Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ryn- nie znane mi miejsce, ale po fot. widać, że atrakcyjne.

piotr55 |  2013-06-23  11:35:08
Ładnie, symetrycznie. Mnie podoba się taki kadr.

piotr55 |  2013-06-23  11:32:15
Dobre i ciekawe ujecie, zwłaszcza z tym odbiciem sylwetki zamku w wodzie.

piotr55 |  2013-06-23  11:30:42
Pięknie.

ijjn |  2013-06-23  11:07:40
Przyjemny, malowniczy krajobraz.

ijjn |  2013-06-23  11:04:06
...Jelcze i Sany, dalej w tle ktoś furmanką wiezie siano! Dzisiaj nie do pomyślenia:)

Bogusław Pupiec |  2013-06-23  10:43:18
...gdy się dobrze przyjrzy fotografii to widać wielbłąda w Zoo przed kościołem Św. Katarzyny:)

Bogusław Pupiec |  2013-06-23  10:40:40
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-23  08:39:44
po prostu wspaniale

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-23  00:10:03
Pieknie!

ElaJ |  2013-06-22  23:37:40
Masz rację , dużo łosi topi się w takich miejscach :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  23:10:06
Świetnie, Elu. 5

Natalia Pytko |  2013-06-22  23:03:24
Pięknie.

ijjn |  2013-06-22  22:39:21
Dziękuję bardzo i również Wszystkich serdecznie pozdrawiam:)

Jadwiga Koniecko |  2013-06-22  21:32:47
Ładne zbliżenie , nigdy nie widziałem harfy :)

NEMO |  2013-06-22  20:22:41
Piękna dzika łąka :)

NEMO |  2013-06-22  20:21:28
Ładnie ukryty , ciekawy opis , dziękuję :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  20:16:05
To wygląda mi na jakieś wejście :)

NEMO |  2013-06-22  20:14:49
Lubię takie budowle :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  20:13:49
Trzy panienki roztańczone przy muzyce wiatru. Sympatycznie kłaniają się i tulą gałązki do pni. :) Podoba mi się *****

Krzysztof Wydra |  2013-06-22  19:54:49
Z pewnością :) Ten jest w doskonałym stanie technicznym, z resztą większość sprzętu jaki posiada Bellona, pochodzi z ZN.

Krzysztof Wydra |  2013-06-22  16:52:40
Dziękuję Marylko:) Nie mam już pomysłów na fotografowanie Warszawy. Zostały mi tylko muzea i imprezy. Dobrze, że tych ostatnich w moim rodzinnym mieście nie brakuje:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-06-22  16:46:15
Świetne spojrzenie i złapanie w kadr , gratki :)

NEMO |  2013-06-22  16:24:31
Mostek i fosa jak z baśni :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  16:23:18
z przyjemnością obejrzałam *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-22  16:22:31
osty a dalej zieleń muskana słońcem - ładnie :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-22  16:21:29
W uroczym miejscu stoi to popiersie :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  16:20:36
Z ochotą przejrzę wszystkie :)

NEMO |  2013-06-22  16:09:25
Ładna panorama , dobrze że wrzucasz takie fotki :)

NEMO |  2013-06-22  16:08:28
To już chyba blisko mety :)

NEMO |  2013-06-22  16:01:28

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony