| podoba mi się ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:27:36 |
| opis i zdjęcie stanowią interesującą całość Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:26:31 |
| pięknie się prezentują na tej modrakowej szerokiej wstędze wody Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:15:03 |
| niezwyczajnie w tonacji , ładnie w ujęciu Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:07:38 |
| Tego z imienia i nazwiska nie znałam choć pląta się pod stopami. Natalia Pytko | 2013-06-09 20:36:51 |
| To i ja się czegoś dowiem :) Kajetana Snopek | 2013-06-09 19:21:05 |
| Ale tu duży wybór pieczywa z Wilna:) W Warszawie w znanych mi sklepach jest tylko jeden rodzaj chleba wileńskiego.Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-09 18:05:39 |
| Jak zawsze dopracowane. Podoba mi się takie spojrzenie na otaczający nas świat. Krzysztof Wydra | 2013-06-09 13:58:59 |
| Gminny piec chlebowy. Krzysztof Wydra | 2013-06-09 13:42:41 |
| Błąd w podpisie.Powinno być ...w Dolistowie Starym. Henryk Milewski | 2013-06-09 13:21:55 |
| świetnie wykonane. Marcin Napierała | 2013-06-09 09:46:04 |
| piękny pejzarz Marcin Napierała | 2013-06-09 09:42:33 |
| też się podoba ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-09 07:45:40 |
| Dzięki i również pozdrawiam nocnego marka :) Kajetana Snopek | 2013-06-09 07:45:30 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-06-09 07:44:53 |
| Ciekawe z zielonym zafarbem. Paweł Jackowski | 2013-06-08 21:48:13 |
| Extra klimat :) Krzysztof Wydra | 2013-06-08 21:12:49 |
| I mnie to cieszy Elu :) Krzysztof Wydra | 2013-06-08 20:43:02 |
| Aż się wierzyc nie chce ,że są jeszcze takie drogi :) ROZKA | 2013-06-08 20:36:34 |
| Fantastyczne ujęcie :) ROZKA | 2013-06-08 20:33:39 |
| Świetny kadr w tonacji soczystej zieleni:) Pozdrawiam Krzysiu:) ElaJ | 2013-06-08 20:15:57 |
| to też moje marzenie, ogromne pola słoneczników :) w ubiegłym roku były takie pod Wrocławiem . niestety , widziałam tylko na zdjęciach :) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-08 17:16:43 |
| Zaczekam i pewnie któreś skasuję :) Bo za dużo tych eksperymentów :) Krzysztof Wydra | 2013-06-08 17:14:31 |
| z ciekawej perspektywy Słonecznik (Maryla) | 2013-06-08 16:04:15 |
| lubię :) Słonecznik (Maryla) | 2013-06-08 15:41:04 |
| tęsknię za nowymi zdjęciami :) lubię Twoje prace, podoba mi się bardzo Twoja obróbka zdjęć , pozdrawiam serdecznie Słonecznik (Maryla) | 2013-06-08 15:37:32 |
| Bardzo, ale to bardzo tajemniczo! Michał P | 2013-06-08 13:45:39 |
| Ładne ujęcie:) ElaJ | 2013-06-08 12:34:57 |
| Pieknie:) ElaJ | 2013-06-08 12:29:48 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-06-09 21:34:31