Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Świetne ujęcie!:) Lubię perspektywę zbieżną i symetrię:)) Pozdrawiam!

Halina |  2013-05-22  18:43:00
Świetnie przedstawiony pałac Krzyżtopór w Ujeździe:) Dziękuję za opis i pozdrawiam:)

Halina |  2013-05-22  18:41:06
Piękna zabytkowa kaplica:)

Halina |  2013-05-22  18:32:53
śliczne

Waldemar Jan |  2013-05-22  18:31:52
super! pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-05-22  18:09:48
*****

Waldemar Jan |  2013-05-22  18:08:13
bardzo ładne.... wszystkie są piękne

Waldemar Jan |  2013-05-22  18:07:36
plastyczne

Waldemar Jan |  2013-05-22  18:06:49
*****

Waldemar Jan |  2013-05-22  17:21:25
lubię te podlaskie chałupki

Waldemar Jan |  2013-05-22  17:20:58
Świetnie oddany klimat i ruch!

Kajetana Snopek |  2013-05-22  16:19:41
Super . *****

Ula Małachowska |  2013-05-22  11:49:39
Świetne klimaty!

Ula Małachowska |  2013-05-22  11:46:43
Ładne, pełne dynamiki z ciekawym efektem, ale to chyba wynik sklejania zdjęć w panoramę.

piotr55 |  2013-05-22  10:29:49
Bardzo malownicze ujęcie. Klimaty jak ze skansenu.

piotr55 |  2013-05-22  10:23:17
Wspomnienia wracają!

Artur74 |  2013-05-22  00:01:33
Piękne zimowe zdjęcie! gratuluję

Katarzyna Mielcarek |  2013-05-21  23:57:13
*****

rajrar48 |  2013-05-21  23:56:22
Jak tu nie wracać..... pozdrawiam.

witold latko |  2013-05-21  19:26:39
Ładnie w kadrze:)

ElaJ |  2013-05-21  19:15:08
Bardzo podoba mi się to ujęcie:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-21  19:13:58
co by nie pisac kamienica na ul Panskiej w jakis sposób jest zawiazana z twoja nadbuzanska wycieczka poniewarz jechalas zapewne przez wies Gnojno a tam pewien okres swojego zycia spedzil pan Waclaw Kowalski -Popiołek uczyl sie na nauczyciela muzyki w nieodleglej Lesnej Podlaskiej bardzo czesto spedzal wakacie we wsi Serpelice stad ta gwara wschodnia , nadbuzanska

Artur Bilinski |  2013-05-21  16:23:03
Pięknie w kadrze!:) A Beskid Mały to piękny teren wycieczkowy:) Polecam i pozdrawiam:)

Halina |  2013-05-21  12:52:16
*****

Artur74 |  2013-05-21  12:34:07
Magicznie i kontrastowo.

piotr55 |  2013-05-21  11:27:05
Takie widoki inspirują do wycieczki w góry. Chyba zrobię sobie wypad na Czupel w Beskidzie Małym.

piotr55 |  2013-05-21  10:28:20
Przyjemny sielski widoczek:)

Krzysztof Wydra |  2013-05-21  10:28:04
Bardzo piękne zdjęcie. *****

Krzysztof Wydra |  2013-05-21  10:23:46
Zwiedziłem kiedyś ten kompleks, przy okazji praktyk w KZN-Konin.

piotr55 |  2013-05-21  10:17:44
Zaciekawiła mnie konstrukcja tego kościoła, bez wieżowy.

piotr55 |  2013-05-21  10:16:23

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony