Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Kadr przemyślany i dopracowany, to mi się podoba ***** Wspaniały obiekt.

Krzysztof Wydra |  2013-05-21  10:13:02
Oj lubię kościółki i to bardzo :) Coś jest w tych starych kościołach, coś co przyciąga niczym magnes. Lubię zapach, światło i atmosferę, która udziela się gdy patrzę na bryłę i myślę ile to już pokoleń przewinęło się przez ten obiekt. Ile chrztów, ślubów i pogrzebów. To czyste świadectwo trwania i przemijania. Dziękuję Marylko i pozdrawiam Cię bardzo ciepło i serdecznie:) Dużo zdrówka życzę.

Krzysztof Wydra |  2013-05-21  10:02:03
;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-21  06:44:09
piękne ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-21  06:43:03
sezon się zaczyna ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-21  06:42:42
świetny kadr

Krzysztof Bąk |  2013-05-20  23:16:59
Piękne.

rajrar48 |  2013-05-20  22:02:12
o proszę ktoś nad Bug wpadł ........:)

Robert Wakulski |  2013-05-20  20:13:35
Ciekawa :)

NEMO |  2013-05-20  18:51:29
Ładna brama i płotek też , trzeba wejść do środka :)

NEMO |  2013-05-20  18:47:10
Zaciekawiłaś tego kotka :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-20  18:44:54
Piękna świeża zieleń.

witold latko |  2013-05-20  18:20:04
Tak wyglądał sad wczoraj, a prawie identyczne zdjęcie zamieściłam tydzień temu :)

Kajetana Snopek |  2013-05-20  16:55:15
To są krówki Krzyśka Kawenczyńskiego , poznałem je ...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-20  16:28:14
Super kadr Waldku:) Drewniane beskidzkie cerkwie mają swój urok:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-20  16:06:59
Ja też :) Mam takie "skrzywienie", że zaglądam w każdą bramę ;)

Kajetana Snopek |  2013-05-20  13:35:18
Dzięki za miłe słowa :)

Kajetana Snopek |  2013-05-20  13:33:53
Zachwyt!

Ula Małachowska |  2013-05-20  13:11:42
Mistyczne! W pięknym świetle...*****

Ula Małachowska |  2013-05-20  13:04:55
Piękne!!!

Ula Małachowska |  2013-05-20  12:58:36
Fajny! Umie się ,,wkomponować" :) *****

Ula Małachowska |  2013-05-20  12:43:49
Pięknie zobrazowane....jest klimat jest ,,dusza" tego miejsca.... ****** Bardzo na tak:)

Ula Małachowska |  2013-05-20  12:35:52
Ten repertuar do "ogórka" nijak nie pasuje ale grunt to dobra atmosfera ;) P.S: byłem kiedyś świadkiem sceny jak na stypie śpiewano zmarłemu "STO LAT"-też można ;))

Artur74 |  2013-05-20  12:05:27
,,Anielskie".... Znakomity kadr.*****

Ula Małachowska |  2013-05-20  12:01:13
Pięknie się prezentuje! *****

Ula Małachowska |  2013-05-20  11:49:40
Ciekawe wnętrza prezentuje kościół MB Łaskawej.

piotr55 |  2013-05-20  10:38:51
Wspaniała sylwetka stalowego ptaka.

piotr55 |  2013-05-20  10:36:22
Istotnie, piękny kadr, podzielam zdanie Halinki.

piotr55 |  2013-05-20  10:35:23
Emocjonujący sportowy kadr.

piotr55 |  2013-05-20  10:33:51
Ciekawe zdjęcie, co prawda zrobione w ZOO, ale fascynuje.

piotr55 |  2013-05-20  10:32:00

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony