Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

super!

Zdzisław Barut |  2013-07-10  19:58:14
Dziękuję za miłe komentarze:)

Bogusław Pupiec |  2013-07-10  16:29:00
:)

Anna Tomaszewska |  2013-07-10  13:16:53
świetny klimat i kadr. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-07-10  12:25:53
Ładny kadr w ciekawej bladej tonacji

Kajetana Snopek |  2013-07-10  12:10:55
świetny kadr. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-07-10  11:44:53
masz rację Krzysztofie , dowodem na to choćby moje zdjęcie pokazujące front pałacu, słońce miałam niemal na wprost obiektywu ; czasami nie można po raz drugi wrócić :( zresztą wszystkie zdjęcia robiłam przy dość ostrym słoneczku :) miło mi , że fotka spodobała się Tobie . Dziękuję Oleńko, chciałabym do więcej miejsc zaprosić , ale najzwyczajniej na razie nie mogę

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-09  19:18:09
;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-09  16:44:05
piękne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-07-09  16:42:53
Naprawdę świetne!

Kajetana Snopek |  2013-07-09  15:23:52
Kłosy pięknie pomalowane słońcem!

Artur74 |  2013-07-09  15:21:00
Super.

rajrar48 |  2013-07-09  13:59:50
*****

rajrar48 |  2013-07-09  13:56:37
A kto zna historię tego osiedla ?

rajrar48 |  2013-07-09  13:55:17
*****

rajrar48 |  2013-07-09  13:50:43
Bardzo lubię takie klimaty!

Kajetana Snopek |  2013-07-09  12:48:07
Dziękuję Ci Słoneczniku za piękne komentarze:) Miło mi ... :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  10:49:41
Piękny i nietuzinkowy obiekt. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  10:47:47
Też bym wolał ale warunki pogodowe były niesprzyjające i wybrałem szarość :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  10:46:14
Pływało się tu kiedyś :) Ładnie Waldku ! *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:57:58
Droga bardzo charakterystyczna dla regionu. Ładnie zaprezentowana:)*****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:55:55
Nasza Kaliska piękność :) ****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:54:22
Unikalny obiekt i ładny kadr. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:52:07
Przepiękny obiekt, bardzo mi się podoba. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:50:57
Podoba mi się kompozycja i ta delikatna miękkość obrazu. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:48:19
Bardzo ciekawy obiekt.

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:45:22
Mnie też się podoba. Byłem tu wiele razy i za każdym razem odkrywam więcej. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-09  09:42:43
pięknie tam jest

Anna Tomaszewska |  2013-07-09  07:45:51
*****

rajrar48 |  2013-07-09  00:15:00
To na pewno jest pałac? Jakoś z wieżą ciśnień mi się kojarzy.

Natalia Pytko |  2013-07-08  22:56:27

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony