| Elu, jesteś niesamowita, dziękuję - bielinek przysiadł na chwilę , więc zrobiłam zdjęcie ; Pawle wielka to dla mnie radość, ze tak myślisz. Dziękuję i pozdrawiam :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-28 23:01:39 |
| ładnie tutaj , chętnie bym przysiadła Słonecznik (Maryla) | 2013-05-28 22:52:55 |
| Ciekawa budowla) Brygida Kicińska | 2013-05-28 22:48:42 |
| Jak zwykle *****) Brygida Kicińska | 2013-05-28 22:46:48 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-05-28 22:45:04 |
| Produkcja i dystrybucja pamiatek z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Polski
www.decor-sc.pl Adam Ewa | 2013-05-28 22:39:23 |
| Felieton ? Można, kult Nepomucena występuje w kilkunastu krajach. Waldek i Adam też mają fajne fotki z Janem na swoim profilu. Najlepsza stronka o Nepomuku to od Tomka Fidela nepomuki.pl, a wyznaczająca szlak Jana to od drugiego Tomka jaktrafic.org ) pozdrawiam Brygida Kicińska | 2013-05-28 22:38:17 |
| Często przejeżdżam w pobliżu ale Sokoliki jeszcze czekają na moje odkrycie ;) Muszę to niedługo nadrobić, podoba mi się ta fotorelacja! Pozdrawiam! Artur74 | 2013-05-28 21:54:43 |
| Pamiętam te kubeczki do zbierania żywicy jak były przyczepione do drzew. Dariusz Żuk | 2013-05-28 19:58:07 |
| Muszę kiedyś wybrać się do tego pięknego miasta :) ijjn | 2013-05-28 17:57:11 |
| ładne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-28 15:53:11 |
| I w dodatku z okiennicami:)) I aż 5 doniczek z kwiatami:))) Halina | 2013-05-28 11:39:41 |
| Mazowieckie pola szczególnie piękne są wiosną. Halina | 2013-05-28 11:06:52 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-28 10:20:15 |
| Dobrze skomponowane. Henryk Milewski | 2013-05-28 09:36:26 |
| I mnie się też bardzo podoba:) Pozdrawiam Waldku:) ElaJ | 2013-05-28 09:11:32 |
| Ładna kompozycja kadru :) Pozdrowienia :) Kajetana Snopek | 2013-05-28 07:21:31 |
| Ładnie przystrojona ) Brygida Kicińska | 2013-05-27 23:39:10 |
| Cudna, Jan też) ***** Brygida Kicińska | 2013-05-27 23:36:54 |
| Ołtarz śliczny, widziałam go już kilkanaście razy, a zlewej strony mamy ślicznego Pana Jana Nepomucena ) pozdrawiam Brygida Kicińska | 2013-05-27 23:35:02 |
| piękny kościół i ciekawy nocny kadr Słonecznik (Maryla) | 2013-05-27 23:14:59 |
| Ładnie pozowały. Widać że zmieniają szatę na bardziej wyjściową:) Marian | 2013-05-27 22:50:25 |
| Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-27 22:13:02 |
| Szkoda, ale dlaczego? Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-27 22:10:02 |
| jak za dawnych lat , a to współczesność przecież , "a to Polska właśnie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-27 22:02:51 |
| Bardzo dziękuje za miłe komentarze i odwiedziny w mojej galerii - ja już wycofuje się pomału z pk - dlatego nie dodaje zdjęć ani komentarzy, pozdrawiam Nika | 2013-05-27 21:09:57 |
| Bardzo dziękuje za miłe komentarze i odwiedziny w mojej galerii - ja już wycofuje się pomału z pk - dlatego nie dodaje zdjęć ani komentarzy, pozdrawiam Nika | 2013-05-27 21:07:07 |
| bardzo mi się podobają Wasze zachody, ładnie słońce wodę zabarwiło czerwienią a niebo w jego płomieniach uroczo wygląda Słonecznik (Maryla) | 2013-05-27 20:05:16 |
| 3 Natalia Pytko | 2013-05-27 20:03:37 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-05-28 23:03:45