Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Uczta dla oczu i duszy :) Piękne zdjęcie i widoczek, jakie lubię :) Pozdrawiam Cię serdecznie Krzysiu:)

Anna B. |  2013-07-18  10:03:45
interesujące miejsce

Waldemar Jan |  2013-07-18  09:55:11
Pięknie,tylko iść.

Ola B. |  2013-07-18  08:11:34
Powtórzę za Krzysztofem,pięknie.

Ola B. |  2013-07-18  08:09:53
Piękne miejsce i wspaniałe lustrzane odbicie.

Ola B. |  2013-07-18  08:08:00
Pięknie pokazane:) Gratuluję Kaju i pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-07-18  04:57:29
Bardzo dziękuję Krzysiu za odwiedziny i tak miłe słowa:) To moje ulubione miejsce nad Wkrą. Często tu jestem, lubię pospacerować brzegiem rzeki i pocieszyć się pięknem przyrody:) Pozdrawiam Cię również serdecznie:)

ElaJ |  2013-07-18  04:39:09
ładne

Krzysztof |  2013-07-17  22:45:42
bardzo lubię wiatraki, chciałabym mieć ich więcej w swojej kolekcji, ale nie zawsze ma się to, co by się chciało; jest piękny chociaż poraniony - jak z wiersza L. Staffa

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-17  21:59:45
jego potęgę widać nawet w tych ruinach ; ciekawe ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-17  21:56:19
***** Wspaniałe foto i obiekt.

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:40:17
***** kompozycja super.

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:37:27
Dzięki za piękne zdjęcie i opis. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:36:50
***** Widzę, że nie jestem samotnym miłośnikiem kościołów w Wielkopolsce. Cieszy mnie, że mogę podglądać Twoje prace. Bardzo mi się podobają. Pozdrawiam z Kalisza :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:36:09
***** jeszcze tu nie dotarłem, ale postaram się :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:32:36
***** Muszę się tu kiedyś wybrać :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:31:49
***** :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:31:04
Pięknie w kadrze ***** Obiekt wspaniały :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:30:24
Bardzo mi się podoba. Trochę zimy w upalne lato dla ochłody :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:26:29
Gratuluję i podziwiam wspaniałe, majestatyczne góry... pięknie jest :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-17  19:23:55
:-)

Paweł Sobolewski |  2013-07-17  15:48:50
:-)

Paweł Sobolewski |  2013-07-17  15:47:18
pięknotki 5

Natalia Pytko |  2013-07-17  12:40:18
MISTRZ PIERWSZEGO PLANU :)))

Anna Tomaszewska |  2013-07-17  12:19:06
Pięknie się prezentuje.

Ola B. |  2013-07-17  10:48:20
Pięknie.

Ola B. |  2013-07-17  10:47:24
Podobają mi się takie klimaty.

Ola B. |  2013-07-17  10:46:41
SUPER.

Ola B. |  2013-07-17  10:45:01
Piękny,sielski widok.

Ola B. |  2013-07-17  10:44:14
Cudny.

Ola B. |  2013-07-17  10:41:00

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony