| Tak.Ten mały cmentarz jest obok zabytkowego kościółka. Halina | 2013-05-26 14:55:08 |
| Niestety niszczymy przyrodę , a co póżniej ? rajrar48 | 2013-05-26 14:32:50 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-26 14:29:42 |
| Pamiętam czasy, kiedy wierzby rosły przy gospodarstwach i "dawały" opał na zimę i nie tylko. Zdjęcie ***** rajrar48 | 2013-05-26 14:27:09 |
| Super. rajrar48 | 2013-05-26 14:24:15 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-26 14:05:36 |
| Super. rajrar48 | 2013-05-26 14:04:38 |
| Cudowny widok. rajrar48 | 2013-05-26 14:03:36 |
| Dobrze pokazany. rajrar48 | 2013-05-26 13:58:12 |
| Dobre, tylko ten słupek graniczny przeszkadza. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-26 13:55:58 |
| Bardzo dziękuję:) Konwalie, maki i rumiany to moje ulubione kwiaty:) Staram się pokazać je z najlepszej strony:) Pozdrawiam majowo:) ElaJ | 2013-05-26 12:20:59 |
| Bardzo dziękuję:) Ja też pozdrawiam Wszystkie Mamy w Dniu Matki:))) ElaJ | 2013-05-26 12:17:31 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:56:59 |
| Ty wiesz, Elu, że mandarynki bardzo mi się podobają Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:53:03 |
| Wspaniałe zabytki Opola zwiedzasz i pokazujesz.Dziękuję i pozdrawiam:) Halina | 2013-05-26 11:41:47 |
| podoba mi się ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:40:44 |
| ładnie w kroplach deszczu Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:40:09 |
| niezwyczajne ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:38:43 |
| łabędziowa kraina :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:37:54 |
| przepięknie w tej złotej, iskrzacej się tonacji Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:37:20 |
| odpocznę tutaj, bo podoba mi się nastrój zdjęcia i miejsce Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:32:00 |
| wspaniała cała opolska seria; byłam w Opolu tylko raz i już niczego nie pamiętam a poza tym po tylu latach Opole jest inne Słonecznik (Maryla) | 2013-05-26 11:24:18 |
| Panie Mietku,
Zdjęcia są cudowne ale niech dokona Pan korekty w ich opisie, gdyż nie ma czegoś takiego jak "kanał giżycki" - Jest Kanał Łuczański bo Giżycko jako wioska nazywało się oniegdyś Łuczany. Grzegorz Wajdner | 2013-05-26 10:10:31 |
| Dziekuję Jarek Domański | 2013-05-26 09:47:08 |
| Ładne! annawu | 2013-05-26 09:26:30 |
| piekny! u mnie nigdzie takiego nie ma ... Zofia Mikonowicz | 2013-05-25 23:58:53 |
| Słabo znam Śląsk, a tym bardziej Opolski i to jeszcze z takiej strony. Interesujący zbiór zdjęć. Paweł Jackowski | 2013-05-25 22:28:55 |
| Pięknie skadrowane jaskry :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 22:22:28 |
| Kwitną kasztany ... matury w toku:) Halina | 2013-05-25 22:15:52 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur74 | 2013-05-26 15:22:58