Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

piękne

Waldemar Jan |  2013-07-21  07:10:07
Czysta poezja!

Artur74 |  2013-07-20  23:38:18
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie_Monika:)

M. & P.Górniak |  2013-07-20  23:18:20
Nastrojowo, majowo,romantycznie

Krzysztof Panas |  2013-07-20  20:23:59
bardzo mi się podoba pomysł i wykonanie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-20  17:48:30
chmury jak ptaki , pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-20  16:29:08
Wspaniałe leśne fotografie. Takie zdjęcia zawsze oglądam z przyjemnością :)

Elżbieta |  2013-07-20  13:02:49
Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas, na spacery w letnią noc...:)

borowiak |  2013-07-20  12:57:22
piękne fotografie z Białowieży. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-07-20  10:43:09
*****

Waldemar Jan |  2013-07-20  10:41:36
*****

Waldemar Jan |  2013-07-20  10:35:57
*****

Waldemar Jan |  2013-07-20  10:33:17
pięknie, witam na PK

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-19  08:35:30
Pięknie.

Ola B. |  2013-07-19  08:24:35
*****

Ola B. |  2013-07-19  08:24:09
***** Pozdrawiam :)

Ola B. |  2013-07-19  08:22:55
w tym ujęciu też pięknie , wg mnie trochę dramatycznie - ale to chyba moja wyobraźnia tak działa - chmury i to drzewo powoli umierające taki nastrój wywołują

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-19  08:14:44
pięknie tutaj, tak jak lubię - lirycznie - pałac w cudnym otoczeniu , nic tylko przysiąść i zatopić się w urodzie tego miejsca

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-19  08:09:39
tutaj też bardzo ładnie -pałac w zielonej ramie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-19  08:06:56
może ja już to gdzieś pisałam, bo myśl taka mi przeszła dość dawno - jest taka książka 123x Wielkopolska promująca właśnie ciekawe miejsca naszego regionu. Nie wiem, Krzysztofie, bo nie liczyłam ale liczba miejsc , które pokazujesz u Ciebie o wiele większa :) a zdjęcie bardzo mi sie podoba - ładnie z oddali prezentuje się fragment pałacu delikatnie słońcem oświetlony, a potem dostojne drzewa i ta bujna zieleń liści po lewej mówiąca odbiorcy - zapraszam dalej

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-19  08:05:23
*****

ElaJ |  2013-07-19  04:20:10
pięknie...

basia abratkiewicz |  2013-07-19  00:09:10
w pięknych barwach

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-18  22:43:40
Wspaniały widok!

Artur74 |  2013-07-18  22:39:24
*****

Waldemar Jan |  2013-07-18  22:17:21
*****

Waldemar Jan |  2013-07-18  22:16:17
*****

Waldemar Jan |  2013-07-18  22:06:58
*****

Waldemar Jan |  2013-07-18  22:05:41
Pięknie.

Ola B. |  2013-07-18  21:17:11
moje klimaty:)

Bogusław Pupiec |  2013-07-18  19:38:08

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony