| śliczny, miły widoczek!:)) Halina Siwczyk | 2013-05-30 13:57:18 |
| Remontują go ostro ale jak skończą, to wyobrażam sobie jak pięknie będzie się prezentował. Miejsce warte odwiedzin Darku. Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:27:02 |
| Wiewiórka mimo deszczu rozpoznaje swoją żywicielkę i pięknie pozuje:) Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:16:55 |
| :) Jest nadzieja, że kiedyś budowa się skończy. Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:15:33 |
| Wiosną świat jest najpiękniejszy:) Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:10:52 |
| Pięknie i tak świeżutko :) Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:08:09 |
| Marylko masz rację:) Aż mnie swędzi spust migawki :) Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:07:26 |
| Taka architektura dla mnie zawsze unikalna. Ładny kadr. Pozdrawiam :) ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:04:55 |
| Dobre;) Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:03:13 |
| Ładna kompozycja. Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:02:15 |
| Dawno już tu byłem i ciągle planuję odwiedziny ale życie pod górkę... cóż zaczekamy i zobaczymy. Lubię Wrocław i stęskniłem się już za nim:) Dzięki Agnieszko, super zdjęcia. ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-30 13:00:46 |
| Dziękuję i pozdrawiam równie serdecznie :) Dariusz Żuk | 2013-05-30 12:54:22 |
| Wspaniałe zdjęcie i jakie świeżutkie:) Dzięki Bogusławie, podoba się. ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-30 12:53:36 |
| Masz rację ale jak się wpakujesz to potem ciężko przestać:) Ostatnio tak miałem, zaplanowałem wycieczkę do pewnego miejsca ale zjechałem z głównej trasy bo chciałem sfotografować jeden obiekt i zaczęło się:) Od wsi do wsi i ciągle mało, czas uciekał a ja oddalałem się od głównego obiektu. Tu kościółek, tu dworek i tak w kółko. Teraz uważam, że najpierw cel główny, potem jazda po gminnych drogach:) Miłego dnia Ci życzę. Krzysztof Wydra | 2013-05-30 12:50:51 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-30 12:41:07 |
| Przez zastosowanie tej tonacji uzyskałeś wspaniały klimat. Krzysztof Wydra | 2013-05-30 12:40:23 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-30 12:38:33 |
| Ładne annawu | 2013-05-30 11:52:19 |
| Właśnie zostałam fanką Twoich zdjęć :-) Agnieszka Dąbrowska | 2013-05-30 07:31:02 |
| ładnie z kapliczką , polem rzepaku , zielenią drzew ; podoba mi się w kilku planach Słonecznik (Maryla) | 2013-05-29 23:30:30 |
| Śliczny ) pozdrawiam Brygida Kicińska | 2013-05-29 22:34:27 |
| ***** Elżbieta | 2013-05-29 19:06:59 |
| Super ! ***** Elżbieta | 2013-05-29 19:05:31 |
| Wspaniały widok gratuluję galerii :) Elżbieta | 2013-05-29 19:00:20 |
| Wspaniałe spotkanie :) takie naturalne fotografie lubię najbardziej :) Elżbieta | 2013-05-29 18:44:29 |
| Piekna staruszka. 5 Natalia Pytko | 2013-05-29 18:12:07 |
| Dziękuję bardzo :) i również pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-05-29 15:20:59 |
| Niebiański... annawu | 2013-05-29 11:02:32 |
| To nie zima, to IR zamroził Wigry w maju. Henryk Milewski | 2013-05-29 09:04:44 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Halina Siwczyk | 2013-05-30 14:17:13