| Dziękuję za miłe komentarze:) Bogusław Pupiec | 2013-07-10 16:29:00 |
| :) Anna Tomaszewska | 2013-07-10 13:16:53 |
| świetny klimat i kadr. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-10 12:25:53 |
| Ładny kadr w ciekawej bladej tonacji Kajetana Snopek | 2013-07-10 12:10:55 |
| świetny kadr. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-10 11:44:53 |
| masz rację Krzysztofie , dowodem na to choćby moje zdjęcie pokazujące front pałacu, słońce miałam niemal na wprost obiektywu ; czasami nie można po raz drugi wrócić :( zresztą wszystkie zdjęcia robiłam przy dość ostrym słoneczku :)
miło mi , że fotka spodobała się Tobie . Dziękuję Oleńko, chciałabym do więcej miejsc zaprosić , ale najzwyczajniej na razie nie mogę Słonecznik (Maryla) | 2013-07-09 19:18:09 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-09 16:44:05 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-09 16:42:53 |
| Naprawdę świetne! Kajetana Snopek | 2013-07-09 15:23:52 |
| Kłosy pięknie pomalowane słońcem! Artur74 | 2013-07-09 15:21:00 |
| Super. rajrar48 | 2013-07-09 13:59:50 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-09 13:56:37 |
| A kto zna historię tego osiedla ? rajrar48 | 2013-07-09 13:55:17 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-09 13:50:43 |
| Bardzo lubię takie klimaty! Kajetana Snopek | 2013-07-09 12:48:07 |
| Dziękuję Ci Słoneczniku za piękne komentarze:) Miło mi ... :) Krzysztof Wydra | 2013-07-09 10:49:41 |
| Piękny i nietuzinkowy obiekt. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 10:47:47 |
| Też bym wolał ale warunki pogodowe były niesprzyjające i wybrałem szarość :) Krzysztof Wydra | 2013-07-09 10:46:14 |
| Pływało się tu kiedyś :) Ładnie Waldku ! ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:57:58 |
| Droga bardzo charakterystyczna dla regionu. Ładnie zaprezentowana:)***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:55:55 |
| Nasza Kaliska piękność :) **** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:54:22 |
| Unikalny obiekt i ładny kadr. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:52:07 |
| Przepiękny obiekt, bardzo mi się podoba. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:50:57 |
| Podoba mi się kompozycja i ta delikatna miękkość obrazu. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:48:19 |
| Bardzo ciekawy obiekt. Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:45:22 |
| Mnie też się podoba. Byłem tu wiele razy i za każdym razem odkrywam więcej. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-09 09:42:43 |
| pięknie tam jest Anna Tomaszewska | 2013-07-09 07:45:51 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-09 00:15:00 |
| To na pewno jest pałac? Jakoś z wieżą ciśnień mi się kojarzy. Natalia Pytko | 2013-07-08 22:56:27 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Zdzisław Barut | 2013-07-10 19:58:14