Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Miałam przyjemność posłuchać :)))

Elżbieta |  2013-06-30  20:12:56
Pięknie pokazany :)

Elżbieta |  2013-06-30  20:11:54
Interesująca fotorelacja .

Elżbieta |  2013-06-30  20:10:20
Fajnie pobazgrane niebo!

Artur74 |  2013-06-30  19:29:08
Trzciana koło Dukli w Beskidzie Niskim.

Adam Węgrzyn |  2013-06-30  19:08:16
Trzciana koło Dukli, a nie k. Rzeszowa.]

Adam Węgrzyn |  2013-06-30  19:06:46
Na mapie pokazowej błąd - jest to w miejscowości Trzciana koło Dukli w Beskidzie Niskim.

Adam Węgrzyn |  2013-06-30  19:04:17
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-30  17:06:24
Pomimo,że ma 1cm długości, ta najładniejsza środkowoeuropejska tarczówka wydaje się tu większą. Świetne. Jest trująca, dlatego ma ostrzegawcze barwy. Nazwa tej tarczówki to strojnica baldaszkówka.

borowiak |  2013-06-30  17:02:10
W Wólce Wieprzeckiej w okolicach Zamościa

Krystian Pupiec |  2013-06-30  16:19:41
Fajnie to zrobiłeś....

Marek Ryś |  2013-06-30  15:20:23
Wszystkie fajne...

Marek Ryś |  2013-06-30  15:18:11
Dobre! przegapiłem ten moment...

Marek Ryś |  2013-06-30  15:17:28
piękny widok. w tym roku jeszcze przede mną.

Marcin Napierała |  2013-06-30  14:34:16
podoba się

Marcin Napierała |  2013-06-30  14:32:55
przepiękny widok

Marcin Napierała |  2013-06-30  14:32:27
*****

Waldemar Jan |  2013-06-30  08:32:57
interesujące foto

Waldemar Jan |  2013-06-30  08:30:36
W dobrym miejscu usytuowano przystanek.

rajrar48 |  2013-06-30  00:41:44
Piękny.

rajrar48 |  2013-06-30  00:40:10
w interesującej tonacji

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  22:03:38
A opel sie nie podoba? Mój nawet kolor ma podobny...

Artur74 |  2013-06-29  20:13:01
Dziękuję Waldku :) Jest mi bardzo miło, ja także pozdrawiam serdecznie :)

Anna B. |  2013-06-29  19:23:35
*****

Inaa (P.K.) |  2013-06-29  18:02:22
***** ładne kolory

Inaa (P.K.) |  2013-06-29  18:01:24
bardzo ładne

Inaa (P.K.) |  2013-06-29  17:59:29
myślę, że ten pasek z nazwiskiem nie ustrzegły przed kradzieżą , bo dziś wszystko można zrobić w programach ładnie, nastrojowo (ja ciachnęłabym trochę tego ciemnego dołu, ale to tylko moje skromne zdanie , Twoje zdjęcie, Agnieszko, Twoje prawo) *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  15:46:14
oryginalne spojrzenie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  15:42:07
wiatraki są wspaniałymi obiektami do fotografowania , gratuluję całej sesji

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  15:39:21
wspaniała seria zdjęć z wiatraka

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  15:37:45

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony