Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

dzięki Ela,,poczekaj pewnie pan Artur wstawi ciekawsze,on to spec od Janowskich koni :)

Robert Wakulski |  2013-06-24  06:58:06
Znajome tory ;)

Artur74 |  2013-06-23  23:50:21
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-06-23  22:59:42
Bardzo ładny detal!

Kajetana Snopek |  2013-06-23  22:19:54
Cudownie :) Cisza i spokój biją z tego zdjęcia...

Kajetana Snopek |  2013-06-23  22:09:56
Ładnie wyglądają kolorowe kajaki :)

Kajetana Snopek |  2013-06-23  22:06:52
Jeszcze raz dziękuję Waldku za zdjęcia z Trzeszczan:)

ElaJ |  2013-06-23  21:30:35
Świetne ujęcie

Tomasz Bieńkowski |  2013-06-23  20:20:02
Bardzo ładnie i równo, tylko ciut niżej ten kościółek. ****

Krzysztof Wydra |  2013-06-23  19:07:56
Piękny kościółek :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-23  19:06:26
Bardzo ładne zdjęcie i tylko ten słup mnie rozbraja. Jednak mimo wszystko podoba mi się wycieczka po Sosnowcu :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-23  19:05:35
Bardzo atrakcyjna panorama, szczególnie trzeba wyróżnić, piękne ujęte burzowe niebo.

piotr55 |  2013-06-23  17:55:52
Polubiłem ten szczyt, zwany tez "papieskim', zwłaszcza za piękne panoramy jakie z niego się roztaczają.

piotr55 |  2013-06-23  17:43:00
bardzo ładne zdjęcie

ela felchnerowska |  2013-06-23  17:05:58
Bardzo mi się podoba

ela felchnerowska |  2013-06-23  17:05:21
uwielbiam takie klimaty...

ela felchnerowska |  2013-06-23  16:54:59
zadasza gniazdo ? :) piękne zdjęcie

ela felchnerowska |  2013-06-23  16:53:02
cudna łąka

ela felchnerowska |  2013-06-23  16:51:41
dech zapiera

ela felchnerowska |  2013-06-23  16:51:02
świetne zdjęcia ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-23  16:34:51
Wieża RTV na Skrzycznem pozwala zlokalizować górę z różnych,czasem bardzo dalekich miejsc.:))

TeresaB |  2013-06-23  16:22:31
Bardzo ładna panorama Beskidu Małego,przez niektórych nazywanego Pięknym..:))

TeresaB |  2013-06-23  16:20:54
Bardzo ciekawa prezentacja Opola..:))

TeresaB |  2013-06-23  16:17:47
Na zdjęciu p.Jerzy Brzozowski dyr.Muzeum Okręgowego w Suwałkach - jeden z kierujących organizacją pikniku.Jak widać na zdjęciu ułan też przedni.

Henryk Milewski |  2013-06-23  13:09:53
jak gdyby z brązu odlane

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-23  13:08:34
Bardzo dziękuję:) Właśnie wracałam z Wianków ( nie byłam do końca tej imprezy która trwała do 24.00 ) i przechodząc przez Starówkę zrobiłam kilka fotek. Przyznam szczerze, że takich tłumów ludzi jak w sobotę 22 czerwca tam nigdy nie widziałam. Przez wąskie ulice Starówki ledwo udało mi się przejść. Pozdrawiam serdecznie:)

ElaJ |  2013-06-23  13:01:30
Miejsce dla fotoreporterów rzeczywiście nieciekawe,ale dla widzów doskonałe bo w centrum miasta /w bezpośredniej bliskości Osiedla Północ/.Plac jest bardzo duży ,ze świeżo skoszoną trawą,suchy.Nie było problemów z miejscem dla widzów,samochodów ,towarzyszących piknikowi kramów,atrakcji dla dzieci,prezentacji współczesnego sprzętu wojskowego itd,itp.

Henryk Milewski |  2013-06-23  12:58:25
*****

Waldemar Jan |  2013-06-23  12:51:43
Aleś mi ochoty narobił! W lasach dolnośląskich bieda...

Artur74 |  2013-06-23  11:59:34
Czarujący kadr. Świetnie ujęta sylwetka nowoczesnego mostu ze starym jazem w tle.

piotr55 |  2013-06-23  11:53:54

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony