Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Piękny budynek. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:46:55
Przyjemnie w Płońsku :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:46:27
To za inwencję twórczą Elu :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:45:54
Super :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:42:34
Jak miło jest zajrzeć do środka :) Wspaniałości :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:41:57
Takie obiekty zawsze robią na mnie wrażenie. Dzięki Elu :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:41:17
***** piękna gotycka świątynia.

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:40:07
Miło się z Tobą spaceruje :) Pięknie jest i tyle :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:34:39
Stoją przy drodze do Zamościa. Przez nie i umieszczoną między nimi metalową bramę wjeżdżało się na teren zespołu pałacowego. Bramę usunięto po II wojnie światowej. Wspaniale pokazane Bogdanie. ***** Dzięki za kawałek historii z dobrze znanych mi terenów, które bardzo lubię. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:32:08
Kadrowanie na ******. :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:23:20
*****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:21:45
Lubię takie detale, bo przybliżają nas do trendów sztuki panujących w danym okresie. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:21:28
Wspaniały kadr i te ptaszki na pierwszym planie :) Jednym słowem - super :) *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:16:55
Bardzo mi się podoba kadr Stefanie. *****

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:15:31
***** kadrowanie :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:13:18
Taki spływ to wspaniała sprawa. Kiedyś miałem przyjemność przez 3 dni borykać się z prądami rzeki Tanew na Roztoczu. Nie zapomina się takich przeżyć :) Patrzą na Twoje zdjęcie Jadziu, czuję atmosferę i przyjemność płynącą z takiego sposobu spędzania czasu wolnego. Zdjęcie dokładnie oddaje panujący nastrój. Woda spokojna, promyki słońca lekko przez gałązki ogrzewają ciała kajakarzy i ten chlupot wioseł. Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-07-03  20:10:29
Niesamowite !!!

MiroM |  2013-07-03  18:57:52
podoba mi się, bo lubię takie miejsca

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-03  18:30:49
bardzo ładnie z tymi białymi chmurkami

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-03  18:30:05
Zgadza się , ja też robię nalewkę tylko bez tego owada.

rajrar48 |  2013-07-03  16:16:25
Żuk gnojowy.

borowiak |  2013-07-03  15:14:07
Czeczot.

borowiak |  2013-07-03  15:12:49
ładnie wypatrzone ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-07-03  14:00:19
Dzięki Marylko:) Lubię oglądać i fotografować klatki schodowe. W Warszawie jest to bardzo utrudnione, bo prawie wszędzie są zainstalowane przy wejściach na klatki tabliczki z kodami. W Płońsku można praktycznie wejść wszędzie. Inna sprawa, że często czuję się na "cudzym terenie" bardzo nieswojo, a gospodarze domów nieufnie na mnie patrzą.

ElaJ |  2013-07-03  13:43:44
Twoja wizyta w Bugaju, zaowocowała pięknymi zdjęciami... Z przyjemnością je się ogląda :-) Dziękuję Krzysiu, pozdrawiam bardzo serdecznie :-)

Anna B. |  2013-07-03  13:18:02
Wygrzewają się w słoneczku... Piękne zdjęcie, w ciepłych barwach :-)

Anna B. |  2013-07-03  13:08:43
Uroczystości odbywają się tu każdego roku, więc wszystko przed Tobą - Krzysiu :) Dziękuję pięknie za miłe opinie i odwiedziny... Pozdrawiam serdecznie :)

Anna B. |  2013-07-03  12:45:23
MAM ZAMIAR SIĘ WYBRAĆ NA PODLASIE.Ale nie bardzo wiem gdzie.Może byś coś poleciła Elu ?

Anna Tomaszewska |  2013-07-03  11:23:33
bardzo lubię takie klimaty

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-03  11:21:15
pamiętam takie widoki z dzieciństwa. ***** pozdrawiam Elu

Waldemar Jan |  2013-07-03  10:19:32

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony