rajrar48 | 2013-07-28 12:20:46 |
| Super pokazany. rajrar48 | 2013-07-28 12:19:47 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-28 08:14:56 |
| Przepiękna fotografia! Dorota | 2013-07-28 08:09:31 |
| Łapki na powitanie... miłe spotkanie :-) Anna B. | 2013-07-27 23:37:10 |
| Jak w krainie baśni... Piękne! Pozdrowionka Basiu serdeczne :-))) Anna B. | 2013-07-27 23:34:06 |
| Bardzo mi się podoba to ujęcie pałacu :-) 5 :-) Anna B. | 2013-07-27 23:31:19 |
| 5 :-) Anna B. | 2013-07-27 22:59:35 |
| Wspaniały...w tej naturalnej oprawie :-))) Anna B. | 2013-07-27 22:56:39 |
| Miło się ogląda takie odnowione i zadbane obiekty :-) Piękne zdjęcia pałacu, w każdym ujęciu... Pozdrawiam serdecznie Krzysiu, życząc wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil... :-) Anna B. | 2013-07-27 22:54:40 |
| Krzysiu - serdeczne dzięki za piękne życzenia i bardzo miły komentarz do zdjęcia. Pozdrawiam Cię serdecznie :-) Anna B. | 2013-07-27 22:47:30 |
| Dziękuję Basiu za piękne życzenia :-) Składane ze szczerego serca, na pewno się spełnią...Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :-))) Anna B. | 2013-07-27 22:34:23 |
| piękny ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-27 22:08:51 |
| Nie jest to technika HDR, kolorystyka tak intensywna, ponieważ mury nasiąknięte były od padającego deszczu. Naprawdę serce się ściska, kiedy człowiek tak patrzy jak to niszczeje, a widać jak było piękne. Barrenn | 2013-07-27 21:49:43 |
| ekstra ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-27 18:27:03 |
| Chylę czoła , pięknie. Mogłabym patrzeć bez końca :) Elżbieta | 2013-07-27 16:49:34 |
| Niesamowity jest klimat tej fotografii .Podoba się :) Elżbieta | 2013-07-27 16:37:03 |
| Przepiękna fotografia! Dorota | 2013-07-27 16:15:49 |
| SUPER. rajrar48 | 2013-07-27 14:20:53 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-07-29 11:21:08