Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Bywałem w tym kościółku :) Super *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:45:38
*****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:43:41
Już mnie buty wołają, chcą na spacer ***** :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:42:34
Piękne *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:41:46
Pięknie mu z tym światłem *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:40:31
Jest na co popatrzeć i co poczytać , dzięki :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:36:47
***** Pięknie jest !

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:35:03
Chyba mam podobne ujęcie :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:28:44
Wspaniałe fotki Krzysztofie ***** Mam przygotowaną Wartę już od kilku miesięcy i muszę kiedyś pokazać światu :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:28:12
Podpatruję i planuję :) Super ... wielkie dzięki za piękne fotki. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:26:11
Jeszcze jest i to najważniejsze. Cieszy mnie, że mogę oglądać fotki z miejsca, które kiedyś oglądałem każdego dnia. ***** Pozdrawiam Waldku i dziękuję :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:24:23
Super widok *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:15:18
Piękne tereny aż szkoda, że się tam nie może być :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:14:44
Warty zarejestrowania na kadrze *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:13:47
Pięknie jest tu :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:12:59
Zamczysko robi wrażenie! *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:11:22
Czy to nie Gminna czasem? Pozdrowionka :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:10:05
Bardzo ładna pocztóweczka.

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:03:37
Piękna, smukła wieża. Wspaniały kościółek *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-23  13:00:26
Robi wrażenie...

borowiak |  2013-07-23  06:57:22
5

Natalia Pytko |  2013-07-22  23:25:09
5

Natalia Pytko |  2013-07-22  23:23:42
4

Natalia Pytko |  2013-07-22  23:13:28
*****

Beata Biernat |  2013-07-22  22:33:25
ślicznie dziękuję

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-22  22:13:20
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-22  22:12:27
Roztocze ciągle zachwyca i ma coś nowego do odkrycia. Pozdrawiam:)

Bogusław Pupiec |  2013-07-22  22:10:56
Kusząca i inspirująca - galeria, pięknie :) Tomku wcześniej nie mialem okazji tu trafić, Pozdrawiam :)

MiroM |  2013-07-22  22:02:41
mam wrażenie, że biegnę przez ten las

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-22  21:50:25
:)

Tomasz Rojek |  2013-07-22  21:34:12

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony