| ***** Waldemar Jan | 2013-07-15 08:13:46 |
| bardzo lubię stare fotografie - oddają i tworzą niesamowity klimat. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-07-15 08:13:13 |
| Sielsko tu:) ElaJ | 2013-07-15 02:15:25 |
| Często podróżuję pociągami i lubię oglądać dworce PKP:) W Zamościu jeszcze nie byłam. Ciekawy dworzec:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-07-15 02:11:19 |
| Piękny widok! Artur74 | 2013-07-14 23:12:20 |
| Elu- w Kudowie można grać w szachy w dalszym ciągu- przynajmniej latem. W pobliżu pijalni jest duża szachownica i zawsze kiedy tam jestem widzę osoby grające. O ile pamięć mnie nie myli w Szklarskiej Porębie też mają taką szachownicę. Pozdrawiam! Artur74 | 2013-07-14 23:00:01 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-14 22:21:49 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-14 22:06:07 |
| ja daję 5 za tak rzadki już u nas widok, ekstra ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-14 22:04:42 |
| świetne Anna Tomaszewska | 2013-07-14 19:49:40 |
| lubie zachody nad wodą Anna Tomaszewska | 2013-07-14 19:46:15 |
| +++ Anna Tomaszewska | 2013-07-14 19:45:29 |
| ŁADNIE POMAZANE NIEBO Anna Tomaszewska | 2013-07-14 19:44:29 |
| 4 Natalia Pytko | 2013-07-14 19:35:23 |
| ***** Elżbieta | 2013-07-14 18:56:21 |
| Pięknie ***** Elżbieta | 2013-07-14 18:43:57 |
| Super cała seria ! gratuluję. Elżbieta | 2013-07-14 18:40:59 |
| Piękna fotka wprost do folderu o Suwalszczyźnie:)) Halina | 2013-07-14 16:47:05 |
| Piękne miejsce przedstawiłaś,Aniu:) Cieszę się z Twojego powrotu.Pozdrawiam serdecznie:) Halina | 2013-07-14 16:43:30 |
| Ładne ujęcie góralskich bryczek:) Halina | 2013-07-14 16:35:03 |
| Kościół św.Anny w Wilanowie jest piękny i godny uwagi:) Halina | 2013-07-14 16:28:56 |
| Wspaniały barokowy pałac:) Jest czym oko nacieszyć:) Pozdrawiam Marylko:) Halina | 2013-07-14 16:24:49 |
| Elu,do Lichenia wstąpiliśmy w drodze powrotnej z wycieczki do Trójmiasta i Malborka oraz Fromborka.Obiecano nam Grudziądz i Chełmno,a wyszedł Licheń:) Co do ogromu i przepychu tego nowego Sanktuarium,to mieliśmy mieszane uczucia.Była godzina 14-15,więc można było pstrykać zdjęcia,co wielu uczyniło:) I podzieliłam się tutaj z Wami na PK,bo nie wszyscy tam byli czy będą. Pozdrawiam:) Halina | 2013-07-14 16:19:31 |
| Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i pozdrawiam wakacyjnie:) Halina | 2013-07-14 16:12:21 |
| Wspaniałe widoki! Artur74 | 2013-07-14 14:02:26 |
| Pięknie złapany błysk! Artur74 | 2013-07-14 14:01:00 |
| Kto rano wstaje temu słońce po oczach nie daje ;) Wschód piękny, sam rzadko oglądam bo lubię pospać. Dzięki Tobie wiem jak wygląda ;) Artur74 | 2013-07-14 13:58:41 |
| Stefan, to znaczy, że Piwnica Świdnicka skutecznie zaprasza... Henryk Paw | 2013-07-14 13:16:31 |
| Wigry jak zwykle piękne. Mikołaj Razik | 2013-07-14 11:14:44 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur74 | 2013-07-15 13:06:53