| Bardzo ładnie pokazane Źródło Józefa:) ElaJ | 2013-06-08 12:20:49 |
| Pięknie dziękuję:) Te koniki pasły się nad rzeką późnym wieczorem. Nawet nie przypuszczałam, że uda mi się zrobić "nadające się do oglądania" zdjęcie. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-06-08 12:12:51 |
| Zachwycająca seria zdjęć ,wspaniale przedstawiłeś urodę wiatraków.Bardzo mi się podoba.Pozdrawiam. Ola B. | 2013-06-08 10:25:34 |
| Zakwitły i cieszą oczy.Pozdrawiam Elu. Ola B. | 2013-06-08 09:38:10 |
| Spotkałam tylko sarnę , a czy to wyschnie chyba nie , bo woda wpływa i wypływa . KasiaFo & Iwona | 2013-06-08 07:55:11 |
| wow ela felchnerowska | 2013-06-08 03:46:11 |
| bardzo ładne :) ela felchnerowska | 2013-06-08 03:45:43 |
| piękne ela felchnerowska | 2013-06-08 03:44:45 |
| Pamiętam to miejsce z grudnia ub. roku.Pozdrawiam. Marek Ryś | 2013-06-08 00:59:19 |
| Chciałbym tu być.Pozdrawiam serdecznie.Piękne foto. Marek Ryś | 2013-06-08 00:57:13 |
| Bardzo dziękuję za miłe słowa.Pozdrawiam. Marek Ryś | 2013-06-08 00:52:25 |
| Zatrzymałam się na dłużej...w zasadzie to wszystko podoba mi się w tej fotografii klimat , kadr i ta cisza ....po prostu magia :) Elżbieta | 2013-06-07 23:10:37 |
| Widok piękny. Dobrze takiemu, co nie musi prowadzić samochodu. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-06-07 23:05:03 |
| piękny naturalny bukiet Waldemar Jan | 2013-06-07 23:03:38 |
| No cóż próbuje "podnieść" się po piorunach, które kiedyś uderzyły w niego. rajrar48 | 2013-06-07 23:00:08 |
| Nie porwałoooo ;) Natalia Pytko | 2013-06-07 22:20:45 |
| fota wymiata :) Adam Woroniecki | 2013-06-07 22:17:30 |
| Urocze okienko z papierową firanką:) Lubię takie klimaty:) ElaJ | 2013-06-07 17:24:17 |
| Uwielbiam takie promienie pośród drzew :) Grażyna Fedorowska | 2013-06-07 13:34:11 |
| Pamiętam takie chatki. rajrar48 | 2013-06-07 13:09:11 |
| Przepiękny klimat zdjęcia - magia!!! Kajetana Snopek | 2013-06-07 12:54:29 |
| Witaj na mojej ziemi :) Ładnie 4 Natalia Pytko | 2013-06-07 09:03:57 |
| podoba mi się skadrowanie , a światło dało znakomity efekt Słonecznik (Maryla) | 2013-06-06 22:54:55 |
| W Witkowie też byłem:) Fajne miasteczko:) Krzysztof Wydra | 2013-06-06 12:55:57 |
| W dobie monitorów LCD nie jest łatwo ustawić precyzyjnie kolor, kontrast i jasność, chyba, że posiada się monitor EIZO za grube tysiące ale niestety nie stać mnie :) Zieleń została jedynie lekko rozjaśniona, więc może wydawać się bardziej nasycona. Powiem Ci, że zawsze mam z tym problem, bo gdzie nie pójdę, to zdjęcia inaczej wyglądają. Nie ma to ja stary, wielki jak szafa ale dobry 17" CRT. Krzysztof Wydra | 2013-06-06 12:53:37 |
| Dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam równie ciepło :) Kajetana Snopek | 2013-06-06 12:26:31 |
| Jak mi miło :) ... A praskie podwórka są niezwykłe, strasznie mnie tam ciągnie, ale nie czuję się zbyt pewnie w takich miejscach... Kajetana Snopek | 2013-06-06 12:25:19 |
| bardzo, bardzo mi się podoba Słonecznik (Maryla) | 2013-06-06 10:36:50 |
| ścieżka pięknie prowadzi , ładnie z 4 sosnami po prawej i to niebo nadaje obrazowi dramaturgii Słonecznik (Maryla) | 2013-06-06 10:30:02 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-06-08 12:22:35