| Świetnie przedstawiony pałac Krzyżtopór w Ujeździe:) Dziękuję za opis i pozdrawiam:) Halina | 2013-05-22 18:41:06 |
| Piękna zabytkowa kaplica:) Halina | 2013-05-22 18:32:53 |
| śliczne Waldemar Jan | 2013-05-22 18:31:52 |
| super! pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-05-22 18:09:48 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-22 18:08:13 |
| bardzo ładne.... wszystkie są piękne Waldemar Jan | 2013-05-22 18:07:36 |
| plastyczne Waldemar Jan | 2013-05-22 18:06:49 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-22 17:21:25 |
| lubię te podlaskie chałupki Waldemar Jan | 2013-05-22 17:20:58 |
| Świetnie oddany klimat i ruch! Kajetana Snopek | 2013-05-22 16:19:41 |
| Super .
***** Ula Małachowska | 2013-05-22 11:49:39 |
| Świetne klimaty! Ula Małachowska | 2013-05-22 11:46:43 |
| Ładne, pełne dynamiki z ciekawym efektem, ale to chyba wynik sklejania zdjęć w panoramę. piotr55 | 2013-05-22 10:29:49 |
| Bardzo malownicze ujęcie. Klimaty jak ze skansenu. piotr55 | 2013-05-22 10:23:17 |
| Wspomnienia wracają! Artur74 | 2013-05-22 00:01:33 |
| Piękne zimowe zdjęcie! gratuluję Katarzyna Mielcarek | 2013-05-21 23:57:13 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-21 23:56:22 |
| Jak tu nie wracać..... pozdrawiam. witold latko | 2013-05-21 19:26:39 |
| Ładnie w kadrze:) ElaJ | 2013-05-21 19:15:08 |
| Bardzo podoba mi się to ujęcie:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-21 19:13:58 |
| co by nie pisac kamienica na ul Panskiej w jakis sposób jest zawiazana z twoja nadbuzanska wycieczka poniewarz jechalas zapewne przez wies Gnojno a tam pewien okres swojego zycia spedzil pan Waclaw Kowalski -Popiołek uczyl sie na nauczyciela muzyki w nieodleglej Lesnej Podlaskiej bardzo czesto spedzal wakacie we wsi Serpelice stad ta gwara wschodnia , nadbuzanska Artur Bilinski | 2013-05-21 16:23:03 |
| Pięknie w kadrze!:) A Beskid Mały to piękny teren wycieczkowy:) Polecam i pozdrawiam:) Halina | 2013-05-21 12:52:16 |
| ***** Artur74 | 2013-05-21 12:34:07 |
| Magicznie i kontrastowo. piotr55 | 2013-05-21 11:27:05 |
| Takie widoki inspirują do wycieczki w góry. Chyba zrobię sobie wypad na Czupel w Beskidzie Małym. piotr55 | 2013-05-21 10:28:20 |
| Przyjemny sielski widoczek:) Krzysztof Wydra | 2013-05-21 10:28:04 |
| Bardzo piękne zdjęcie. ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-21 10:23:46 |
| Zwiedziłem kiedyś ten kompleks, przy okazji praktyk w KZN-Konin. piotr55 | 2013-05-21 10:17:44 |
| Zaciekawiła mnie konstrukcja tego kościoła, bez wieżowy. piotr55 | 2013-05-21 10:16:23 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Halina | 2013-05-22 18:43:00