Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ciekawe , osesek ma radochę , wyjeździ się sporo :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  16:00:38
Ciekawe miejsce , dzięki za opis...i ten bukowy las , super :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:57:49
Ciekawe to zerkanie :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:51:43
No właśnie dokąd...wygląda uroczo:)

NEMO |  2013-06-22  15:46:25
Podoba mi się fotka z różnymi odcieniami zieleni i wijąca się drogą wśród nich :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:45:10
Las masztów...podoba mi się kadr :)

NEMO |  2013-06-22  15:40:52
Stare to okienko , na pewno magiczne , mogłoby dużo ciekawych historii opowiedzieć :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:39:49
Cierpliwie czekają w gotowości :)

NEMO |  2013-06-22  15:38:15
No i rozkwitł i cieszy oko :)

NEMO |  2013-06-22  15:30:07
Zapowiada się , że będzie piękny , czerwony kwiat :)

NEMO |  2013-06-22  15:27:54
Ładny , szczepiony , kwitnący bez :)

NEMO |  2013-06-22  15:25:38
Faktycznie , widać że robota została zrobiona solidnie :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:20:28
Tak już jest , cykl się powtarza :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  15:19:04
Dziękuję :) Jesli masz zaproszenie to korzystaj z niego , nie ma co się zastanawiać :)

NEMO |  2013-06-22  14:57:58
Świetne :)

NEMO |  2013-06-22  14:54:48
Czyżby czyszczenie dzióbka ? :)

NEMO |  2013-06-22  14:53:51
Coś chyba wisi w powietrzu , wszystkie są bardzo skupione :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  14:52:48
Dziękuję :)

NEMO |  2013-06-22  14:46:31
Subtelnie wyglądają , ja w tym roku przeoczyłem kwitnienie konwalii :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  14:45:26
piękne zdjęcie

ela felchnerowska |  2013-06-22  14:08:08
Świetnie Elu, bardzo mi się podoba przesłanie tego zdjecia.

Krzysztof Wydra |  2013-06-22  11:43:02
Elu, dziękuję za wspaniałą wycieczkę. Podoba mi się cała seria z muzeum :) Pozdrawiam serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-22  11:42:05
letnie ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-22  09:38:07
świetne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-22  09:37:12
Ładnie i trochę tajemniczo wygląda :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-06-22  07:56:44
:)

Jarek Domański |  2013-06-21  21:35:59
Ładna wakacyjna fotka:)

ElaJ |  2013-06-21  19:46:48
Wszystkie zdjęcia z Trzeszczan szczególnie mnie interesują. Dzięki Waldku za fotki. Pozdrawiam :)

ElaJ |  2013-06-21  19:39:59
W przeszłości wędkowałem tu z miernymi wynikami.Urody jezioru dodaje b.urozmaicona linia brzegowa i porastająca większość brzegów Puszcza Augustowska.

Henryk Milewski |  2013-06-21  11:32:17
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-06-21  08:58:15

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony