| BARDZO DZIEKUJE Anna Tomaszewska | 2013-07-04 18:12:37 |
| Ładna kompozycja i obiekt warty zwiedzenia. Pozdrawiam :) Krzysztof Wydra | 2013-07-04 16:54:30 |
| Dzięki Aniu :) Wszystkiego dobrego życzę Ci i dużo zdrówka. Krzysztof Wydra | 2013-07-04 16:25:21 |
| Wysłałem Ci wiadomość na priv. Ładnie w kadrze:) Bogusław Pupiec | 2013-07-04 14:59:26 |
| ***** :-) Anna B. | 2013-07-04 14:08:58 |
| Piękne! jak wszystkie :-) Anna B. | 2013-07-04 13:57:14 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-04 11:04:22 |
| sielskie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-04 09:42:44 |
| podoba mi się***** Waldemar Jan | 2013-07-04 09:41:51 |
| ciekawe ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-04 06:13:11 |
| Twoja interpunkcja też wymaga powtórki, zacznij naukę od siebie. Artur74 | 2013-07-03 23:18:01 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-03 22:51:38 |
| super Waldemar Jan | 2013-07-03 22:46:03 |
| Ładnie pokazane Marian | 2013-07-03 22:44:24 |
| aż chciało by się tam być....***** Stefan Sapeta | 2013-07-03 22:44:16 |
| super! Waldemar Jan | 2013-07-03 22:43:32 |
| świetne Waldemar Jan | 2013-07-03 22:42:50 |
| ekstra ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-03 22:21:55 |
| Moje też. rajrar48 | 2013-07-03 21:46:54 |
| Urokliwa uliczka. rajrar48 | 2013-07-03 21:45:35 |
| Na cmentarzu Rakowickim pozostała tylko dolna część kolumny. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-07-03 21:38:09 |
| Może się podobać. rajrar48 | 2013-07-03 21:36:08 |
| Dziękuję Wam, jesteście Kochani! Jestem lekko onieśmielony waszymi komentarzami. :) Pozdrawiam wszystkich cieplutko :) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 21:18:51 |
| Z tej serii, to chyba najbardziej mi się podoba. Krzysztof Wydra | 2013-07-03 21:10:15 |
| Z ciekawością przeżywałem ten obyczaj. Dobrze, że można tak na odległość :) Dzięki Brygido:) Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-07-03 21:09:03 |
| Bardzo lubię te ołówkowe wieże :)***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 21:04:41 |
| Jak mnie tak będziesz kusiła, to wreszcie tu zajadę kiedyś :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 21:03:36 |
| Jestem za ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:49:40 |
| Podoba mi się taki obraz. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:49:08 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
piotr55 | 2013-07-04 18:24:57