| Miało być rynkiem :) Krzysztof Wydra | 2013-06-28 09:55:17 |
| Nad Biebrzą nikt nie podnosi alarmu z powodu powodzi. Tu od wieków człowiek żyje w zgodzie z rytmem rzeki, szanując jej prawo do wiosennych wylewów. Dolina Biebrzy na prawie całej długości zachowała naturalny charakter, a co się z tym wiąże - niezwykłe bogactwo świata roślin i zwierząt. Henryk Milewski | 2013-06-28 09:06:46 |
| Urocze... jak ilustracja do piosenki Marii Koterbskiej..:)) TeresaB | 2013-06-28 08:05:39 |
| Piękne zdjęcie i puchary. rajrar48 | 2013-06-27 23:53:38 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-27 22:27:28 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-27 22:26:35 |
| Śliczna jest...pozdrawiam serdecznie Elu:) M. & P.Górniak | 2013-06-27 22:25:56 |
| . Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-27 22:24:14 |
| Bardzo ciekawe i piękne miejsce. M. & P.Górniak | 2013-06-27 22:10:04 |
| ...uwielbiam poddasza, jest tam zawsze przytulnie:) M. & P.Górniak | 2013-06-27 22:08:03 |
| ...dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie:) M. & P.Górniak | 2013-06-27 21:39:24 |
| Dziękuję :) M. & P.Górniak | 2013-06-27 21:37:25 |
| Dziękuję Elu, również serdecznie pozdrawiam:)) M. & P.Górniak | 2013-06-27 21:36:04 |
| Uwielbiam takie konstrukcje! Artur74 | 2013-06-27 21:19:43 |
| Tak, pięknie w tej tonacji! Kajetana Snopek | 2013-06-27 21:14:20 |
| Jak zwykle dopracowane w każdym calu. rajrar48 | 2013-06-27 18:35:55 |
| ***** rajrar48 | 2013-06-27 18:31:34 |
| Ładne kolory! W ogóle lubię takie nasze nadmorskie klimaty ... Kajetana Snopek | 2013-06-27 11:30:42 |
| Dzięki za rady :) Serdecznie pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-06-27 10:28:48 |
| To dopiero pierwszy kwiat :) Kajetana Snopek | 2013-06-27 10:28:05 |
| To ja się zaczaiłam na jaszczurki przy tych kamieniach :) Kajetana Snopek | 2013-06-27 09:07:29 |
| Ciekawa praca. rajrar48 | 2013-06-27 09:07:19 |
| Piękne sreberko :) ijjn | 2013-06-26 23:35:44 |
| Przyjemnie z tym niebem, i do tego tak kolorowym, w wodzie :) ijjn | 2013-06-26 23:34:45 |
| Fajne :) ijjn | 2013-06-26 23:33:36 |
| Tak to można zdobywać szczyty :)) ijjn | 2013-06-26 23:32:16 |
| Krzysztofie, obejrzałam wszystkie Twoje zdjęcia z tego myśliwskiego zameczku, bardzo mi się podobają , nie mam teraz możliwości , aby napisać więcej, ale wrócę tutaj , bo jak zwykle warto ; serdeczności zostawiam :) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-26 22:54:02 |
| przecudnie zarysowują się góry na tle nieba w niezwyczajnych barwach Słonecznik (Maryla) | 2013-06-26 22:45:17 |
| Cudowna żabka i zdjęcie. rajrar48 | 2013-06-26 22:37:34 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-06-28 09:58:45