Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

bardzo ładnie się prezentuje w Twoim ujęciu

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-29  15:35:27
Dwie" pozy " w jednej

Krzysztof Panas |  2013-06-29  11:25:46
Pranie bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, a jeszcze gdyby był wiatr ... :)

Kajetana Snopek |  2013-06-29  10:51:37
Wspaniałe! Ty to potrafisz....:)

borowiak |  2013-06-29  07:14:11
Super zdjęcie tego bystrzaka.

rajrar48 |  2013-06-28  23:42:20
*****

rajrar48 |  2013-06-28  23:40:51
Patrzeć na takie zdjęcie można bardzo długo.

rajrar48 |  2013-06-28  23:35:19
Dobrze pokazana.

rajrar48 |  2013-06-28  23:26:54
*****

rajrar48 |  2013-06-28  23:25:51
Ciekawe - zapewne jakiś pensjonat powstaje ?

rajrar48 |  2013-06-28  23:24:55
takie chwile są niepowtarzalne , delikatna różowość nieba , opary unoszące się nad wodą i łabędzie sprawiły, że zdjęcie przepełnione liryką jest

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  22:57:20
bardzo ładne panoramiczne zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  22:53:26
*****

Brygida Kicińska |  2013-06-28  21:54:48
delikatnie, lirycznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  17:50:06
Tak, ten śnieg... w czerwcu to było duże zaskoczenie, zwłaszcza że temperatura na dole była powyżej 30 stopni, dosłownie upał, więc kiedy weszliśmy na wyższe partie szlaku, jakież było nasze zaskoczenie i zarazem radość ze śniegu... mogliśmy się w nim wytarzać i ochłodzić:)

M. & P.Górniak |  2013-06-28  15:52:29
Pięknie "zamrożona" woda :)

Kajetana Snopek |  2013-06-28  15:05:16
bardzo ładny kadr , podoba mi się b&w

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  15:04:37
Świetne ujęcie, z tym kolorowym światełkiem... :)

Anna B. |  2013-06-28  15:00:24
Tak dawno zaglądałam do Twojej galerii,a tu tyle pięknych zdjęć!!!

Anna B. |  2013-06-28  14:52:17
Dziękuję, ale to zasługa mojego małego aparatu kompaktowego Sony, który ma świetny obiektyw makro :)

Kajetana Snopek |  2013-06-28  14:48:24
Taniec żurawi... :)Wspaniałe!

Anna B. |  2013-06-28  14:45:35
Trzeba mieć wiele szczęścia, aby "upolować" bociany w takim miejscu...

Anna B. |  2013-06-28  14:34:51
świetne

Leszek Grucela |  2013-06-28  14:24:40
Piękny zimowy krajobraz :) Liczę na te Twoje ciepłe ujęcia Basiu :) Pozdrawiam milutko :)

Anna B. |  2013-06-28  14:14:45
To prawda-wystarczy raz odwiedzić Bieszczady, by potem wracać...

Anna B. |  2013-06-28  14:06:31
jak gdybym w baśni się znalazła

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  13:56:46
świetne!!!

Kajetana Snopek |  2013-06-28  13:48:31
ładnie...

Waldemar Jan |  2013-06-28  13:45:39
bardzo mi się podoba. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-06-28  13:44:54
fantastyczny pomysł

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-28  13:42:47

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony