Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Super!!! W Warszawie były tylko jednego dnia na przelotach - 5 par! Niestety mam niewyraźne zdjęcia :(

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:48:54
A jak pięknie pierś wypięła! Też jeszcze nie spotkałam, ale widzę, że nie sposób jej nie zauważyć ;)

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:44:48
Chwila dla reporterów, a później noc poślubna :)

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:42:10
Uwielbiam takie mixy!

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:37:02
Piękna sylwetka na tle pięknego nieba - gratuluję!

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:31:22
Mam podobne - z czernicą w komplecie :)

Gabriela Peda |  2013-05-25  16:01:18
No niestety, łabędzie ze względu na swoje gabaryty niezbyt zgrabnie podrywają się do lotu, ale dzięki temu mamy co fotografować!

Gabriela Peda |  2013-05-25  15:56:44
Toki perkozów dwuczubych należą do jednych z bardziej spektakularnych - tańce na wodzie, wręczanie roślinek...

Gabriela Peda |  2013-05-25  15:54:56
CUDO *****

Gabriela Peda |  2013-05-25  15:43:14
Zdjęcie z duszą.

piotr55 |  2013-05-25  15:13:29
Piękna panorama. Wyobrażam sobie jakaż musi być kusząca w pełnym wymiarze.

piotr55 |  2013-05-25  15:12:49
Gustowne wnętrze.

piotr55 |  2013-05-25  15:02:42
Kapliczki urzekają swoją prostolinijna urodą.

piotr55 |  2013-05-25  15:01:43
Bardzo harmonijne ujęcie.

piotr55 |  2013-05-25  15:00:21
*****

rajrar48 |  2013-05-25  12:27:19
Fantastyczne miejsce, piękne foto. Pozdrawiam.

witold latko |  2013-05-25  08:32:47
Piękne uroczysko.

witold latko |  2013-05-25  08:31:04
podoba się ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-25  07:29:06
To ujęcie jak dla mnie z tej serii naj.... :)

Marek Ryś |  2013-05-24  19:55:16
:) Pozdrawiam!

Marek Ryś |  2013-05-24  19:54:38
Te rozlewiska Bugu zawsze są malownicze i robią wrażenie! Marku,ledwie Cię poznałam w tym nakryciu głowy:) Pozdrawiam wiosennie:)

Halina |  2013-05-24  19:36:47
ciekawy efekt

Zdzisław Barut |  2013-05-24  19:09:38
oryginalna praca

Zdzisław Barut |  2013-05-24  19:00:46
Bardzo ładny:) I jeszcze z motylkiem:)

ElaJ |  2013-05-24  18:22:25
Arturze! wspaniale! ach! ta Twoja pasja !

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-24  16:48:07
*****

Waldemar Jan |  2013-05-24  14:12:18
Dziękuję.Jestem oczarowany Twoimi.

Henryk Milewski |  2013-05-24  12:39:14
Zdjęcie wykonałem 10 maja br.przy miękkim,słonecznym świetle filtrowanym przez chmury.

Henryk Milewski |  2013-05-24  12:38:00
Idealna kompozycja....Cudne! *****

Ula Małachowska |  2013-05-24  11:46:35
Super! *****

Ula Małachowska |  2013-05-24  11:41:50

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony