Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

;-))))

Bogusław Nowak |  2013-06-21  08:38:34


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-20  23:57:15


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-20  23:54:47
Rzeczywiście, fotografujących pobudziła grupka zbliżających się dzieci łowickich, trochę nawet tutaj te dzieciaki widać.

Tomasz Bieńkowski |  2013-06-20  23:12:11
Piękna seria!

Artur74 |  2013-06-20  23:01:14
bardzo ładnie z tym drzewem na pierwszym planie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  21:19:40
:)

Tomasz Rojek |  2013-06-20  19:47:04
przecudnie tam

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  16:31:50
piękna jest Twoja Myśla

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  16:11:35
Bardzo ciekawa i oryginalna kapliczka:) Pozdrawiam Brydziu:)

ElaJ |  2013-06-20  15:01:45
Narew to jedna z moich ulubionych rzek:) Piękna fotka:)

ElaJ |  2013-06-20  15:00:07
Dobrze dobrana tonacja BW i ładny kadr. Pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-06-20  13:52:59
Wszystkie zdjęcia z tej serii są wspaniałe!!!

Kajetana Snopek |  2013-06-20  13:50:19
*****

Waldemar Jan |  2013-06-20  12:21:51
Fajnie było by jakbyś w tytule podawał miejscowość.

Natalia Pytko |  2013-06-20  10:40:36
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-20  09:02:44
Śliczny kadr:)

Jadwiga Koniecko |  2013-06-20  08:44:16
Ciekawie wyszło..., pozdrawiam:)

Jadwiga Koniecko |  2013-06-20  08:42:59
jest pięknie, gdy świt złoci wszystko

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  08:26:48
ładnie w sepii, skojarzyłam sobie z filmem i amantem starego kina Aleksandrem Żabczyńskim " Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi woda i płynie sobie w dal."

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  08:25:49
ja mówię zawsze "drzewa w drogę ruszają" , Twoja nazwa podoba mi się , a za opinię dziękuję, bo to Ty FOTOGRAFEM LASU JESTEŚ

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  08:21:14
Ona rzeczywiście potrafi postawić irokeza :)) Mam takie zdjęcie w swoich zbiorach

Kajetana Snopek |  2013-06-20  06:03:57


Kajetana Snopek |  2013-06-20  05:59:11
Świetna seria! Również pozdrawiam i witam na PK :))))

Kajetana Snopek |  2013-06-20  05:58:48
oddaje nastrój

Tomasz Bieńkowski |  2013-06-20  03:11:06
***** świetnie zauważone , bardzo mi się podoba

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-20  00:01:24


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-19  22:24:11


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-19  22:21:51


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-06-19  22:19:14
Urocza fotografia, klimat ciepły i przyjazny. Pozdrawiam Cię Marylko.

witold latko |  2013-06-19  21:49:07

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony