| nastrojowo Waldemar Jan | 2013-06-11 13:59:13 |
| bardzo podobają mi się fotografie ze skansenu. pozdrawiam Krzysztofie Waldemar Jan | 2013-06-11 13:57:22 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-11 13:55:34 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-11 13:53:46 |
| piękny kadr Waldemar Jan | 2013-06-11 13:52:13 |
| Nie zawsze motyle spijają nektar z kwiatków,często wodę z solami mineralnymi z mokrej ziemi. Henryk Milewski | 2013-06-11 10:34:39 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-11 05:01:40 |
| pięknie z makami***** pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-06-11 04:56:05 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-06-11 04:54:40 |
| Piękne zdjęcia. Trafiłam przypadkiem. Poczytałam tu i na facebooku... Trzymam kciuki za Was, za córkę szczególnie. Pozdrawiam :) ijjn | 2013-06-11 00:15:27 |
| Super, piękne. Marcin Ziebro | 2013-06-10 23:03:49 |
| Ja też lubię takie miejsca- również pozdrawiam! Artur74 | 2013-06-10 19:55:52 |
| Unikalny obiekt Waldku. Bardzo ładnie skomponowane. Krzysztof Wydra | 2013-06-10 19:13:46 |
| Ciągnie wilka do lasu :) Zawsze podziwiam Zamość. Spędziłem tu wiele lat ale z pewnością widoki mi się nie znudziły:) Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:55:45 |
| Dawno tu byłem. Piękne zdjęcie. Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:51:55 |
| Oj, pobiegałoby się po górkach... tak tu pięknie. Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:51:09 |
| Lubię takie odbicia. Podoba mi się fotka. Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:47:50 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:41:51 |
| Będzie z niego piękny i silny koń. Zdjęcie bardzo dobre:) Pozdrowionka :) Krzysztof Wydra | 2013-06-10 18:37:29 |
| Deptałem z tyłu za grupą żeby robić zdjęcia bez statystów, pod koniec przewodniczka zgasiła na chwilę światło aby mnie pogonić ;) To była niesamowita chwila! Artur74 | 2013-06-10 17:15:26 |
| Kropki widoczne na zdjęciu to wilgoć unosząca się w tunelu, prawie wszędzie w sztolni wilgotność wynosi ponad 90 %. Artur74 | 2013-06-10 17:12:07 |
| Bardzo podoba mi się to ujęcie:) Ciekawe jest odbicie w wodzie i "ramka zieleni". Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-10 16:56:47 |
| Zgadzam się...piękny kadr i ten klimat ! Ula Małachowska | 2013-06-10 12:24:42 |
| Suuuuper. Ula Małachowska | 2013-06-10 12:22:51 |
| Przepiękny widok! Ula Małachowska | 2013-06-10 12:20:46 |
| Witam w /nielicznym na PK/ gronie uprawiających fotografię IR. Henryk Milewski | 2013-06-10 11:58:28 |
| no i proszę - życie się tu toczy , to jest piękne ( w drewnianym kościółku msze są odprawiane) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:46:10 |
| Kanie- czekam na nie :) Artur74 | 2013-06-09 21:44:03 |
| zatrzymałam się tutaj na dłużej , bo obok tego krzyża chata jeszcze stoi , robiłam też tu zdjęcie , ale ustawiłam się z drugiej strony , aby "złapać" krzyż i chatę ; pamiętam że niebo mi wtedy nie dopisało , podoba mi się Twoje spojrzenie z innej perspektywy i zamkniecie kadru zielenią gałęzi - lubię tak Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:43:47 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-06-11 14:00:42