Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

okienko, kalina, płocik - lubię takie kadry, lubię takie detale

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-09  21:34:31
podoba mi się ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-09  21:27:36
opis i zdjęcie stanowią interesującą całość

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-09  21:26:31
pięknie się prezentują na tej modrakowej szerokiej wstędze wody

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-09  21:15:03
niezwyczajnie w tonacji , ładnie w ujęciu

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-09  21:07:38
Tego z imienia i nazwiska nie znałam choć pląta się pod stopami.

Natalia Pytko |  2013-06-09  20:36:51
To i ja się czegoś dowiem :)

Kajetana Snopek |  2013-06-09  19:21:05
Ale tu duży wybór pieczywa z Wilna:) W Warszawie w znanych mi sklepach jest tylko jeden rodzaj chleba wileńskiego.Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-06-09  18:05:39
Jak zawsze dopracowane. Podoba mi się takie spojrzenie na otaczający nas świat.

Krzysztof Wydra |  2013-06-09  13:58:59
Gminny piec chlebowy.

Krzysztof Wydra |  2013-06-09  13:42:41
Błąd w podpisie.Powinno być ...w Dolistowie Starym.

Henryk Milewski |  2013-06-09  13:21:55
świetnie wykonane.

Marcin Napierała |  2013-06-09  09:46:04
piękny pejzarz

Marcin Napierała |  2013-06-09  09:42:33
też się podoba ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-09  07:45:40
Dzięki i również pozdrawiam nocnego marka :)

Kajetana Snopek |  2013-06-09  07:45:30
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-09  07:44:53
Ciekawe z zielonym zafarbem.

Paweł Jackowski |  2013-06-08  21:48:13
Extra klimat :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-08  21:12:49
I mnie to cieszy Elu :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-08  20:43:02
Aż się wierzyc nie chce ,że są jeszcze takie drogi :)

ROZKA |  2013-06-08  20:36:34
Fantastyczne ujęcie :)

ROZKA |  2013-06-08  20:33:39
Świetny kadr w tonacji soczystej zieleni:) Pozdrawiam Krzysiu:)

ElaJ |  2013-06-08  20:15:57
to też moje marzenie, ogromne pola słoneczników :) w ubiegłym roku były takie pod Wrocławiem . niestety , widziałam tylko na zdjęciach :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-08  17:16:43
Zaczekam i pewnie któreś skasuję :) Bo za dużo tych eksperymentów :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-08  17:14:31
z ciekawej perspektywy

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-08  16:04:15
lubię :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-08  15:41:04
tęsknię za nowymi zdjęciami :) lubię Twoje prace, podoba mi się bardzo Twoja obróbka zdjęć , pozdrawiam serdecznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-08  15:37:32
Bardzo, ale to bardzo tajemniczo!

Michał P |  2013-06-08  13:45:39
Ładne ujęcie:)

ElaJ |  2013-06-08  12:34:57
Pieknie:)

ElaJ |  2013-06-08  12:29:48

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony