Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

W Iwoniczu nigdy nie byłam. Z przyjemnością oglądam zdjęcia. Pozdrawiam Waldku:)

ElaJ |  2013-06-08  12:22:35
Bardzo ładnie pokazane Źródło Józefa:)

ElaJ |  2013-06-08  12:20:49
Pięknie dziękuję:) Te koniki pasły się nad rzeką późnym wieczorem. Nawet nie przypuszczałam, że uda mi się zrobić "nadające się do oglądania" zdjęcie. Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-06-08  12:12:51
Zachwycająca seria zdjęć ,wspaniale przedstawiłeś urodę wiatraków.Bardzo mi się podoba.Pozdrawiam.

Ola B. |  2013-06-08  10:25:34
Zakwitły i cieszą oczy.Pozdrawiam Elu.

Ola B. |  2013-06-08  09:38:10
Spotkałam tylko sarnę , a czy to wyschnie chyba nie , bo woda wpływa i wypływa .

KasiaFo & Iwona |  2013-06-08  07:55:11
wow

ela felchnerowska |  2013-06-08  03:46:11
bardzo ładne :)

ela felchnerowska |  2013-06-08  03:45:43
piękne

ela felchnerowska |  2013-06-08  03:44:45
Pamiętam to miejsce z grudnia ub. roku.Pozdrawiam.

Marek Ryś |  2013-06-08  00:59:19
Chciałbym tu być.Pozdrawiam serdecznie.Piękne foto.

Marek Ryś |  2013-06-08  00:57:13
Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam.

Marek Ryś |  2013-06-08  00:52:25
Zatrzymałam się na dłużej...w zasadzie to wszystko podoba mi się w tej fotografii klimat , kadr i ta cisza ....po prostu magia :)

Elżbieta |  2013-06-07  23:10:37
Widok piękny. Dobrze takiemu, co nie musi prowadzić samochodu. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-06-07  23:05:03
piękny naturalny bukiet

Waldemar Jan |  2013-06-07  23:03:38
No cóż próbuje "podnieść" się po piorunach, które kiedyś uderzyły w niego.

rajrar48 |  2013-06-07  23:00:08
Nie porwałoooo ;)

Natalia Pytko |  2013-06-07  22:20:45
fota wymiata :)

Adam Woroniecki |  2013-06-07  22:17:30
Urocze okienko z papierową firanką:) Lubię takie klimaty:)

ElaJ |  2013-06-07  17:24:17
Uwielbiam takie promienie pośród drzew :)

Grażyna Fedorowska |  2013-06-07  13:34:11
Pamiętam takie chatki.

rajrar48 |  2013-06-07  13:09:11
Przepiękny klimat zdjęcia - magia!!!

Kajetana Snopek |  2013-06-07  12:54:29
Witaj na mojej ziemi :) Ładnie 4

Natalia Pytko |  2013-06-07  09:03:57
podoba mi się skadrowanie , a światło dało znakomity efekt

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-06  22:54:55
W Witkowie też byłem:) Fajne miasteczko:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-06  12:55:57
W dobie monitorów LCD nie jest łatwo ustawić precyzyjnie kolor, kontrast i jasność, chyba, że posiada się monitor EIZO za grube tysiące ale niestety nie stać mnie :) Zieleń została jedynie lekko rozjaśniona, więc może wydawać się bardziej nasycona. Powiem Ci, że zawsze mam z tym problem, bo gdzie nie pójdę, to zdjęcia inaczej wyglądają. Nie ma to ja stary, wielki jak szafa ale dobry 17" CRT.

Krzysztof Wydra |  2013-06-06  12:53:37
Dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam równie ciepło :)

Kajetana Snopek |  2013-06-06  12:26:31
Jak mi miło :) ... A praskie podwórka są niezwykłe, strasznie mnie tam ciągnie, ale nie czuję się zbyt pewnie w takich miejscach...

Kajetana Snopek |  2013-06-06  12:25:19
bardzo, bardzo mi się podoba

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-06  10:36:50
ścieżka pięknie prowadzi , ładnie z 4 sosnami po prawej i to niebo nadaje obrazowi dramaturgii

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-06  10:30:02

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony