| Dziękuję i POZDRAWIAM :) Dariusz Żuk | 2013-05-20 08:57:26 |
| *****ten delikatny fiolet, a jak ujmujący, prawie transparentny, świetne zdjęcie, pozdrawiam z Trzebnicy Henryk Paw | 2013-05-20 01:05:54 |
| Magnoliowe klimaty, cudowne***** Henryk Paw | 2013-05-20 00:59:50 |
| ***** Henryk Paw | 2013-05-20 00:58:34 |
| *****, pozdrawiam. Henryk Paw | 2013-05-20 00:56:48 |
| Fantastyczne niebo . Świetna kolorystyka . ROZKA | 2013-05-20 00:33:05 |
| Bardzo fajne zdjęcie :) ROZKA | 2013-05-20 00:29:20 |
| piękne:) ROZKA | 2013-05-20 00:18:53 |
| Świetny kadr. ROZKA | 2013-05-20 00:17:36 |
| Przytępowałam w nim do komuni , ale te drzewa były wtedy jeszcze małe :) :) ROZKA | 2013-05-20 00:12:41 |
| Sielski obrazek :) ROZKA | 2013-05-20 00:09:05 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-20 00:08:23 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-20 00:06:08 |
| A to kwitnąca borówka amerykańska. Henryk Paw | 2013-05-19 22:43:51 |
| Glicynia, zabiegami ogrodniczymi została zmuszona do kwitnienia, chociaż "strajkowała" pozdrawiam Henryk Paw | 2013-05-19 22:42:22 |
| wiosna pachnąca bzami a między bzami ładne serduszko Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 22:12:53 |
| Piękne...,pozdrawiam:) Jadwiga Koniecko | 2013-05-19 22:09:06 |
| w ładnym słońcu jesieni Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 21:38:11 |
| podoba mi się perspektywa i można snuć opowieść Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 21:30:41 |
| dziękuję Nemo, tam gdzie potrafię i tam , gdzie uznaję za konieczne dodaję informację , choćby krótką; to taki portal przecież - prezentujemy tu zdjęcia, nie tylko dlatego, aby pokazać , że lubimy fotografować, ale też , aby pokazać nasz kraj, jego urodę, historię, tradycje itp. a wtedy bywa, iż potrzebny jest opis - masz tak samo, sporo wiadomości w Twojej galerii się znajduje Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 21:08:38 |
| Rajrar48, bardzo mi miło i cieszę się, że znalazłeś coś w mojej galeryjce, co Cię zainteresowało - okazałe jest to drzewo w kórnickim arboretum i rzeczywiście niezwykłe; i jeszcze jedno - miło mi będzie bez tej literki P przed M ; pozdrawiam serdecznie moich gości Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 20:50:09 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-19 20:39:52 |
| Dobre. Pocieszający widok na malowidle. rajrar48 | 2013-05-19 20:33:42 |
| Bardzo chętnie Elu sfotografuję dla Ciebie tą kamienicę:) Dom przy ul. Pańskiej 85 znajduje się kilka przystanków od mojego miejsca zamieszkania. Postaram się tam pojechać w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-19 20:32:56 |
| Piękne!!!!!! witold latko | 2013-05-19 20:29:24 |
| Piękna fotografia, technicznie jak zwykle najwyższa półka. witold latko | 2013-05-19 20:16:49 |
| Przepięknie oddany ruch. Naprawdę HQ!!! Kajetana Snopek | 2013-05-19 19:23:04 |
| Piękna figura w malowniczym otoczeniu Kajetana Snopek | 2013-05-19 19:22:13 |
| Urocze miejsce pozdrawiam serdecznie :) Kajetana Snopek | 2013-05-19 18:54:33 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Bogusław Pupiec | 2013-05-20 10:21:46