| Przyjemnie w Płońsku :) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:46:27 |
| To za inwencję twórczą Elu :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:45:54 |
| Super :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:42:34 |
| Jak miło jest zajrzeć do środka :) Wspaniałości :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:41:57 |
| Takie obiekty zawsze robią na mnie wrażenie. Dzięki Elu :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:41:17 |
| ***** piękna gotycka świątynia. Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:40:07 |
| Miło się z Tobą spaceruje :) Pięknie jest i tyle :) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:34:39 |
| Stoją przy drodze do Zamościa. Przez nie i umieszczoną między nimi metalową bramę wjeżdżało się na teren zespołu pałacowego. Bramę usunięto po II wojnie światowej. Wspaniale pokazane Bogdanie. ***** Dzięki za kawałek historii z dobrze znanych mi terenów, które bardzo lubię. Pozdrawiam Cię serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:32:08 |
| Kadrowanie na ******. :) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:23:20 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:21:45 |
| Lubię takie detale, bo przybliżają nas do trendów sztuki panujących w danym okresie. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:21:28 |
| Wspaniały kadr i te ptaszki na pierwszym planie :) Jednym słowem - super :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:16:55 |
| Bardzo mi się podoba kadr Stefanie. ***** Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:15:31 |
| ***** kadrowanie :) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:13:18 |
| Taki spływ to wspaniała sprawa. Kiedyś miałem przyjemność przez 3 dni borykać się z prądami rzeki Tanew na Roztoczu. Nie zapomina się takich przeżyć :) Patrzą na Twoje zdjęcie Jadziu, czuję atmosferę i przyjemność płynącą z takiego sposobu spędzania czasu wolnego. Zdjęcie dokładnie oddaje panujący nastrój. Woda spokojna, promyki słońca lekko przez gałązki ogrzewają ciała kajakarzy i ten chlupot wioseł. Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:10:29 |
| Niesamowite !!! MiroM | 2013-07-03 18:57:52 |
| podoba mi się, bo lubię takie miejsca Słonecznik (Maryla) | 2013-07-03 18:30:49 |
| bardzo ładnie z tymi białymi chmurkami Słonecznik (Maryla) | 2013-07-03 18:30:05 |
| Zgadza się , ja też robię nalewkę tylko bez tego owada. rajrar48 | 2013-07-03 16:16:25 |
| Żuk gnojowy. borowiak | 2013-07-03 15:14:07 |
| Czeczot. borowiak | 2013-07-03 15:12:49 |
| ładnie wypatrzone ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-03 14:00:19 |
| Dzięki Marylko:) Lubię oglądać i fotografować klatki schodowe. W Warszawie jest to bardzo utrudnione, bo prawie wszędzie są zainstalowane przy wejściach na klatki tabliczki z kodami. W Płońsku można praktycznie wejść wszędzie. Inna sprawa, że często czuję się na "cudzym terenie" bardzo nieswojo, a gospodarze domów nieufnie na mnie patrzą. ElaJ | 2013-07-03 13:43:44 |
| Twoja wizyta w Bugaju, zaowocowała pięknymi zdjęciami... Z przyjemnością je się ogląda :-) Dziękuję Krzysiu, pozdrawiam bardzo serdecznie :-) Anna B. | 2013-07-03 13:18:02 |
| Wygrzewają się w słoneczku... Piękne zdjęcie, w ciepłych barwach :-) Anna B. | 2013-07-03 13:08:43 |
| Uroczystości odbywają się tu każdego roku, więc wszystko przed Tobą - Krzysiu :) Dziękuję pięknie za miłe opinie i odwiedziny... Pozdrawiam serdecznie :) Anna B. | 2013-07-03 12:45:23 |
| MAM ZAMIAR SIĘ WYBRAĆ NA PODLASIE.Ale nie bardzo wiem gdzie.Może byś coś poleciła Elu ? Anna Tomaszewska | 2013-07-03 11:23:33 |
| bardzo lubię takie klimaty Słonecznik (Maryla) | 2013-07-03 11:21:15 |
| pamiętam takie widoki z dzieciństwa. ***** pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-07-03 10:19:32 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-07-03 20:46:55