| Uwielbiam płazy i gady...Jak byłam dzieckiem, to w Bieszczadach łapałam padalce i straszyłam turystów mówiąc, że to żmija...:) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 21:58:26 |
| Ale Ty masz widoki... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 21:51:53 |
| Zielono mi...Taka piękna soczysta zieleń jest tylko w maju Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 21:48:08 |
| Piękny... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 21:47:04 |
| Małe Pieniny i Jaworki są śliczne:) Dziękuję za miłe wspomnienia:) Halina | 2013-05-25 21:23:40 |
| Uwielbiam Pieniny i już za nimi tęsknię:) Halina | 2013-05-25 21:22:08 |
| Jak można zostawić na drzewie taką śliczną przytulankę :( Gabriela Peda | 2013-05-25 20:28:00 |
| piękny widok! Zdzisław Barut | 2013-05-25 20:25:02 |
| Szukaj a znajdziesz.Pozdrawiam Henryk Paw | 2013-05-25 20:15:22 |
| Urokliwy ten zaułek. Antoni Nieć | 2013-05-25 19:45:54 |
| Mam ten wiszący kapeć puchowy... Robert Wakulski | 2013-05-25 19:43:48 |
| Tak to mój błąd ,oczywiście woj. małopolskie. Antoni Nieć | 2013-05-25 19:43:18 |
| mnie się podoba Leszek Grucela | 2013-05-25 19:33:21 |
| Soczyście niebiesko-żółta modraszka na soczyście zielonej krawędzi Gabriela Peda | 2013-05-25 18:13:44 |
| Gratuluję spotkania :) Gabriela Peda | 2013-05-25 18:03:29 |
| Piękna kompozycja :) Gabriela Peda | 2013-05-25 17:57:47 |
| Dla takich chwil warto żyć! Gabriela Peda | 2013-05-25 17:43:14 |
| Prawie jak wielka bańka mydlana! Świetne zdjęcie! Artur74 | 2013-05-25 17:41:40 |
| *** za landszaft (woda + słońce + mgła) * za łabędzie * za to, że chciało Ci się wstać o świcie :) Razem: ***** Gabriela Peda | 2013-05-25 17:40:13 |
| Uwielbiam landszafty z łabędziami! Gabriela Peda | 2013-05-25 17:35:10 |
| Złoto... Gabriela Peda | 2013-05-25 17:33:16 |
| Ta... samo to ich skrzeczenie skutecznie odstrasza intruzów... Gabriela Peda | 2013-05-25 17:25:09 |
| Doskonała całość :) Elżbieta | 2013-05-25 17:15:09 |
| Rozkrzyczana ;) i to niebo w oddali cudo :)) ***** Elżbieta | 2013-05-25 17:14:11 |
| To mój ulubieniec!!! Śpiew pierwiosnka = piękna pogoda, wakacje, lato, relaks, przyroda... A widok pierwiosnka z bliska = ***** Gabriela Peda | 2013-05-25 17:09:30 |
| Chciałam Ci Elu serdecznie podziękować za te piękne fotografie i że fatygowałaś się specjalnie dla mnie :))) Byłam ciekawa jak wygląda teraz ta kamienica. Będąc w Warszawie na pewno ją zwiedzę . W filmie wygląda trochę inaczej, ale teraz też ciekawie :) Nawet nie wiedziałam , że tam jest restauracja . Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :))) Elżbieta | 2013-05-25 17:06:49 |
| ... A samiczka nie wykazuje zainteresowania...
Dla mnie gągoł to egzotyka ***** Gabriela Peda | 2013-05-25 17:06:33 |
| Co Wy im dajecie w tym Augustowie, że się tak pchają w kadr? ;) Gabriela Peda | 2013-05-25 17:03:40 |
| On czeka aż się ściemni i zacznie wyć do księżyca ;) Gabriela Peda | 2013-05-25 16:54:35 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-25 22:06:59