Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Lubię takie zakamarki.

rajrar48 |  2013-06-17  23:35:58
Palmy mogą zmylić ;)

Artur74 |  2013-06-17  23:19:45
piękne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-17  22:35:42
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-17  22:35:18
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-17  22:33:32
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-17  22:32:50
to z dzwonnicy katedralnej Krzysiu. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-06-17  21:30:56
A z tą dziewczynką się "zakoleżankowałam" :)

ElaJ |  2013-06-17  21:28:36
Dziękuję Małgosiu i Krzysiu za odwiedziny i miłe słowa:) A koncert orkiestr dętych w muszli koncertowej warszawskiego Ursusa był fantastyczny. Słuchałam tam muzyki ok. 6 godzin i z żalem opuszczałam to miejsce. Pozdrawiam serdecznie:)

ElaJ |  2013-06-17  21:24:46
Pozdrawiam Elu :)

Ola B. |  2013-06-17  21:19:45
Pięknie...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:51:23
Piękny pałacyk,chyba trwają tam jakieś prace remontowe.

Ola B. |  2013-06-17  20:51:06
Piękny, drewniany kościół :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:48:38
Piękne, swojskie klimaty...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:46:53
Nowe i piękne spojrzenie na Łazienki :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:42:36
Pięknie...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:34:57
Piękne, klimatyczne zdjęcie...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-06-17  20:30:22
Super efekt, kapitalne zdjęcie ;)

Marcin |  2013-06-17  17:40:06
Kapitalna fota :), barwy, zarys chmur...super

Marcin |  2013-06-17  17:37:14
Na św. Piątka są jeszcze klimaty:) Lubiłem tę stronę miasta:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:33:57
Ten gdzie stoi, bo nie pamiętam?

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:32:30
Tu nic się nie zmieniło, tylko ruskich handlarzy nie widzę :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:31:25
Kiedyś stała w ogródku i taką mam sfotografowaną. Czyżby te uszeregowane domki przy Partyzantów skasowali? Takie piękne były, choć niektóre zaniedbane bardzo.

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:30:29
Też mi się podoba:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:16:15
Super:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:15:33
Zamość roztańczony :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:11:49
Jakbym się wsłuchał dobrze, to z pewnością usłyszałbym muzykę z tego zdjęcia, i o to chodzi :) Super foto:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:09:33
Podoba mi się ten las trąb :) Świetnie to pokazałaś Elu !

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:07:12
W odpowiednim momencie uchwyciłeś zabarwienie nieba, podoba mi się.

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:06:15
Podoba się.

Krzysztof Wydra |  2013-06-17  17:05:03

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony