Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-20 23:57:15 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-20 23:54:47 |
| Rzeczywiście, fotografujących pobudziła grupka zbliżających się dzieci łowickich, trochę nawet tutaj te dzieciaki widać. Tomasz Bieńkowski | 2013-06-20 23:12:11 |
| Piękna seria! Artur74 | 2013-06-20 23:01:14 |
| bardzo ładnie z tym drzewem na pierwszym planie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 21:19:40 |
| :) Tomasz Rojek | 2013-06-20 19:47:04 |
| przecudnie tam Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 16:31:50 |
| piękna jest Twoja Myśla Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 16:11:35 |
| Bardzo ciekawa i oryginalna kapliczka:) Pozdrawiam Brydziu:) ElaJ | 2013-06-20 15:01:45 |
| Narew to jedna z moich ulubionych rzek:) Piękna fotka:) ElaJ | 2013-06-20 15:00:07 |
| Dobrze dobrana tonacja BW i ładny kadr. Pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-06-20 13:52:59 |
| Wszystkie zdjęcia z tej serii są wspaniałe!!! Kajetana Snopek | 2013-06-20 13:50:19 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-20 12:21:51 |
| Fajnie było by jakbyś w tytule podawał miejscowość. Natalia Pytko | 2013-06-20 10:40:36 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-20 09:02:44 |
| Śliczny kadr:) Jadwiga Koniecko | 2013-06-20 08:44:16 |
| Ciekawie wyszło..., pozdrawiam:) Jadwiga Koniecko | 2013-06-20 08:42:59 |
| jest pięknie, gdy świt złoci wszystko Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 08:26:48 |
| ładnie w sepii, skojarzyłam sobie z filmem i amantem starego kina Aleksandrem Żabczyńskim " Ach, jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi woda i płynie sobie w dal." Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 08:25:49 |
| ja mówię zawsze "drzewa w drogę ruszają" , Twoja nazwa podoba mi się , a za opinię dziękuję, bo to Ty FOTOGRAFEM LASU JESTEŚ Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 08:21:14 |
| Ona rzeczywiście potrafi postawić irokeza :)) Mam takie zdjęcie w swoich zbiorach Kajetana Snopek | 2013-06-20 06:03:57 |
Kajetana Snopek | 2013-06-20 05:59:11 |
| Świetna seria! Również pozdrawiam i witam na PK :)))) Kajetana Snopek | 2013-06-20 05:58:48 |
| oddaje nastrój Tomasz Bieńkowski | 2013-06-20 03:11:06 |
| ***** świetnie zauważone , bardzo mi się podoba Słonecznik (Maryla) | 2013-06-20 00:01:24 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-19 22:24:11 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-19 22:21:51 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-06-19 22:19:14 |
| Urocza fotografia, klimat ciepły i przyjazny. Pozdrawiam Cię Marylko. witold latko | 2013-06-19 21:49:07 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Bogusław Nowak | 2013-06-21 08:38:34