Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Borowiaku, dziękuję - urzekła mnie ta chmura nad polami a słońce chyliło się ku zachodowi i zabarwiło te suche trawy

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-28  23:03:45
Elu, jesteś niesamowita, dziękuję - bielinek przysiadł na chwilę , więc zrobiłam zdjęcie ; Pawle wielka to dla mnie radość, ze tak myślisz. Dziękuję i pozdrawiam :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-28  23:01:39
ładnie tutaj , chętnie bym przysiadła

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-28  22:52:55
Ciekawa budowla)

Brygida Kicińska |  2013-05-28  22:48:42
Jak zwykle *****)

Brygida Kicińska |  2013-05-28  22:46:48
*****

Brygida Kicińska |  2013-05-28  22:45:04
Produkcja i dystrybucja pamiatek z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Polski www.decor-sc.pl

Adam Ewa |  2013-05-28  22:39:23
Felieton ? Można, kult Nepomucena występuje w kilkunastu krajach. Waldek i Adam też mają fajne fotki z Janem na swoim profilu. Najlepsza stronka o Nepomuku to od Tomka Fidela nepomuki.pl, a wyznaczająca szlak Jana to od drugiego Tomka jaktrafic.org ) pozdrawiam

Brygida Kicińska |  2013-05-28  22:38:17
Często przejeżdżam w pobliżu ale Sokoliki jeszcze czekają na moje odkrycie ;) Muszę to niedługo nadrobić, podoba mi się ta fotorelacja! Pozdrawiam!

Artur74 |  2013-05-28  21:54:43
Pamiętam te kubeczki do zbierania żywicy jak były przyczepione do drzew.

Dariusz Żuk |  2013-05-28  19:58:07
Muszę kiedyś wybrać się do tego pięknego miasta :)

ijjn |  2013-05-28  17:57:11
ładne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-28  15:53:11
I w dodatku z okiennicami:)) I aż 5 doniczek z kwiatami:)))

Halina |  2013-05-28  11:39:41
Mazowieckie pola szczególnie piękne są wiosną.

Halina |  2013-05-28  11:06:52
*****

Waldemar Jan |  2013-05-28  10:20:15
Dobrze skomponowane.

Henryk Milewski |  2013-05-28  09:36:26
I mnie się też bardzo podoba:) Pozdrawiam Waldku:)

ElaJ |  2013-05-28  09:11:32
Ładna kompozycja kadru :) Pozdrowienia :)

Kajetana Snopek |  2013-05-28  07:21:31
Ładnie przystrojona )

Brygida Kicińska |  2013-05-27  23:39:10
Cudna, Jan też) *****

Brygida Kicińska |  2013-05-27  23:36:54
Ołtarz śliczny, widziałam go już kilkanaście razy, a zlewej strony mamy ślicznego Pana Jana Nepomucena ) pozdrawiam

Brygida Kicińska |  2013-05-27  23:35:02
piękny kościół i ciekawy nocny kadr

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-27  23:14:59
Ładnie pozowały. Widać że zmieniają szatę na bardziej wyjściową:)

Marian |  2013-05-27  22:50:25
Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-27  22:13:02
Szkoda, ale dlaczego?

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-27  22:10:02
jak za dawnych lat , a to współczesność przecież , "a to Polska właśnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-27  22:02:51
Bardzo dziękuje za miłe komentarze i odwiedziny w mojej galerii - ja już wycofuje się pomału z pk - dlatego nie dodaje zdjęć ani komentarzy, pozdrawiam

Nika |  2013-05-27  21:09:57
Bardzo dziękuje za miłe komentarze i odwiedziny w mojej galerii - ja już wycofuje się pomału z pk - dlatego nie dodaje zdjęć ani komentarzy, pozdrawiam

Nika |  2013-05-27  21:07:07
bardzo mi się podobają Wasze zachody, ładnie słońce wodę zabarwiło czerwienią a niebo w jego płomieniach uroczo wygląda

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-27  20:05:16
3

Natalia Pytko |  2013-05-27  20:03:37

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony