| No właśnie, skoro nas przywiozła to trzyma się nieźle, ale niestety czekają ją polskie realia :( Gabriela Peda | 2013-07-13 23:59:18 |
| Te po lewej już od lat są razem i co roku mają pisklęta, natomiast z tamtych czernic to nic nie będzie, bo to dwa samce ;) Gabriela Peda | 2013-07-13 22:06:46 |
| Sama pewnie nie pamięta... Gabriela Peda | 2013-07-13 22:00:53 |
| Piękny , podziwiam :) Elżbieta | 2013-07-13 21:18:16 |
| wszystko mi się tutaj podoba - światło, które podkreśliło piękno kościoła, niebo niebieskie i ta chmura ogromna i jeszcze zamknięcie kadru z prawej strony; Słonecznik (Maryla) | 2013-07-13 20:42:22 |
| oryginalne spojrzenia w całej lustrzanej serii Słonecznik (Maryla) | 2013-07-13 20:13:59 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-13 19:27:22 |
| Dziękuję :) Dariusz Żuk | 2013-07-13 16:32:19 |
| Polecam wizytę :) I czekam na relację i wrażenia z wizyty :) Przy okazji polecam zorientować się o możliwość zwiedzenia cytadeli bo coraz częściej jest udostępniana do zwiedzania. Dariusz Żuk | 2013-07-13 16:31:12 |
| Ładnie z malwami na pierwszym planie:) ElaJ | 2013-07-13 15:42:11 |
| Dziękuję:) Zdjęcie zrobiłam w oknie starego, ponad 100-letniego domu. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-07-13 15:37:16 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-13 13:39:51 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 13:13:21 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 13:12:18 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 13:11:01 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 13:09:04 |
| *****świetne Waldemar Jan | 2013-07-13 13:01:35 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 12:51:07 |
| ***** pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-13 12:44:12 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 12:37:25 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-13 12:36:39 |
| piękne foto Waldemar Jan | 2013-07-13 10:00:21 |
| Normalnie mucha nie siada :P Kamil Peliwo | 2013-07-13 09:32:00 |
| Też bardzo je lubię :) Kajetana Snopek | 2013-07-13 06:15:47 |
| Wspaniale pokazany. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-07-12 23:01:48 |
| Dlatego napisałem "ma"... rajrar48 | 2013-07-12 22:55:48 |
| Ten męczennik został wrzucony do Wełtawy. Ta scena jest przedstawiona w kosciele św. Mikołaja w Bochni m. in. rajrar48 | 2013-07-12 22:43:05 |
| Świetnie uchwycone:) Pozdrawiam serdecznie Jadziu po moim krótkim urlopie:) ElaJ | 2013-07-12 22:19:50 |
| wspaniały widok i te chmurki jak baranki - lato, lato, lato ... Słonecznik (Maryla) | 2013-07-12 22:19:00 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Marcin Napierała | 2013-07-14 10:23:55