| Palmy mogą zmylić ;) Artur74 | 2013-06-17 23:19:45 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-17 22:35:42 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-17 22:35:18 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-17 22:33:32 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-17 22:32:50 |
| to z dzwonnicy katedralnej Krzysiu. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-06-17 21:30:56 |
| A z tą dziewczynką się "zakoleżankowałam" :) ElaJ | 2013-06-17 21:28:36 |
| Dziękuję Małgosiu i Krzysiu za odwiedziny i miłe słowa:) A koncert orkiestr dętych w muszli koncertowej warszawskiego Ursusa był fantastyczny. Słuchałam tam muzyki ok. 6 godzin i z żalem opuszczałam to miejsce. Pozdrawiam serdecznie:) ElaJ | 2013-06-17 21:24:46 |
| Pozdrawiam Elu :) Ola B. | 2013-06-17 21:19:45 |
| Pięknie... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:51:23 |
| Piękny pałacyk,chyba trwają tam jakieś prace remontowe. Ola B. | 2013-06-17 20:51:06 |
| Piękny, drewniany kościół :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:48:38 |
| Piękne, swojskie klimaty... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:46:53 |
| Nowe i piękne spojrzenie na Łazienki :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:42:36 |
| Pięknie... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:34:57 |
| Piękne, klimatyczne zdjęcie... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-06-17 20:30:22 |
| Super efekt, kapitalne zdjęcie ;) Marcin | 2013-06-17 17:40:06 |
| Kapitalna fota :), barwy, zarys chmur...super Marcin | 2013-06-17 17:37:14 |
| Na św. Piątka są jeszcze klimaty:) Lubiłem tę stronę miasta:) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:33:57 |
| Ten gdzie stoi, bo nie pamiętam? Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:32:30 |
| Tu nic się nie zmieniło, tylko ruskich handlarzy nie widzę :) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:31:25 |
| Kiedyś stała w ogródku i taką mam sfotografowaną. Czyżby te uszeregowane domki przy Partyzantów skasowali? Takie piękne były, choć niektóre zaniedbane bardzo. Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:30:29 |
| Też mi się podoba:) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:16:15 |
| Super:) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:15:33 |
| Zamość roztańczony :) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:11:49 |
| Jakbym się wsłuchał dobrze, to z pewnością usłyszałbym muzykę z tego zdjęcia, i o to chodzi :) Super foto:) Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:09:33 |
| Podoba mi się ten las trąb :) Świetnie to pokazałaś Elu ! Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:07:12 |
| W odpowiednim momencie uchwyciłeś zabarwienie nieba, podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:06:15 |
| Podoba się. Krzysztof Wydra | 2013-06-17 17:05:03 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-06-17 23:35:58