Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Darku ,,, BO KONIE TO PIĘKNO

Artur Bilinski |  2013-06-13  18:41:41
Ciekawy skansen i fotki:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-06-13  10:37:03
Takie samo w tym samym miejscu zrobiłam,tyle że w maju :)

Grażyna Fedorowska |  2013-06-13  10:31:27
Sam tak mam :)

Dariusz Żuk |  2013-06-12  20:37:52
Piękny kadr

Dariusz Żuk |  2013-06-12  20:36:56
'Przepraszam, ale żaden zapalony ornitolog nie nazwie ptaków "ptactwem". To jest obciachowy termin zarezerwowany dla myśliwych.

Jacek Kusz |  2013-06-12  20:32:18
Obejrzałem Twoje fotografie z Dziekanowic i miejsce to wzbudziło moje zainteresowanie. Bardzo ciekawe kadry.

piotr55 |  2013-06-12  10:16:02
Ciekawy kontrast! Pozdrawiam Waldku :)

Kajetana Snopek |  2013-06-12  06:37:57
Dziękuję i również pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-06-12  06:35:24
:)

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:22:29
słodziak

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:22:02
ale ładniutki

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:21:17
:)

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:20:01
dla mnie cuuuuuuuuuuudne

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:19:21
doskonałe na poprawę humoru, trzeba się uśmiechnąć

ela felchnerowska |  2013-06-12  00:18:06
Ładnie się ułożyły do zdjęcia :)

ijjn |  2013-06-11  23:03:11
piękne łąki, bo na nich cisza gra - lubię takie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  22:50:02
podoba mi się to niebo w wodzie zatopione

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  21:43:20
podoba mi się w takim zbliżeniu

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  21:31:10
ostatnio też byłam na bardzo małym i bardzo zniszczonym cmentarzu, wszystko zarośnięte bluszczem , groby pozapadane ; ładne zdjęcie w b&w

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  21:27:16
Mozet byc szto italianca uwidzieli towo kotoryj wzial w plen polskie loszadzie i zdzielal s nich kolbasu

Krzysztof Panas |  2013-06-11  21:09:29
Ciekawie wkomponowana )

Brygida Kicińska |  2013-06-11  20:03:19
*****

Brygida Kicińska |  2013-06-11  19:56:29
roztańczony

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  17:10:42
śliczny jest, kolejne miłe spotkanie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  17:07:41
jaśmin w kroplach deszcze bardzo mi się podoba

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-11  16:56:31
*****

Waldemar Jan |  2013-06-11  15:32:13
ciekawe spojrzenie.

Marcin Napierała |  2013-06-11  14:09:10
bardzo fajne zdjęcie.

Marcin Napierała |  2013-06-11  14:04:55
piękne zdjęcie. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-06-11  14:02:40

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony