Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Podoba mi się GO :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-28  09:58:45
Miało być rynkiem :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-28  09:55:17
Nad Biebrzą nikt nie podnosi alarmu z powodu powodzi. Tu od wieków człowiek żyje w zgodzie z rytmem rzeki, szanując jej prawo do wiosennych wylewów. Dolina Biebrzy na prawie całej długości zachowała naturalny charakter, a co się z tym wiąże - niezwykłe bogactwo świata roślin i zwierząt.

Henryk Milewski |  2013-06-28  09:06:46
Urocze... jak ilustracja do piosenki Marii Koterbskiej..:))

TeresaB |  2013-06-28  08:05:39
Piękne zdjęcie i puchary.

rajrar48 |  2013-06-27  23:53:38
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-27  22:27:28
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-27  22:26:35
Śliczna jest...pozdrawiam serdecznie Elu:)

M. & P.Górniak |  2013-06-27  22:25:56
.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-27  22:24:14
Bardzo ciekawe i piękne miejsce.

M. & P.Górniak |  2013-06-27  22:10:04
...uwielbiam poddasza, jest tam zawsze przytulnie:)

M. & P.Górniak |  2013-06-27  22:08:03
...dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie:)

M. & P.Górniak |  2013-06-27  21:39:24
Dziękuję :)

M. & P.Górniak |  2013-06-27  21:37:25
Dziękuję Elu, również serdecznie pozdrawiam:))

M. & P.Górniak |  2013-06-27  21:36:04
Uwielbiam takie konstrukcje!

Artur74 |  2013-06-27  21:19:43
Tak, pięknie w tej tonacji!

Kajetana Snopek |  2013-06-27  21:14:20
Jak zwykle dopracowane w każdym calu.

rajrar48 |  2013-06-27  18:35:55
*****

rajrar48 |  2013-06-27  18:31:34
Ładne kolory! W ogóle lubię takie nasze nadmorskie klimaty ...

Kajetana Snopek |  2013-06-27  11:30:42
Dzięki za rady :) Serdecznie pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-06-27  10:28:48
To dopiero pierwszy kwiat :)

Kajetana Snopek |  2013-06-27  10:28:05
To ja się zaczaiłam na jaszczurki przy tych kamieniach :)

Kajetana Snopek |  2013-06-27  09:07:29
Ciekawa praca.

rajrar48 |  2013-06-27  09:07:19
Piękne sreberko :)

ijjn |  2013-06-26  23:35:44
Przyjemnie z tym niebem, i do tego tak kolorowym, w wodzie :)

ijjn |  2013-06-26  23:34:45
Fajne :)

ijjn |  2013-06-26  23:33:36
Tak to można zdobywać szczyty :))

ijjn |  2013-06-26  23:32:16
Krzysztofie, obejrzałam wszystkie Twoje zdjęcia z tego myśliwskiego zameczku, bardzo mi się podobają , nie mam teraz możliwości , aby napisać więcej, ale wrócę tutaj , bo jak zwykle warto ; serdeczności zostawiam :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-26  22:54:02
przecudnie zarysowują się góry na tle nieba w niezwyczajnych barwach

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-26  22:45:17
Cudowna żabka i zdjęcie.

rajrar48 |  2013-06-26  22:37:34

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony