| Ładnie, symetrycznie. Mnie podoba się taki kadr. piotr55 | 2013-06-23 11:32:15 |
| Dobre i ciekawe ujecie, zwłaszcza z tym odbiciem sylwetki zamku w wodzie. piotr55 | 2013-06-23 11:30:42 |
| Pięknie. ijjn | 2013-06-23 11:07:40 |
| Przyjemny, malowniczy krajobraz. ijjn | 2013-06-23 11:04:06 |
| ...Jelcze i Sany, dalej w tle ktoś furmanką wiezie siano! Dzisiaj nie do pomyślenia:) Bogusław Pupiec | 2013-06-23 10:43:18 |
| ...gdy się dobrze przyjrzy fotografii to widać wielbłąda w Zoo przed kościołem Św. Katarzyny:) Bogusław Pupiec | 2013-06-23 10:40:40 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-23 08:39:44 |
| po prostu wspaniale Słonecznik (Maryla) | 2013-06-23 00:10:03 |
| Pieknie! ElaJ | 2013-06-22 23:37:40 |
| Masz rację , dużo łosi topi się w takich miejscach :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 23:10:06 |
| Świetnie, Elu. 5 Natalia Pytko | 2013-06-22 23:03:24 |
| Pięknie. ijjn | 2013-06-22 22:39:21 |
| Dziękuję bardzo i również Wszystkich serdecznie pozdrawiam:) Jadwiga Koniecko | 2013-06-22 21:32:47 |
| Ładne zbliżenie , nigdy nie widziałem harfy :) NEMO | 2013-06-22 20:22:41 |
| Piękna dzika łąka :) NEMO | 2013-06-22 20:21:28 |
| Ładnie ukryty , ciekawy opis , dziękuję :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 20:16:05 |
| To wygląda mi na jakieś wejście :) NEMO | 2013-06-22 20:14:49 |
| Lubię takie budowle :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 20:13:49 |
| Trzy panienki roztańczone przy muzyce wiatru. Sympatycznie kłaniają się i tulą gałązki do pni. :) Podoba mi się ***** Krzysztof Wydra | 2013-06-22 19:54:49 |
| Z pewnością :) Ten jest w doskonałym stanie technicznym, z resztą większość sprzętu jaki posiada Bellona, pochodzi z ZN. Krzysztof Wydra | 2013-06-22 16:52:40 |
| Dziękuję Marylko:) Nie mam już pomysłów na fotografowanie Warszawy. Zostały mi tylko muzea i imprezy. Dobrze, że tych ostatnich w moim rodzinnym mieście nie brakuje:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-22 16:46:15 |
| Świetne spojrzenie i złapanie w kadr , gratki :) NEMO | 2013-06-22 16:24:31 |
| Mostek i fosa jak z baśni :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 16:23:18 |
| z przyjemnością obejrzałam ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-06-22 16:22:31 |
| osty a dalej zieleń muskana słońcem - ładnie :) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-22 16:21:29 |
| W uroczym miejscu stoi to popiersie :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 16:20:36 |
| Z ochotą przejrzę wszystkie :) NEMO | 2013-06-22 16:09:25 |
| Ładna panorama , dobrze że wrzucasz takie fotki :) NEMO | 2013-06-22 16:08:28 |
| To już chyba blisko mety :) NEMO | 2013-06-22 16:01:28 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
piotr55 | 2013-06-23 11:35:08