| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 12:23:47 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 12:21:48 |
| piękne***** Waldemar Jan | 2013-07-05 12:07:44 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 12:04:49 |
| pięknie pokazane wnętrze Waldemar Jan | 2013-07-05 12:03:25 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:50:31 |
| świetne fotografie. pozdrawiam Halinko Waldemar Jan | 2013-07-05 11:34:49 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:32:36 |
| piękna zabudowa Anna Tomaszewska | 2013-07-05 11:29:02 |
| malownicza Anna Tomaszewska | 2013-07-05 11:28:31 |
| MAM ZAMIAR WYBRAĆ SIĘ W TAMTE OKOLICE...moze mogłabyś polecić jakieś nie drogie kwatery nad Bugiem ?z góry dziękuje Anna Tomaszewska | 2013-07-05 11:27:49 |
| interesujące fotografie.***** pozdrawiam Krzysztofie Waldemar Jan | 2013-07-05 11:16:24 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:15:07 |
| podoba mi się***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:13:47 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:12:52 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 11:11:49 |
| Jak to cykoria podróżnik....:) borowiak | 2013-07-05 07:39:12 |
| Wspaniałe zdjęcie! Patrzę i nie mogę wyjść z zachwytu! Marian | 2013-07-04 23:27:10 |
| Prawdopodobnie przepisał od kolegi. Nie ma wszak żadnych poprawek!!! :-) Szymon Narożniak | 2013-07-04 23:23:36 |
| ***** Elżbieta | 2013-07-04 23:15:53 |
| Piękny widok...z księżycem super :)) Elżbieta | 2013-07-04 23:13:17 |
| Podziwiam ! są piękne :) Elżbieta | 2013-07-04 23:05:41 |
| Dziękuję Elu:) Pozdrawiam również:) ElaJ | 2013-07-04 23:00:25 |
| ***** Elżbieta | 2013-07-04 22:56:39 |
| takie fajne niebo, a HDR wszystko popsuł Łukasz Janus | 2013-07-04 22:40:45 |
| Pięknie się zaprezentował :)) cała motylkowa seria bardzo mi się podoba :) Elżbieta | 2013-07-04 22:40:04 |
| Warto Piotrze, bo wspaniały jest ten obiekt i muzeum pięknie się prezentuje. Pan ochrona :) chodzi krok w krok i pilnuje żeby czegoś nie uszkodzić i czasem nie błyskać lampą :) Tak poza tym, bardzo mi się podobało i jestem zadowolony z tej wycieczki. Krzysztof Wydra | 2013-07-04 18:39:23 |
| Uwielbiam skanseny:) Piękne fotki z Maurzyc:) ElaJ | 2013-07-04 18:37:13 |
| Dzięki Piotrze :) Serdecznie Cię pozdrawiam z Twoich rodzinnych stron :) Krzysztof Wydra | 2013-07-04 18:28:33 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-07-05 12:26:19