Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

*****

rajrar48 |  2013-06-19  20:14:12
Tło wyszło ciemne, bo zdjęcie robiłam wcześnie rano, gdy promienie słońca oświetlały tę jedną gałązkę :)

Kajetana Snopek |  2013-06-19  20:09:48
Piękna fotografia. Gratuluję

Zdzisław Barut |  2013-06-19  19:45:34
Bywało się tutaj za młodych lat, ale wtedy świątynia nie była tak pięknie odnowiona.

piotr55 |  2013-06-19  19:07:20
Bardzo ładnie pokazałeś ten znany mi dworek.

piotr55 |  2013-06-19  19:05:43
Ciekawie pokazana świątynia z kwiatowym, ożywiającym obraz pierwszym planem.

piotr55 |  2013-06-19  18:56:45
masz rację Olu, ruiny mają w sobie to coś - i nie wiem czy mogę tak określić ale dla mnie to monumentalne ruiny

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  17:13:02
Bardzo dziękuję za wirtualną wycieczkę do Nekli:) Nigdy tu nie byłam i pewnie nigdy nie będę. Dzięki Twoim fotkom poznałam to piękne, ciekawe i zabytkowe miejsce:) Pozdrawiam serdecznie:)

ElaJ |  2013-06-19  17:00:03
z ochotą bym dołączyła do tańczących - wspaniale na zamojskiej starówce

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:52:19
dwa słońca - niczym dwa księżyce w Mickiewiczowskiej balladzie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:50:24
lubię to Twoje obiektywem czarowanie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:34:17
ciekawie w tym kadrze

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:30:33
podoba mi się z odbiciem w wodzie, podoba mi się kościół w ramę drzew wzięty i jeszcze ten domek na wodzie i soczysta zieleń (czasami, kiedy robię zdjęcia mam wrażenie, że obiekt znajduje się za daleko, Ty pokazujesz , że to dobra perspektywa; to też forma lekcji :))

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:29:37
ładnie przez bramę patrzysz, Krzysztofie, a kościół w interesującej kolorystyce (zwłaszcza kopuła na wieży)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:23:15
powiem tylko tak - WIEDZIAŁAM :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-19  16:21:01
Z przyjemnością czytam Twoje komentarze Waldku i cieszę się, że u mnie bywasz. Zamojszczyznę znam i to dość dobrze. W 1998 roku ukończyłem kurs przewodników po Zamościu i ziemi zamojskiej :) Bardzo lubię ten region Polski, tylko ostatnio rzadko tam bywam. Może w przyszłym roku, jak sytuacja z moją córcią się wyklaruje, to postaram się wybrać na Roztocze :) Mam taką nadzieję. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  15:26:01
Nastała era pomników. Zauważyłem, że zaczynają wyrastać gdzie tylko się da. W miastach większych, mniejszych itp. :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  15:11:34
******* to za Opole :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  15:09:13
*****

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  15:08:32
Zawsze podziwiam Twoje wnętrza Piotrze!

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  15:01:11
Przez te Twoje piękne zdjęcia Piotrze zatęskniłem za spacerkiem po Opolu :) O to właśnie chodzi :) Pozdrowionka z Kalisza:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  14:59:33
Zapomniałem dodać Piotrze, wspaniałe zdjęcie.

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  14:57:07
Fajnie tu, mydło i powidło :) Pozdrawiam serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  14:47:47
Bardzo fajne miejsce, ciekawe rzeczy można zobaczyć. Fiacik jeszcze nie taki z najstarszych, bo to wersja po lifcie:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-19  14:46:52
Polecam)

Brygida Kicińska |  2013-06-19  13:58:04
Łukasz mówił że planuje rozbudowę obiektu bo ma kolejne zbiory a brak mu miejsca aby je wystawić. Jedna z kolekcji to fotele dentystyczne ;)

Artur74 |  2013-06-19  12:26:21
Dobry kadr, z podobającym mi się podziałem i rozmieszczeniem elementów na zdjęciu. Pięknieje nam nasze wybrzeże.

piotr55 |  2013-06-19  12:25:01
Interesujące zdjęcia z warszawskiej imprezy jeździeckiej. Konie zawsze lubię oglądać.

piotr55 |  2013-06-19  12:18:47
W jednym miejscu można zobaczyć m.in.: żelazka, radia, telewizory, lampy, obrazy, narty, maszyny do szycia i pisania, narzędzia warsztatowe i rolnicze, elementy uprzęży, sprzęt medyczny, mundury oraz mnóstwo innych ciekawych przedmiotów. Często klienci którzy byli tam wcześniej przywożą tam starocie zamiast je wyrzucać. Pozdrawiam!

Artur74 |  2013-06-19  10:35:02
Taką samą maszynę do pisania jak ta w środkowym rzędzie ( ostatnia po lewej stronie ) mam w domu:) Stoi na szafie w futerale i od czasu do czasu lubię ją sobie obejrzeć oraz powciskać klawisze. Nawet taśma barwiąca jeszcze całkowicie nie wyschła i można coś napisać:) To była jakość !!! Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-06-19  09:51:12

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony