Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

+++

Ola B. |  2013-07-17  10:39:48
Ładnie się prezentuje wśród zieleni.

Ola B. |  2013-07-17  10:38:09
aż zatęskniłam za zimą ;-)

Agnieszka Dąbrowska |  2013-07-16  20:54:16
*****

ElaJ |  2013-07-16  13:23:20
*****

Waldemar Jan |  2013-07-16  12:22:28
żałuję, że nie pojechałem. jeździłem w dzieciństwie...

Waldemar Jan |  2013-07-16  11:17:01
*****

Waldemar Jan |  2013-07-16  11:13:32
*****

Waldemar Jan |  2013-07-16  11:12:37
przypomniałaś mi czasy studenckie - jeździliśmy tam wiele razy z Lublina. pozdrawiam Elu

Waldemar Jan |  2013-07-16  11:07:47
świetne

Leszek Grucela |  2013-07-16  10:11:22
bardzo podoba mi się skadrowanie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-16  08:28:19
ładny ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-16  06:19:34
Ten mim w niebieskim gajerku stoi tam i dorabia już od kilku lat. Ma chłop zdrowie ;)

Artur74 |  2013-07-15  22:56:40
Elu, też lubię pomajstrować przy zdjęciach :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  22:54:53
Pięknie w kadrze!

Artur74 |  2013-07-15  22:54:32
tu też cudnie (może bym przycięła troszkę dół , ale to tylko takie moje zdanie), chmurki jak białe welony

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  22:48:32
ładne niebo nad Kielcami, dobrze, że mogę tym widokiem ozy nacieszyć

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  22:46:06
wspaniały widok pięknie pokazany

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:50:33
na pierwszym planie niczym w Wielkopolsce :) ciekawie w tej nieco zachwianej symetrii

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:48:03
podoba mi się ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:46:27
radość i optymizm w tym żółto - błękitnym kadrze

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:17:37
cudne w kroplach deszczu. gratuluję całej galerii ; nie obejrzałam wszystkich zdjęć , ale wrócić tutaj będę chciała , bo bardzo mi się podoba

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:14:12
niesamowity klimat choć żal , że dwór niszczeje ; jest wiele takich miejsc , które wymagają renowacji, ale ... no właśnie , finanse

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:10:08
wspaniale pokazany urok wieczornego Bałtyku, liryczne zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:06:41
zachwyt :) jesienne słońce wspaniale barwi na złoto

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-15  21:04:38
Małe cudeńka;)

Marian |  2013-07-15  20:45:40
Piękny widok!

Kajetana Snopek |  2013-07-15  18:22:39
:)))

Kajetana Snopek |  2013-07-15  18:19:42
Cudne barwy!

Kajetana Snopek |  2013-07-15  18:18:06
Zapamiętam...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-07-15  17:34:40

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony