| ***** Ula Małachowska | 2013-05-24 11:30:54 |
| Przepięknie tu ...***** Ula Małachowska | 2013-05-24 11:29:05 |
| Wspaniałe zdjęcie...piękny widok!
***** Ula Małachowska | 2013-05-24 11:26:23 |
| Oczywiście ***** ElaJ | 2013-05-24 09:37:40 |
| Witam :)
Były takie obawy tym bardziej że w zeszłym roku już mała trąbka była bez większych szkód... ale liście z drzew do góry leciały novakovsky.com | 2013-05-24 09:34:07 |
| Proste i piękne Dariusz Żuk | 2013-05-24 08:54:56 |
| ale klimat! Słonecznik (Maryla) | 2013-05-23 21:44:11 |
| Nie :) Zgadzam się z uwagą ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-05-23 21:22:30 |
| za Krzysztofem ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-23 21:09:28 |
| Jest pięknie!:)) Uwielbiam motyw polnej drogi:) Pozdrawiam majowo:) Halina | 2013-05-23 21:05:46 |
| Pięknie w kadrze!:)) Góry Opawskie wciąż mam w planach:) Halina | 2013-05-23 21:03:34 |
| Leny,zgadzam się całym sercem:) Piękna przyroda i architektura drewniana:)) Halina | 2013-05-23 21:02:18 |
| Potwierdzam,zespół pałacowo-parkowy w Sieniawie jest śliczny i pięknie położony:)) Zaciszny park i śpiewające ptaki:) Pozdrawiam wiosennie:) Halina | 2013-05-23 20:59:58 |
| Świetny kadr. Gratuluję oka. Tomasz Michalski | 2013-05-23 20:32:51 |
| Dziękuję :) Dariusz Żuk | 2013-05-23 20:28:20 |
| niesamowicie w tych tumanach kurzu Słonecznik (Maryla) | 2013-05-23 19:48:14 |
| dla mnie rewelacja Słonecznik (Maryla) | 2013-05-23 19:43:52 |
| 4 Natalia Pytko | 2013-05-23 19:24:00 |
| Bdb 4 Natalia Pytko | 2013-05-23 19:21:02 |
| Bardzo dobrze że Jan występuje nowożytnych nurtach sztuki - to super przekaz w Twojej fotografii. Ekspozycję skadrowałbym jeszcze raz tak aby obejmowała tylko ścianę budynku, zwłaszcza że grafika jest także na stojącej przed nią szafce (chyba elektrycznej). pozdr. WS :) Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-23 19:20:24 |
| ;) Natalia Pytko | 2013-05-23 18:37:13 |
| Jednak te skrawki nieba odrzucilabym. 4 Natalia Pytko | 2013-05-23 18:32:45 |
| Kwitną konwalie znaczy Dzień Matki blisko:)) Pozdrawiam majowo Elu:) Halina | 2013-05-23 17:39:45 |
| Piękne i delikatne:)) Halina | 2013-05-23 17:38:28 |
| Do gotowania grochówki jak znalazł :) NEMO | 2013-05-23 15:10:59 |
| Rzadkie gatunki drzew chyba tam rosną :) NEMO | 2013-05-23 15:09:56 |
| Bardzo podoba mi się ten kadr ...kapliczka też jest unikalna :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-23 15:04:35 |
| Piękne miejsce tak samo pięknie pokazane:) Świeża wiosenna zieleń i te czerwone kwiaty - takie zestawienie kolorów lubię najbardziej:) ElaJ | 2013-05-23 14:44:15 |
| Interesujące miejsca pokazujesz Waldku:) O tej miejscowości i o tym pałacu nie słyszałam. ElaJ | 2013-05-23 14:32:24 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-05-24 11:31:47