| Tło wyszło ciemne, bo zdjęcie robiłam wcześnie rano, gdy promienie słońca oświetlały tę jedną gałązkę :) Kajetana Snopek | 2013-06-19 20:09:48 |
| Piękna fotografia. Gratuluję Zdzisław Barut | 2013-06-19 19:45:34 |
| Bywało się tutaj za młodych lat, ale wtedy świątynia nie była tak pięknie odnowiona. piotr55 | 2013-06-19 19:07:20 |
| Bardzo ładnie pokazałeś ten znany mi dworek. piotr55 | 2013-06-19 19:05:43 |
| Ciekawie pokazana świątynia z kwiatowym, ożywiającym obraz pierwszym planem. piotr55 | 2013-06-19 18:56:45 |
| masz rację Olu, ruiny mają w sobie to coś - i nie wiem czy mogę tak określić ale dla mnie to monumentalne ruiny Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 17:13:02 |
| Bardzo dziękuję za wirtualną wycieczkę do Nekli:) Nigdy tu nie byłam i pewnie nigdy nie będę. Dzięki Twoim fotkom poznałam to piękne, ciekawe i zabytkowe miejsce:) Pozdrawiam serdecznie:) ElaJ | 2013-06-19 17:00:03 |
| z ochotą bym dołączyła do tańczących - wspaniale na zamojskiej starówce Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:52:19 |
| dwa słońca - niczym dwa księżyce w Mickiewiczowskiej balladzie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:50:24 |
| lubię to Twoje obiektywem czarowanie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:34:17 |
| ciekawie w tym kadrze Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:30:33 |
| podoba mi się z odbiciem w wodzie, podoba mi się kościół w ramę drzew wzięty i jeszcze ten domek na wodzie i soczysta zieleń (czasami, kiedy robię zdjęcia mam wrażenie, że obiekt znajduje się za daleko, Ty pokazujesz , że to dobra perspektywa; to też forma lekcji :)) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:29:37 |
| ładnie przez bramę patrzysz, Krzysztofie, a kościół w interesującej kolorystyce (zwłaszcza kopuła na wieży) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:23:15 |
| powiem tylko tak - WIEDZIAŁAM :) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-19 16:21:01 |
| Z przyjemnością czytam Twoje komentarze Waldku i cieszę się, że u mnie bywasz. Zamojszczyznę znam i to dość dobrze. W 1998 roku ukończyłem kurs przewodników po Zamościu i ziemi zamojskiej :) Bardzo lubię ten region Polski, tylko ostatnio rzadko tam bywam. Może w przyszłym roku, jak sytuacja z moją córcią się wyklaruje, to postaram się wybrać na Roztocze :) Mam taką nadzieję. Pozdrawiam Cię serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-06-19 15:26:01 |
| Nastała era pomników. Zauważyłem, że zaczynają wyrastać gdzie tylko się da. W miastach większych, mniejszych itp. :) Krzysztof Wydra | 2013-06-19 15:11:34 |
| ******* to za Opole :) Krzysztof Wydra | 2013-06-19 15:09:13 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-06-19 15:08:32 |
| Zawsze podziwiam Twoje wnętrza Piotrze! Krzysztof Wydra | 2013-06-19 15:01:11 |
| Przez te Twoje piękne zdjęcia Piotrze zatęskniłem za spacerkiem po Opolu :) O to właśnie chodzi :) Pozdrowionka z Kalisza:) Krzysztof Wydra | 2013-06-19 14:59:33 |
| Zapomniałem dodać Piotrze, wspaniałe zdjęcie. Krzysztof Wydra | 2013-06-19 14:57:07 |
| Fajnie tu, mydło i powidło :) Pozdrawiam serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-06-19 14:47:47 |
| Bardzo fajne miejsce, ciekawe rzeczy można zobaczyć. Fiacik jeszcze nie taki z najstarszych, bo to wersja po lifcie:) Krzysztof Wydra | 2013-06-19 14:46:52 |
| Polecam) Brygida Kicińska | 2013-06-19 13:58:04 |
| Łukasz mówił że planuje rozbudowę obiektu bo ma kolejne zbiory a brak mu miejsca aby je wystawić. Jedna z kolekcji to fotele dentystyczne ;) Artur74 | 2013-06-19 12:26:21 |
| Dobry kadr, z podobającym mi się podziałem i rozmieszczeniem elementów na zdjęciu. Pięknieje nam nasze wybrzeże. piotr55 | 2013-06-19 12:25:01 |
| Interesujące zdjęcia z warszawskiej imprezy jeździeckiej. Konie zawsze lubię oglądać. piotr55 | 2013-06-19 12:18:47 |
| W jednym miejscu można zobaczyć m.in.: żelazka, radia, telewizory, lampy, obrazy, narty, maszyny do szycia i pisania, narzędzia warsztatowe i rolnicze, elementy uprzęży, sprzęt medyczny, mundury oraz mnóstwo innych ciekawych przedmiotów. Często klienci którzy byli tam wcześniej przywożą tam starocie zamiast je wyrzucać. Pozdrawiam! Artur74 | 2013-06-19 10:35:02 |
| Taką samą maszynę do pisania jak ta w środkowym rzędzie ( ostatnia po lewej stronie ) mam w domu:) Stoi na szafie w futerale i od czasu do czasu lubię ją sobie obejrzeć oraz powciskać klawisze. Nawet taśma barwiąca jeszcze całkowicie nie wyschła i można coś napisać:) To była jakość !!! Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-19 09:51:12 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-06-19 20:14:12