| piękna, dorodna :) Słonecznik (Maryla) | 2013-07-03 09:15:38 |
| Ciekawe połączenie! Artur74 | 2013-07-02 23:42:49 |
| Dokładnie tak! Artur74 | 2013-07-02 22:50:24 |
| oryginalne Waldemar Jan | 2013-07-02 22:33:08 |
| Widzę, że warszawskie wiewiórki też Ciebie ( i Twój aparat ) polubiły:) ElaJ | 2013-07-02 16:17:52 |
| tego zdjęcia wczoraj nie zauważyłam , niesamowity efekt uzyskałeś dzięki rozmyciu, jak zza jakieś delikatnej tiulowej zasłony bym patrzyła Słonecznik (Maryla) | 2013-07-02 14:03:40 |
| Wspaniałe WSZYSTKIE kadry z Powązek:) Jestem pod wrażeniem!!! Gratuluję Waldku i serdecznie pozdrawiam:) ElaJ | 2013-07-02 11:01:41 |
| Strzelam, że jest to Plac Dietla :-). W Iwoniczu Zdrój bywałem wiele razy, kiedy byłem małym chłopcem. To po Korbielowie drugie miejsce w górach, w które najczęściej jeździłem z rodzicami. Mieszkaliśmy w willi u Bosmana, niedaleko Piekliska. A moją ulubioną górą w okolicy były Przymiarki. Szymon Narożniak | 2013-07-02 00:20:18 |
| Piękne! Artur74 | 2013-07-01 23:15:36 |
| Strażnik tajemnic! Artur74 | 2013-07-01 23:14:41 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-01 22:32:45 |
| Tam mówili Krzysztofie i tak mówią, bo tak się nazywa :) Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:53:52 |
| Ależ tu jest pięknie ! Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:49:56 |
| Nigdy nie uczestniczyłem w takiej uroczystości. Pewnie jest ciekawie i za pewnie inaczej niż w kościele katolickim. Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:49:06 |
| Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że moja praca nie idzie na marne:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich bardzo serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:43:56 |
| bardzo dobra perspektywa Waldku ! ****** Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:23:01 |
| Fajnie skadrowałeś. Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:21:20 |
| ***** Podoba mi się :) Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:20:45 |
| Ostro popracowałeś Waldku i efekty tego są bardzo widoczne. Zdjęcia z Powązek tworzą wspaniały klimat i to mi się bardzo podoba. Pozdrawiam Cię serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:20:00 |
| Takie lubię :) bardzo mi się podoba to zdjęcie. Krzysztof Wydra | 2013-07-01 17:13:19 |
| teatr na niebie niezwyczajny , jak gdyby niebo ciemność odrzucało i jasnością się otwierało Słonecznik (Maryla) | 2013-07-01 15:43:14 |
| ***** wspaniale w tej przytłumionej zieleni Słonecznik (Maryla) | 2013-07-01 15:39:37 |
| Świetne ! Pozdrawiam serdecznie Olu :))) Anna B. | 2013-07-01 13:02:09 |
| Super kadr, piękna kompozycja... :-) Anna B. | 2013-07-01 12:56:44 |
| Ta kaplica Bielskich zawsze budzi we mnie dziwne uczucia,ilekroć obok niej przechodzę i nie wiem czemu kojarzy mi się z "Dziadami" A.Mickiewicza...
Bardzo ładnie pokazany fragment kaplicy :) Anna B. | 2013-07-01 12:50:51 |
| Widzę Waldku, że masz więcej zdjęć z trzeszczańskiego cmentarza ode mnie, chociaż mam do niego tak blisko...Ale to dobrze,bo masz inne spojrzenie, na te same obiekty...Pozdrawiam :) Anna B. | 2013-07-01 12:44:57 |
| Cudownie pokazane wnętrze świątyni. rajrar48 | 2013-06-30 22:46:27 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-30 22:12:44 |
| Zgadzam się z poprzednikami , świetnie zagrało światełko .Dzięki temu te kamieniczki nabrały magicznego uroku :) Elżbieta | 2013-06-30 20:21:38 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-07-03 10:08:03