| Oj lubię kościółki i to bardzo :) Coś jest w tych starych kościołach, coś co przyciąga niczym magnes. Lubię zapach, światło i atmosferę, która udziela się gdy patrzę na bryłę i myślę ile to już pokoleń przewinęło się przez ten obiekt. Ile chrztów, ślubów i pogrzebów. To czyste świadectwo trwania i przemijania. Dziękuję Marylko i pozdrawiam Cię bardzo ciepło i serdecznie:) Dużo zdrówka życzę. Krzysztof Wydra | 2013-05-21 10:02:03 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-21 06:44:09 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-21 06:43:03 |
| sezon się zaczyna ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-21 06:42:42 |
| świetny kadr Krzysztof Bąk | 2013-05-20 23:16:59 |
| Piękne. rajrar48 | 2013-05-20 22:02:12 |
| o proszę ktoś nad Bug wpadł ........:) Robert Wakulski | 2013-05-20 20:13:35 |
| Ciekawa :) NEMO | 2013-05-20 18:51:29 |
| Ładna brama i płotek też , trzeba wejść do środka :) NEMO | 2013-05-20 18:47:10 |
| Zaciekawiłaś tego kotka :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-20 18:44:54 |
| Piękna świeża zieleń. witold latko | 2013-05-20 18:20:04 |
| Tak wyglądał sad wczoraj, a prawie identyczne zdjęcie zamieściłam tydzień temu :) Kajetana Snopek | 2013-05-20 16:55:15 |
| To są krówki Krzyśka Kawenczyńskiego , poznałem je ...pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-20 16:28:14 |
| Super kadr Waldku:) Drewniane beskidzkie cerkwie mają swój urok:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-20 16:06:59 |
| Ja też :) Mam takie "skrzywienie", że zaglądam w każdą bramę ;) Kajetana Snopek | 2013-05-20 13:35:18 |
| Dzięki za miłe słowa :) Kajetana Snopek | 2013-05-20 13:33:53 |
| Zachwyt! Ula Małachowska | 2013-05-20 13:11:42 |
| Mistyczne!
W pięknym świetle...***** Ula Małachowska | 2013-05-20 13:04:55 |
| Piękne!!! Ula Małachowska | 2013-05-20 12:58:36 |
| Fajny! Umie się ,,wkomponować" :)
***** Ula Małachowska | 2013-05-20 12:43:49 |
| Pięknie zobrazowane....jest klimat jest ,,dusza" tego miejsca....
****** Bardzo na tak:) Ula Małachowska | 2013-05-20 12:35:52 |
| Ten repertuar do "ogórka" nijak nie pasuje ale grunt to dobra atmosfera ;) P.S: byłem kiedyś świadkiem sceny jak na stypie śpiewano zmarłemu "STO LAT"-też można ;)) Artur74 | 2013-05-20 12:05:27 |
| ,,Anielskie"....
Znakomity kadr.***** Ula Małachowska | 2013-05-20 12:01:13 |
| Pięknie się prezentuje!
***** Ula Małachowska | 2013-05-20 11:49:40 |
| Ciekawe wnętrza prezentuje kościół MB Łaskawej. piotr55 | 2013-05-20 10:38:51 |
| Wspaniała sylwetka stalowego ptaka. piotr55 | 2013-05-20 10:36:22 |
| Istotnie, piękny kadr, podzielam zdanie Halinki. piotr55 | 2013-05-20 10:35:23 |
| Emocjonujący sportowy kadr. piotr55 | 2013-05-20 10:33:51 |
| Ciekawe zdjęcie, co prawda zrobione w ZOO, ale fascynuje. piotr55 | 2013-05-20 10:32:00 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-05-21 10:13:02