Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Odrosną szybciutko :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-01  10:00:22
Wspaniały widoczek. Światełko :)

Krzysztof Wydra |  2013-06-01  09:59:45
Lubię takie fotki:)

Krzysztof Wydra |  2013-06-01  09:57:59
W pięknym miejscu usytuowana, oryginalna.

ijjn |  2013-05-31  21:46:01
A mi ze słowami piosenki: "...tylko w polu biały krzyż..."

ijjn |  2013-05-31  21:41:30
Oryginalny krzyż widokowy i b. udane zdjęcie.

ijjn |  2013-05-31  21:40:13
Czas zatrzymał się, ale chyba odrobinę dalej niż na Piastach :)

ijjn |  2013-05-31  21:39:25
Pięknie.

ijjn |  2013-05-31  21:35:57
Pasujący do siebie towarzysze.

ijjn |  2013-05-31  21:35:26
Dla mnie to symbol Katowic z dzieciństwa (TV Katowice).

ijjn |  2013-05-31  21:29:31
Było w czym wybierać :)

ijjn |  2013-05-31  21:26:05
Pięknie pomalowane.

ijjn |  2013-05-31  21:25:15
Dorodne szafirki :)

ijjn |  2013-05-31  21:24:19
*****

Elżbieta |  2013-05-31  19:56:21
Interesująca fotorelacja.

Elżbieta |  2013-05-31  19:46:50
Ciekawie pokazana *****

Elżbieta |  2013-05-31  19:40:31
*****

Elżbieta |  2013-05-31  19:37:58
Ciekawa seria...dawno tu nie byłam , pozdrawiam.

Elżbieta |  2013-05-31  19:35:53
Piękny i perfekcyjnie zdjęty.

witold latko |  2013-05-31  19:08:32
Przepiękny pomnik Chrystusa, pozdrawiam serdecznie i witam na PK...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:44:08
Świetnie zrobione zdjęcie. Pięknie oświetlony. Gratulacje !!!

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:42:21
Piękny, drewniany kościółek...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:41:28
Podobają mi się takie klimaty wiejskie. Fajnie, że jeszcze w takich chatkach ktoś mieszka...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:36:14
*****

Artur74 |  2013-05-31  16:35:47
To lubię!!!

Artur74 |  2013-05-31  16:34:40
Pięknie. U nas w Boże Ciało był deszcz, wszyscy przemokli do suchej nitki :(

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:34:06
Cudo!

Artur74 |  2013-05-31  16:31:03
Halinko, ten gołębnik, o którym mówisz jest z Katowic-Dąbrówki Małej, dzielnicy, w której mieszkam :) Na Dąbrówce jest dużo gołębiarzy...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:28:59
Wystrój podobny, jak do śląskich chat w skansenie w Chorzowie :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:26:17
Piękny kadr Halinko. *****

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-31  16:24:50

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony