| Ciekawe miejsce , dzięki za opis...i ten bukowy las , super :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:57:49 |
| Ciekawe to zerkanie :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:51:43 |
| No właśnie dokąd...wygląda uroczo:) NEMO | 2013-06-22 15:46:25 |
| Podoba mi się fotka z różnymi odcieniami zieleni i wijąca się drogą wśród nich :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:45:10 |
| Las masztów...podoba mi się kadr :) NEMO | 2013-06-22 15:40:52 |
| Stare to okienko , na pewno magiczne , mogłoby dużo ciekawych historii opowiedzieć :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:39:49 |
| Cierpliwie czekają w gotowości :) NEMO | 2013-06-22 15:38:15 |
| No i rozkwitł i cieszy oko :) NEMO | 2013-06-22 15:30:07 |
| Zapowiada się , że będzie piękny , czerwony kwiat :) NEMO | 2013-06-22 15:27:54 |
| Ładny , szczepiony , kwitnący bez :) NEMO | 2013-06-22 15:25:38 |
| Faktycznie , widać że robota została zrobiona solidnie :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:20:28 |
| Tak już jest , cykl się powtarza :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 15:19:04 |
| Dziękuję :) Jesli masz zaproszenie to korzystaj z niego , nie ma co się zastanawiać :) NEMO | 2013-06-22 14:57:58 |
| Świetne :) NEMO | 2013-06-22 14:54:48 |
| Czyżby czyszczenie dzióbka ? :) NEMO | 2013-06-22 14:53:51 |
| Coś chyba wisi w powietrzu , wszystkie są bardzo skupione :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 14:52:48 |
| Dziękuję :) NEMO | 2013-06-22 14:46:31 |
| Subtelnie wyglądają , ja w tym roku przeoczyłem kwitnienie konwalii :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 14:45:26 |
| piękne zdjęcie ela felchnerowska | 2013-06-22 14:08:08 |
| Świetnie Elu, bardzo mi się podoba przesłanie tego zdjecia. Krzysztof Wydra | 2013-06-22 11:43:02 |
| Elu, dziękuję za wspaniałą wycieczkę. Podoba mi się cała seria z muzeum :) Pozdrawiam serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-06-22 11:42:05 |
| letnie ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-22 09:38:07 |
| świetne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-22 09:37:12 |
| Ładnie i trochę tajemniczo wygląda :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-06-22 07:56:44 |
| :) Jarek Domański | 2013-06-21 21:35:59 |
| Ładna wakacyjna fotka:) ElaJ | 2013-06-21 19:46:48 |
| Wszystkie zdjęcia z Trzeszczan szczególnie mnie interesują. Dzięki Waldku za fotki. Pozdrawiam :) ElaJ | 2013-06-21 19:39:59 |
| W przeszłości wędkowałem tu z miernymi wynikami.Urody jezioru dodaje b.urozmaicona linia brzegowa i porastająca większość brzegów Puszcza Augustowska. Henryk Milewski | 2013-06-21 11:32:17 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-06-21 08:58:15 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-06-22 16:00:38