| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:26:21 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:25:07 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:24:29 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:23:37 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:22:55 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-11 18:14:58 |
| Bajecznie piękne! Artur74 | 2013-07-11 16:33:00 |
| Po tak pięknych komentarzach, cóż mogę jeszcze dodać? ***** :-) Anna B. | 2013-07-11 15:28:19 |
| Piękna i dumna ! :-) Anna B. | 2013-07-11 15:25:34 |
| To zdjęcie wykonałam nocą i stąd ciemne tło :-) Krople rosy zawsze dodają uroku kwiatom... Dziękuję pięknie Marylko za odwiedziny i miłe komentarze :-) Pozdrawiam bardzo serdecznie :-) Anna B. | 2013-07-11 15:18:28 |
| Także odwiedziłam to miejsce :-) Ten stary dąb jest niesamowity...Piękne zdjęcie Elu :-) Pozdrawiam lipcowo :-) Anna B. | 2013-07-11 14:58:38 |
| Dziękuję Elu :) Mam trochę zaległości, więc chętnie obejrzę Twoje zdjęcia :-)
Pozdrawiam serdecznie Elu :-) Anna B. | 2013-07-11 14:49:28 |
| ale niebo!! Anna Tomaszewska | 2013-07-11 08:58:00 |
| !!! Anna Tomaszewska | 2013-07-11 08:56:45 |
| NO FAKT NIE JEST ŁATWO :) Anna Tomaszewska | 2013-07-11 08:47:13 |
| Świetnie ! Elżbieta | 2013-07-11 08:13:25 |
| Jak na bieszczadzkiego byka poroże niezbyt okazałe w masie. Ciekawe dlaczego Filip nigdy nie miał na wieńcu korony. borowiak | 2013-07-11 06:42:49 |
| Scypuł pęka i muchy się dobierają do krwi.... borowiak | 2013-07-11 06:40:44 |
| Piękna ciemna tonacja. Gdyby jeszcze ten czyreń był troszeczkę ciemniejszy...:) borowiak | 2013-07-11 06:38:47 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-07-10 22:41:42 |
| JEŚLI TE ZDIĘCIA NIE SĄ OBRABIANE, TO CHYLĘ CZOŁO-MISTRZOSTWO SŁAWEK MUCHA | 2013-07-10 22:15:05 |
| Brzozy w kadrze nadały klimat Ewa Dziedzic | 2013-07-10 21:40:23 |
| specjalnie je zostawiłem Adrian Wilkowski | 2013-07-10 21:34:54 |
| Urzeka skromnością i zachwyca widokiem.Rewelacyjny kadr,pozdrawiam ślicznie :) Ewa Dziedzic | 2013-07-10 21:34:16 |
| Urzekający widok :) Ewa Dziedzic | 2013-07-10 21:27:53 |
| Malowniczo się prezentuje. Brakuje tylko szumu wody... ;) Artur74 | 2013-07-10 21:02:56 |
| Wspaniała kolorystyka! Artur74 | 2013-07-10 20:59:21 |
| Już dużo nazbierała - ma na nóżce. rajrar48 | 2013-07-10 20:46:38 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-10 20:44:56 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-07-11 18:29:08