Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

No to cieszę się, że trafiłem w Twój gust:) Niebo skontrastowane lampą, bo pogody nie było na dobre zdjęcia ale cóż, kilometry zrobione i trzeba było trochę popstrykać. Życzę Ci miłego dnia i pozdrawiam serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-06  10:26:37
Super zestawienie obiektów i ta krowa na dole :) i za to 5. Kolorystycznie mi się nie podoba. Sygnatura walczy z krową. :(

Natalia Pytko |  2013-06-06  10:21:15
Miłego :)

Natalia Pytko |  2013-06-06  10:17:56
Pięknie.....bardzo....

Ula Małachowska |  2013-06-06  09:28:43
Nastrojowy, pięknie skomponowany kadr....Brawo! *****

Ula Małachowska |  2013-06-06  09:25:54
Bardzo, bardzo fajne!

Ula Małachowska |  2013-06-06  09:14:37
Świetne!

Ula Małachowska |  2013-06-06  09:11:56
Tak. ale to było tylko takie małe wystąpienie ;)

Dariusz Żuk |  2013-06-05  23:08:48
... ale coś za coś:) piękny minimal mogłeś ustrzelić. 5

Natalia Pytko |  2013-06-05  22:45:21
Chodzi mi o całość, o pana też. Ale tak bywa, to dość ruchliwe zwierzątka :)

Natalia Pytko |  2013-06-05  20:47:46
No proszę,nawet stara pompa w Kielcach spodobała się Pomorzance. Cieszę się i pozdrawiam serdecznie :)

Barbara Kapinos |  2013-06-05  19:58:22
dla mnie bardzo nastrojowe zdjęcie, chmury dynamizują ten liryczny "obraz" , podoba mi się woda delikatnie lśniąca od słońca

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-05  19:02:29
Sadzeniaki idą w ruch :) Super reporterka :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:53:57
Taki krajobraz mnie dosłownie fascynuje. Zdjęcie w pełni oddaje klimat miejsca.

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:46:34
Kompozycja extra. Podoba mi się taki klimat.

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:43:49
Jest wiosna, robotnicy wychodzą z fabryk, wychodzą z fabryk, patrzą w niebo leci bocian, leci bocian, spada Ikar... przypomniała mi się piosenka SPA :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:42:57
Bardzo fajny eksperyment.

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:39:17
Ciekawe ile jest tych Nepomuków w Polsce? W tym wydaniu chyba już gdzieś widziałem:) Pozdrawiam Cię serdecznie:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-05  13:38:05
Ej, kto zaczął uszczypliwości? nie lubię być dłużna :) Ja wprowadziłam cyferki? Ależ one są pod zdjęciem.

Natalia Pytko |  2013-06-05  11:01:58
Ładny widoczek:) Trzeba się znowu wybrać w Beskid Mały na Leskowiec:)

Halina |  2013-06-04  21:39:12
Ciekawie wyszło z tak zróżnicowaną taflą wody! Super!

Kajetana Snopek |  2013-06-04  18:10:39
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-04  15:52:51
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-06-04  06:40:54
:-)

Paweł Sobolewski |  2013-06-03  22:34:07
widzę, że nie koniec spektaklu na niebie - pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-03  20:49:57
Po takich chmurach można spodziewać się najgorszego.

rajrar48 |  2013-06-03  20:49:50
Według mnie po burzy ?

rajrar48 |  2013-06-03  20:47:47
I to potężną, ale przejdzie "bokiem".

rajrar48 |  2013-06-03  20:46:50
*****

rajrar48 |  2013-06-03  20:42:33
Waldku, obejrzałam całą serię , nie potrafię się zdecydować, które bardziej mi się podoba - wszystkie są klimatyczne, urzeka mnie różnorodność barw , urzeka mnie różnorodność nieba , urzekają pejzaże ; gratuluję spojrzenia, gratuluję pięknych chwil w kadry zamkniętych

Słonecznik (Maryla) |  2013-06-03  20:36:20

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony