| Dwie" pozy " w jednej Krzysztof Panas | 2013-06-29 11:25:46 |
| Pranie bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, a jeszcze gdyby był wiatr ... :) Kajetana Snopek | 2013-06-29 10:51:37 |
| Wspaniałe! Ty to potrafisz....:) borowiak | 2013-06-29 07:14:11 |
| Super zdjęcie tego bystrzaka. rajrar48 | 2013-06-28 23:42:20 |
| ***** rajrar48 | 2013-06-28 23:40:51 |
| Patrzeć na takie zdjęcie można bardzo długo. rajrar48 | 2013-06-28 23:35:19 |
| Dobrze pokazana. rajrar48 | 2013-06-28 23:26:54 |
| ***** rajrar48 | 2013-06-28 23:25:51 |
| Ciekawe - zapewne jakiś pensjonat powstaje ? rajrar48 | 2013-06-28 23:24:55 |
| takie chwile są niepowtarzalne , delikatna różowość nieba , opary unoszące się nad wodą i łabędzie sprawiły, że zdjęcie przepełnione liryką jest Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 22:57:20 |
| bardzo ładne panoramiczne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 22:53:26 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-06-28 21:54:48 |
| delikatnie, lirycznie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 17:50:06 |
| Tak, ten śnieg... w czerwcu to było duże zaskoczenie, zwłaszcza że temperatura na dole była powyżej 30 stopni, dosłownie upał, więc kiedy weszliśmy na wyższe partie szlaku, jakież było nasze zaskoczenie i zarazem radość ze śniegu... mogliśmy się w nim wytarzać i ochłodzić:) M. & P.Górniak | 2013-06-28 15:52:29 |
| Pięknie "zamrożona" woda :) Kajetana Snopek | 2013-06-28 15:05:16 |
| bardzo ładny kadr , podoba mi się b&w Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 15:04:37 |
| Świetne ujęcie, z tym kolorowym światełkiem... :) Anna B. | 2013-06-28 15:00:24 |
| Tak dawno zaglądałam do Twojej galerii,a tu tyle pięknych zdjęć!!! Anna B. | 2013-06-28 14:52:17 |
| Dziękuję, ale to zasługa mojego małego aparatu kompaktowego Sony, który ma świetny obiektyw makro :) Kajetana Snopek | 2013-06-28 14:48:24 |
| Taniec żurawi... :)Wspaniałe! Anna B. | 2013-06-28 14:45:35 |
| Trzeba mieć wiele szczęścia, aby "upolować" bociany w takim miejscu... Anna B. | 2013-06-28 14:34:51 |
| świetne Leszek Grucela | 2013-06-28 14:24:40 |
| Piękny zimowy krajobraz :) Liczę na te Twoje ciepłe ujęcia Basiu :) Pozdrawiam milutko :) Anna B. | 2013-06-28 14:14:45 |
| To prawda-wystarczy raz odwiedzić Bieszczady, by potem wracać... Anna B. | 2013-06-28 14:06:31 |
| jak gdybym w baśni się znalazła Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 13:56:46 |
| świetne!!! Kajetana Snopek | 2013-06-28 13:48:31 |
| ładnie... Waldemar Jan | 2013-06-28 13:45:39 |
| bardzo mi się podoba. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-06-28 13:44:54 |
| fantastyczny pomysł Słonecznik (Maryla) | 2013-06-28 13:42:47 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-06-29 15:35:27