| Ładnie się prezentuje wśród zieleni. Ola B. | 2013-07-17 10:38:09 |
| aż zatęskniłam za zimą ;-) Agnieszka Dąbrowska | 2013-07-16 20:54:16 |
| ***** ElaJ | 2013-07-16 13:23:20 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-16 12:22:28 |
| żałuję, że nie pojechałem. jeździłem w dzieciństwie... Waldemar Jan | 2013-07-16 11:17:01 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-16 11:13:32 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-16 11:12:37 |
| przypomniałaś mi czasy studenckie - jeździliśmy tam wiele razy z Lublina. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-07-16 11:07:47 |
| świetne Leszek Grucela | 2013-07-16 10:11:22 |
| bardzo podoba mi się skadrowanie Słonecznik (Maryla) | 2013-07-16 08:28:19 |
| ładny ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-16 06:19:34 |
| Ten mim w niebieskim gajerku stoi tam i dorabia już od kilku lat. Ma chłop zdrowie ;) Artur74 | 2013-07-15 22:56:40 |
| Elu, też lubię pomajstrować przy zdjęciach :) Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 22:54:53 |
| Pięknie w kadrze! Artur74 | 2013-07-15 22:54:32 |
| tu też cudnie (może bym przycięła troszkę dół , ale to tylko takie moje zdanie), chmurki jak białe welony Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 22:48:32 |
| ładne niebo nad Kielcami, dobrze, że mogę tym widokiem ozy nacieszyć Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 22:46:06 |
| wspaniały widok pięknie pokazany Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:50:33 |
| na pierwszym planie niczym w Wielkopolsce :) ciekawie w tej nieco zachwianej symetrii Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:48:03 |
| podoba mi się ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:46:27 |
| radość i optymizm w tym żółto - błękitnym kadrze Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:17:37 |
| cudne w kroplach deszczu. gratuluję całej galerii ; nie obejrzałam wszystkich zdjęć , ale wrócić tutaj będę chciała , bo bardzo mi się podoba Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:14:12 |
| niesamowity klimat choć żal , że dwór niszczeje ; jest wiele takich miejsc , które wymagają renowacji, ale ... no właśnie , finanse Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:10:08 |
| wspaniale pokazany urok wieczornego Bałtyku, liryczne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:06:41 |
| zachwyt :) jesienne słońce wspaniale barwi na złoto Słonecznik (Maryla) | 2013-07-15 21:04:38 |
| Małe cudeńka;) Marian | 2013-07-15 20:45:40 |
| Piękny widok! Kajetana Snopek | 2013-07-15 18:22:39 |
| :))) Kajetana Snopek | 2013-07-15 18:19:42 |
| Cudne barwy! Kajetana Snopek | 2013-07-15 18:18:06 |
| Zapamiętam... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-07-15 17:34:40 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ola B. | 2013-07-17 10:39:48