| Ciekawy skansen i fotki:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-13 10:37:03 |
| Takie samo w tym samym miejscu zrobiłam,tyle że w maju :) Grażyna Fedorowska | 2013-06-13 10:31:27 |
| Sam tak mam :) Dariusz Żuk | 2013-06-12 20:37:52 |
| Piękny kadr Dariusz Żuk | 2013-06-12 20:36:56 |
| 'Przepraszam, ale żaden zapalony ornitolog nie nazwie ptaków "ptactwem". To jest obciachowy termin zarezerwowany dla myśliwych. Jacek Kusz | 2013-06-12 20:32:18 |
| Obejrzałem Twoje fotografie z Dziekanowic i miejsce to wzbudziło moje zainteresowanie. Bardzo ciekawe kadry. piotr55 | 2013-06-12 10:16:02 |
| Ciekawy kontrast! Pozdrawiam Waldku :) Kajetana Snopek | 2013-06-12 06:37:57 |
| Dziękuję i również pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-06-12 06:35:24 |
| :) ela felchnerowska | 2013-06-12 00:22:29 |
| słodziak ela felchnerowska | 2013-06-12 00:22:02 |
| ale ładniutki ela felchnerowska | 2013-06-12 00:21:17 |
| :) ela felchnerowska | 2013-06-12 00:20:01 |
| dla mnie cuuuuuuuuuuudne ela felchnerowska | 2013-06-12 00:19:21 |
| doskonałe na poprawę humoru, trzeba się uśmiechnąć ela felchnerowska | 2013-06-12 00:18:06 |
| Ładnie się ułożyły do zdjęcia :) ijjn | 2013-06-11 23:03:11 |
| piękne łąki, bo na nich cisza gra - lubię takie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 22:50:02 |
| podoba mi się to niebo w wodzie zatopione Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 21:43:20 |
| podoba mi się w takim zbliżeniu Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 21:31:10 |
| ostatnio też byłam na bardzo małym i bardzo zniszczonym cmentarzu, wszystko zarośnięte bluszczem , groby pozapadane ; ładne zdjęcie w b&w Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 21:27:16 |
| Mozet byc szto italianca uwidzieli towo kotoryj wzial w plen polskie loszadzie i zdzielal s nich kolbasu Krzysztof Panas | 2013-06-11 21:09:29 |
| Ciekawie wkomponowana ) Brygida Kicińska | 2013-06-11 20:03:19 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-06-11 19:56:29 |
| roztańczony Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 17:10:42 |
| śliczny jest, kolejne miłe spotkanie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 17:07:41 |
| jaśmin w kroplach deszcze bardzo mi się podoba Słonecznik (Maryla) | 2013-06-11 16:56:31 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-11 15:32:13 |
| ciekawe spojrzenie. Marcin Napierała | 2013-06-11 14:09:10 |
| bardzo fajne zdjęcie. Marcin Napierała | 2013-06-11 14:04:55 |
| piękne zdjęcie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-06-11 14:02:40 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur Bilinski | 2013-06-13 18:41:41