Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Tu przynajmniej ma prąd za darmo ;)

Artur74 |  2013-05-26  15:22:58
Tak.Ten mały cmentarz jest obok zabytkowego kościółka.

Halina |  2013-05-26  14:55:08
Niestety niszczymy przyrodę , a co póżniej ?

rajrar48 |  2013-05-26  14:32:50
*****

rajrar48 |  2013-05-26  14:29:42
Pamiętam czasy, kiedy wierzby rosły przy gospodarstwach i "dawały" opał na zimę i nie tylko. Zdjęcie *****

rajrar48 |  2013-05-26  14:27:09
Super.

rajrar48 |  2013-05-26  14:24:15
*****

rajrar48 |  2013-05-26  14:05:36
Super.

rajrar48 |  2013-05-26  14:04:38
Cudowny widok.

rajrar48 |  2013-05-26  14:03:36
Dobrze pokazany.

rajrar48 |  2013-05-26  13:58:12
Dobre, tylko ten słupek graniczny przeszkadza. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-05-26  13:55:58
Bardzo dziękuję:) Konwalie, maki i rumiany to moje ulubione kwiaty:) Staram się pokazać je z najlepszej strony:) Pozdrawiam majowo:)

ElaJ |  2013-05-26  12:20:59
Bardzo dziękuję:) Ja też pozdrawiam Wszystkie Mamy w Dniu Matki:)))

ElaJ |  2013-05-26  12:17:31
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:56:59
Ty wiesz, Elu, że mandarynki bardzo mi się podobają

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:53:03
Wspaniałe zabytki Opola zwiedzasz i pokazujesz.Dziękuję i pozdrawiam:)

Halina |  2013-05-26  11:41:47
podoba mi się ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:40:44
ładnie w kroplach deszczu

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:40:09
niezwyczajne ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:38:43
łabędziowa kraina :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:37:54
przepięknie w tej złotej, iskrzacej się tonacji

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:37:20
odpocznę tutaj, bo podoba mi się nastrój zdjęcia i miejsce

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:32:00
wspaniała cała opolska seria; byłam w Opolu tylko raz i już niczego nie pamiętam a poza tym po tylu latach Opole jest inne

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-26  11:24:18
Panie Mietku, Zdjęcia są cudowne ale niech dokona Pan korekty w ich opisie, gdyż nie ma czegoś takiego jak "kanał giżycki" - Jest Kanał Łuczański bo Giżycko jako wioska nazywało się oniegdyś Łuczany.

Grzegorz Wajdner |  2013-05-26  10:10:31
Dziekuję

Jarek Domański |  2013-05-26  09:47:08
Ładne!

annawu |  2013-05-26  09:26:30
piekny! u mnie nigdzie takiego nie ma ...

Zofia Mikonowicz |  2013-05-25  23:58:53
Słabo znam Śląsk, a tym bardziej Opolski i to jeszcze z takiej strony. Interesujący zbiór zdjęć.

Paweł Jackowski |  2013-05-25  22:28:55
Pięknie skadrowane jaskry :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-25  22:22:28
Kwitną kasztany ... matury w toku:)

Halina |  2013-05-25  22:15:52

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony