| 5 Natalia Pytko | 2013-05-27 19:58:16 |
| ładny ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-27 17:02:49 |
| W czasie mojego pobytu w wesołym miasteczku najwięcej chętnych było na boostera:) Na to urządzenie na pewno bym nie wsiadła:( ElaJ | 2013-05-27 16:42:38 |
| piękne takie niespotykane ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-27 16:01:39 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-27 16:00:45 |
| Urocza majowa łąka:) ElaJ | 2013-05-27 13:27:59 |
| Bardzo dobre...podoba się Zbigniew Walkiewicz | 2013-05-27 12:20:55 |
| Dziękuje za sugestię.Na pewno spróbuję. Henryk Milewski | 2013-05-27 11:12:10 |
| Pięknie wygląda kościół wśród pól i zieleni..:)) TeresaB | 2013-05-27 09:30:50 |
| :))) Kajetana Snopek | 2013-05-27 08:14:57 |
| Bardzo ciekawa fotorelacja z Festiwalu Militarnego we Wrocławiu:) ElaJ | 2013-05-27 08:12:19 |
| Deklaruje pełną zgodność z Marylą, paw wspaniały... Henryk Paw | 2013-05-26 23:21:39 |
| Ładnie pokazana:) ElaJ | 2013-05-26 22:10:00 |
| Łódka troszeczkę zepsuta a wiosła jak nowe. B.ładne zdjęcie. witold latko | 2013-05-26 22:06:15 |
| Ładnie:) ElaJ | 2013-05-26 22:05:02 |
| Dziękuję Elu za miłe komentarze:) Niestety, większość chałup w opolskim skansenie była zamknięta w tygodniu po południu i wiele wnętrz nie zobaczyłam. Pozdrawiam:) Halina | 2013-05-26 21:42:35 |
| Piękny zielony teren wzywa na wędrówkę:)) Pozdrawiam:) Halina | 2013-05-26 21:38:07 |
| ...zjawiskowe... ela felchnerowska | 2013-05-26 21:08:40 |
| Niestety nie pamiętam, to była dosłownie chwila Kajetana Snopek | 2013-05-26 18:59:24 |
| Rzeczywiście :))) Kajetana Snopek | 2013-05-26 18:58:34 |
| świetny klimat Waldemar Jan | 2013-05-26 17:55:32 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-26 17:54:10 |
| świetne Waldemar Jan | 2013-05-26 17:50:36 |
| W takiej maselnicy ( po lewej stronie ) ubijałam kiedyś ze śmietany masło:) Pamiętam, że należało śmietanę dobrze schłodzić, a masło ubijało się ok. 20 minut. Potem się je płukało w wodzie i formowało maślaną osełkę:) Ze świeżym chlebem takie masełko smakowało wybornie:) ElaJ | 2013-05-26 17:41:10 |
| Bardzo ciekawe te ule:) Takich jeszcze nigdzie nie widziałam. Pozdrawiam Halinko:) ElaJ | 2013-05-26 17:32:06 |
| Oryginalnie pokazana. Paweł Jackowski | 2013-05-26 17:28:50 |
| Jura i jej atrakcje zawsze zachwycają!:)) Halina | 2013-05-26 15:40:26 |
| Mój ulubiony klimat- wilgoć, mgła! Artur74 | 2013-05-26 15:31:59 |
| I jeszcze Ślężę zasłonił ;( Za to widać Karkonosze całkiem nieźle! Artur74 | 2013-05-26 15:24:44 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Natalia Pytko | 2013-05-27 19:59:42