Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

latarnika kiedyś po raz pierwszy widziałam na zdjęciu właśnie, kiedyś nie wiedziałam , że tak się zapala tutaj latarnie; piękne zdjęcie jak z innej epoki ; jeszcze jedno skojarzenie mam z latarnikiem , którego spotkał Mały Książę

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-03  10:08:03
piękna, dorodna :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-03  09:15:38
Ciekawe połączenie!

Artur74 |  2013-07-02  23:42:49
Dokładnie tak!

Artur74 |  2013-07-02  22:50:24
oryginalne

Waldemar Jan |  2013-07-02  22:33:08
Widzę, że warszawskie wiewiórki też Ciebie ( i Twój aparat ) polubiły:)

ElaJ |  2013-07-02  16:17:52
tego zdjęcia wczoraj nie zauważyłam , niesamowity efekt uzyskałeś dzięki rozmyciu, jak zza jakieś delikatnej tiulowej zasłony bym patrzyła

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-02  14:03:40
Wspaniałe WSZYSTKIE kadry z Powązek:) Jestem pod wrażeniem!!! Gratuluję Waldku i serdecznie pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-07-02  11:01:41
Strzelam, że jest to Plac Dietla :-). W Iwoniczu Zdrój bywałem wiele razy, kiedy byłem małym chłopcem. To po Korbielowie drugie miejsce w górach, w które najczęściej jeździłem z rodzicami. Mieszkaliśmy w willi u Bosmana, niedaleko Piekliska. A moją ulubioną górą w okolicy były Przymiarki.

Szymon Narożniak |  2013-07-02  00:20:18
Piękne!

Artur74 |  2013-07-01  23:15:36
Strażnik tajemnic!

Artur74 |  2013-07-01  23:14:41
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-07-01  22:32:45
Tam mówili Krzysztofie i tak mówią, bo tak się nazywa :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:53:52
Ależ tu jest pięknie !

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:49:56
Nigdy nie uczestniczyłem w takiej uroczystości. Pewnie jest ciekawie i za pewnie inaczej niż w kościele katolickim.

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:49:06
Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że moja praca nie idzie na marne:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich bardzo serdecznie.

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:43:56
bardzo dobra perspektywa Waldku ! ******

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:23:01
Fajnie skadrowałeś.

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:21:20
***** Podoba mi się :)

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:20:45
Ostro popracowałeś Waldku i efekty tego są bardzo widoczne. Zdjęcia z Powązek tworzą wspaniały klimat i to mi się bardzo podoba. Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:20:00
Takie lubię :) bardzo mi się podoba to zdjęcie.

Krzysztof Wydra |  2013-07-01  17:13:19
teatr na niebie niezwyczajny , jak gdyby niebo ciemność odrzucało i jasnością się otwierało

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-01  15:43:14
***** wspaniale w tej przytłumionej zieleni

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-01  15:39:37
Świetne ! Pozdrawiam serdecznie Olu :)))

Anna B. |  2013-07-01  13:02:09
Super kadr, piękna kompozycja... :-)

Anna B. |  2013-07-01  12:56:44
Ta kaplica Bielskich zawsze budzi we mnie dziwne uczucia,ilekroć obok niej przechodzę i nie wiem czemu kojarzy mi się z "Dziadami" A.Mickiewicza... Bardzo ładnie pokazany fragment kaplicy :)

Anna B. |  2013-07-01  12:50:51
Widzę Waldku, że masz więcej zdjęć z trzeszczańskiego cmentarza ode mnie, chociaż mam do niego tak blisko...Ale to dobrze,bo masz inne spojrzenie, na te same obiekty...Pozdrawiam :)

Anna B. |  2013-07-01  12:44:57
Cudownie pokazane wnętrze świątyni.

rajrar48 |  2013-06-30  22:46:27
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-30  22:12:44
Zgadzam się z poprzednikami , świetnie zagrało światełko .Dzięki temu te kamieniczki nabrały magicznego uroku :)

Elżbieta |  2013-06-30  20:21:38

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony