Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

4

Natalia Pytko |  2013-05-27  19:59:42
5

Natalia Pytko |  2013-05-27  19:58:16
ładny ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-27  17:02:49
W czasie mojego pobytu w wesołym miasteczku najwięcej chętnych było na boostera:) Na to urządzenie na pewno bym nie wsiadła:(

ElaJ |  2013-05-27  16:42:38
piękne takie niespotykane ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-27  16:01:39
;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-27  16:00:45
Urocza majowa łąka:)

ElaJ |  2013-05-27  13:27:59
Bardzo dobre...podoba się

Zbigniew Walkiewicz |  2013-05-27  12:20:55
Dziękuje za sugestię.Na pewno spróbuję.

Henryk Milewski |  2013-05-27  11:12:10
Pięknie wygląda kościół wśród pól i zieleni..:))

TeresaB |  2013-05-27  09:30:50
:)))

Kajetana Snopek |  2013-05-27  08:14:57
Bardzo ciekawa fotorelacja z Festiwalu Militarnego we Wrocławiu:)

ElaJ |  2013-05-27  08:12:19
Deklaruje pełną zgodność z Marylą, paw wspaniały...

Henryk Paw |  2013-05-26  23:21:39
Ładnie pokazana:)

ElaJ |  2013-05-26  22:10:00
Łódka troszeczkę zepsuta a wiosła jak nowe. B.ładne zdjęcie.

witold latko |  2013-05-26  22:06:15
Ładnie:)

ElaJ |  2013-05-26  22:05:02
Dziękuję Elu za miłe komentarze:) Niestety, większość chałup w opolskim skansenie była zamknięta w tygodniu po południu i wiele wnętrz nie zobaczyłam. Pozdrawiam:)

Halina |  2013-05-26  21:42:35
Piękny zielony teren wzywa na wędrówkę:)) Pozdrawiam:)

Halina |  2013-05-26  21:38:07
...zjawiskowe...

ela felchnerowska |  2013-05-26  21:08:40
Niestety nie pamiętam, to była dosłownie chwila

Kajetana Snopek |  2013-05-26  18:59:24
Rzeczywiście :)))

Kajetana Snopek |  2013-05-26  18:58:34
świetny klimat

Waldemar Jan |  2013-05-26  17:55:32
*****

Waldemar Jan |  2013-05-26  17:54:10
świetne

Waldemar Jan |  2013-05-26  17:50:36
W takiej maselnicy ( po lewej stronie ) ubijałam kiedyś ze śmietany masło:) Pamiętam, że należało śmietanę dobrze schłodzić, a masło ubijało się ok. 20 minut. Potem się je płukało w wodzie i formowało maślaną osełkę:) Ze świeżym chlebem takie masełko smakowało wybornie:)

ElaJ |  2013-05-26  17:41:10
Bardzo ciekawe te ule:) Takich jeszcze nigdzie nie widziałam. Pozdrawiam Halinko:)

ElaJ |  2013-05-26  17:32:06
Oryginalnie pokazana.

Paweł Jackowski |  2013-05-26  17:28:50
Jura i jej atrakcje zawsze zachwycają!:))

Halina |  2013-05-26  15:40:26
Mój ulubiony klimat- wilgoć, mgła!

Artur74 |  2013-05-26  15:31:59
I jeszcze Ślężę zasłonił ;( Za to widać Karkonosze całkiem nieźle!

Artur74 |  2013-05-26  15:24:44

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony