| :) 4 Natalia Pytko | 2013-05-30 21:30:04 |
| efektownie w tym ujęciu - soczysta zieleń, dmuchawce , stonowana czerwień dachu i to niebo w niezwykłej barwie wszystkie te elementy tworzą wspaniałą całość , a ja patrzę na zdjęcie od dłuższego już czasu i zachwycam się pałacem i podziwiam Twoje umiejętności Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 21:24:36 |
| ***** ElaJ | 2013-05-30 21:20:13 |
| bardzo okazały ten pałac i ładnie z tej perspektywy się prezentuje Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 21:19:08 |
| podoba mi się seria z drzwiami , od ogółu do szczegółu powiedziałabym (albo odwrotnie w zależności od tego jaką kolejność przyjmie oglądający) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 21:08:32 |
| ciekawa technika :):) ladnie MiroM | 2013-05-30 21:06:30 |
| Piękny widok :) Henryk Gałaszewski | 2013-05-30 21:05:42 |
| Pięknie :) Henryk Gałaszewski | 2013-05-30 21:03:53 |
| Piękne macro :) Henryk Gałaszewski | 2013-05-30 20:55:18 |
| piękny widok :) Henryk Gałaszewski | 2013-05-30 20:54:29 |
| czym skorupka za młodu .... Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:51:21 |
| lubię te Twoje symetryczne światy Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:43:17 |
| ładnie z odbiciem niczym niezmąconym Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:42:35 |
| pięknie, jak zwykle nad Myślą Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:41:13 |
| super,,,,,,,, ,zreszta jak co roku Artur Bilinski | 2013-05-30 20:38:28 |
| efektownie , dynamicznie , groźnie - pojęcia z trzech różnych płaszczyzn , ale takie miałam pierwsze skojarzenia, kiedy zobaczyłam zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:37:10 |
| lubię takie klimaty i podoba mi się dominacja dwóch kolorów Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:34:25 |
| znowu mięciutko, delikatnie , subtelnie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:30:52 |
| ładnie w tej zimowej scenerii Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:25:21 |
| kiedy zobaczyłam zdjęcie pomyślałam - jak gdyby świat tu się tworzył, potem zobaczyłam tytuł i miłe wspomnienie zostało przywołane ; Słonecznik (Maryla) | 2013-05-30 20:23:51 |
| Piękne te irysy w dwóch moich, ulubionych kolorach :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-30 18:53:53 |
| Uwielbiam takie kadry... Piękne Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-30 18:52:11 |
| Piękny ten rzepak na tle błękitnego nieba :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-30 18:50:54 |
| na pewno po remoncie, nawet instalacja odgromowa jest, widać piękne nowe kabelki puszczone po dachu :) Paweł Jackowski | 2013-05-30 18:34:01 |
| I powoli rowerem lub szybko samochodem! Jest pięknie! Artur74 | 2013-05-30 18:27:44 |
| ***** Artur74 | 2013-05-30 18:26:24 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-30 16:53:17 |
| Super. rajrar48 | 2013-05-30 16:48:30 |
| Ładnie pokazana!:) Halina Siwczyk | 2013-05-30 14:40:23 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Henryk Gałaszewski | 2013-05-30 21:30:08