| A jak pięknie pierś wypięła! Też jeszcze nie spotkałam, ale widzę, że nie sposób jej nie zauważyć ;) Gabriela Peda | 2013-05-25 16:44:48 |
| Chwila dla reporterów, a później noc poślubna :) Gabriela Peda | 2013-05-25 16:42:10 |
| Uwielbiam takie mixy! Gabriela Peda | 2013-05-25 16:37:02 |
| Piękna sylwetka na tle pięknego nieba - gratuluję! Gabriela Peda | 2013-05-25 16:31:22 |
| Mam podobne - z czernicą w komplecie :) Gabriela Peda | 2013-05-25 16:01:18 |
| No niestety, łabędzie ze względu na swoje gabaryty niezbyt zgrabnie podrywają się do lotu, ale dzięki temu mamy co fotografować! Gabriela Peda | 2013-05-25 15:56:44 |
| Toki perkozów dwuczubych należą do jednych z bardziej spektakularnych - tańce na wodzie, wręczanie roślinek... Gabriela Peda | 2013-05-25 15:54:56 |
| CUDO ***** Gabriela Peda | 2013-05-25 15:43:14 |
| Zdjęcie z duszą. piotr55 | 2013-05-25 15:13:29 |
| Piękna panorama. Wyobrażam sobie jakaż musi być kusząca w pełnym wymiarze. piotr55 | 2013-05-25 15:12:49 |
| Gustowne wnętrze. piotr55 | 2013-05-25 15:02:42 |
| Kapliczki urzekają swoją prostolinijna urodą. piotr55 | 2013-05-25 15:01:43 |
| Bardzo harmonijne ujęcie. piotr55 | 2013-05-25 15:00:21 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-25 12:27:19 |
| Fantastyczne miejsce, piękne foto. Pozdrawiam. witold latko | 2013-05-25 08:32:47 |
| Piękne uroczysko. witold latko | 2013-05-25 08:31:04 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-25 07:29:06 |
| To ujęcie jak dla mnie z tej serii naj.... :) Marek Ryś | 2013-05-24 19:55:16 |
| :) Pozdrawiam! Marek Ryś | 2013-05-24 19:54:38 |
| Te rozlewiska Bugu zawsze są malownicze i robią wrażenie!
Marku,ledwie Cię poznałam w tym nakryciu głowy:)
Pozdrawiam wiosennie:) Halina | 2013-05-24 19:36:47 |
| ciekawy efekt Zdzisław Barut | 2013-05-24 19:09:38 |
| oryginalna praca Zdzisław Barut | 2013-05-24 19:00:46 |
| Bardzo ładny:) I jeszcze z motylkiem:) ElaJ | 2013-05-24 18:22:25 |
| Arturze! wspaniale! ach! ta Twoja pasja ! Słonecznik (Maryla) | 2013-05-24 16:48:07 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-24 14:12:18 |
| Dziękuję.Jestem oczarowany Twoimi. Henryk Milewski | 2013-05-24 12:39:14 |
| Zdjęcie wykonałem 10 maja br.przy miękkim,słonecznym świetle filtrowanym przez chmury. Henryk Milewski | 2013-05-24 12:38:00 |
| Idealna kompozycja....Cudne!
***** Ula Małachowska | 2013-05-24 11:46:35 |
| Super!
***** Ula Małachowska | 2013-05-24 11:41:50 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Gabriela Peda | 2013-05-25 16:48:54