Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

fajnie tu..

Waldemar Jan |  2013-06-25  20:25:41
Super.

rajrar48 |  2013-06-25  13:26:10
Ten zamek ma coś wspólnego z Inkami !

rajrar48 |  2013-06-25  13:24:54
Dobrze pokazany, tylko ciężkie chmury nad nim.

rajrar48 |  2013-06-25  13:21:36
Takiego kilka lat temu leczyłem i przeżył.

rajrar48 |  2013-06-25  13:18:45
Bardzo lubię takie ujęcia :)

Kajetana Snopek |  2013-06-25  11:16:26
Przepiękne wnętrze...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-24  20:36:57
Podoba mi się...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-24  20:30:18
Ale widzę, że brakuje amatorów tej porządnej drogi, haha. Pozdrawiam serdecznie...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-24  20:17:49
podoba mi się

Zdzisław Barut |  2013-06-24  19:51:49
Ma być taras do czatowni :) Przepraszam :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-24  19:07:16
Ten biały budyneczek to sauna :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-24  19:00:45
fantastycznie oddany klimat , piękne

Leszek Grucela |  2013-06-24  18:29:03
Ładna sceneria. Podoba mi się.

Krzysztof Wydra |  2013-06-24  18:10:48
Dziękuję Borowiak :) Super że tutaj jesteś , zawsze w czymś pomożesz , trudno było mi nazwać te ptaki , są dużo większe od kawek , które raczej unikały ich towarzystwa...:) Jeszcze raz dzięki :) Pozdrawiam serdecznie z Podlasia :)

NEMO |  2013-06-24  17:35:09
Podoba mi się to miejsce i kadr :)

NEMO |  2013-06-24  17:29:22
Urocze centrum miasteczka , te fontanny jak znalazł w te upały :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-24  17:24:22
W tych miejscach biwakowało się i niejedną burzę spędziłem pod namiotem :)

NEMO |  2013-06-24  17:18:56
Czekają na swoją kolej :)

NEMO |  2013-06-24  17:15:40
Bardzo kolorowo było :)

NEMO |  2013-06-24  17:13:50
Widać że ludzie byli całymi urodzinami od wnuczka do babci :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-24  17:12:45
Publika dopisała , fajne są takie imprezy :)

NEMO |  2013-06-24  17:11:23
A taka mała i wąska jest Piaśnica...:)

borowiak |  2013-06-24  17:10:17
Impreza jak widać była udana...pogoda dopisała :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-24  17:09:53
i kłosy jęczmienia...:)

borowiak |  2013-06-24  17:05:46
Proste i czyste...

borowiak |  2013-06-24  17:03:21
Świetne

Anna Benicewicz-Miazga |  2013-06-24  11:27:12
Ładne

annawu |  2013-06-24  11:19:50
Mało już takich ogrodzeń na współczesnych cmentarzach....

borowiak |  2013-06-24  07:17:31
Po sylwetce widać,ze czujna, opiekuńcza i swoje lata ma...Gratuluję! :)

borowiak |  2013-06-24  07:11:33

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony